Teneryfa Dariusz Ruminski - Mdrinversion - Referencje, Opinie   -   

Teneryfa nieruchomości
NIERUCHOMOŚCI ...


Teneryfa - idealne miejsce dla Ciebie, miejsce gdzie lato trwa 12 mc, gdzie słońce świeci przez 340 dni w roku, wyspa o idealnym mikroklimacie dla europejczyka. Najcieplejszy fragment Europy gdzie temperatura w okresie zimowym w dzień nie spada poniżej 21 - 22 st.


ZAPRASZAMY!
DOMY, APARTAMENTY, WILLE
Pogoda na Teneryfie
POGODA ...

Temperatury roczne na Teneryfie są umiarkowane w ciągu całego roku, oscylują w obrębie dwudziestukilku stopni (ta sama wysokość geograficzna co wybrzeża florydy w USA - 30 równoleżnik), ze względu na ukształtowanie wyspy i tym samym podział na 2 strefy klimatyczne ...


12 MC LATA!
TU ZAWSZE JEST POGODA

Teneryfa forum
FORUM ...

Zapraszamy na forum, prawie 5000 postów, ponad 1000 wątków, ponad 1000 użytkowników - jeśli macie Państwo jakieś pytania, spostrzeżenia, uwagi lub miłe wspomnienia związane z pobytem na Teneryfie i chcielibyście się nimi podzielić, to nasze forum jest idealnym miejscem ...


WASZE OPINIE
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Teneryfa nieruchomości
NIERUCHOMOŚCI ...


Teneryfa - idealne miejsce dla Ciebie, miejsce gdzie lato trwa 12 mc, gdzie słońce świeci przez 340 dni w roku, wyspa o idealnym mikroklimacie dla europejczyka. Najcieplejszy fragment Europy gdzie temperatura w okresie zimowym w dzień nie spada poniżej 21 - 22 st.


ZAPRASZAMY!
WYNAJEM, SPRZEDAŻ
Teneryfa foto galeria
FOTO GALERIA ...


Zobacz Teneryfe jakiej nie znasz, fotografie turystów i stałych mieszkańców wyspy. Lasy, łąki, góry i wniesienia, kolorowe plaże i roślinność, zapierające dech w pierśniach widoki i niesamowite przestrzenie. Wszystko to na jednej wyspie na przełomie kikudzisięciu kilometrów ...


ZAPRASZAMY!
PONAD 300 ZDJĘĆ

Plaże na Teneryfie
PLAŻE NA TENERYFIE ...


Teneryfa charakteryzuje się skalistym nabrzeżem, w szczególności w północnej jej części. Co nie oznacza że nie posiada również pięknych piaszczystych plaż w urozmaiconych kolorach w róznych częściach wyspy, są plaże czarne, siwe, czerwone, jasno i ciemno zółte oraz bardzo jasne ...


ZAPRASZAMY!
KOLOROWE PLAŻE TENERYFY
• Nasze referencje

Referencje - Biuro nieruchomości na Teneryfie


W 14 letniej historii naszego biura bywały różne sytuacje (sprawy spadkowe), różni klienci i nietypowe sprawy (np legalizacja nieruchomości). Poniżej przedstawiamy małą cząstkę naszych referencji.
(oczywiście nazwiska i nr telefonów klientów dostępne u nas w biurze).


WŁODZIMIERZ Z RODZINĄ – Los Cristanos
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY
Polecam robią super robotę. Jak ktos by chciał telefon i porozmawiać zapraszam w biurze dadzą Wam mój nr telefonu.
POZDRAWIAM :)


DOROTA I DARIUSZ – Santa Ursula
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Z usługami pośrednictwa handlu nieruchomościami świadczonymi przez Pana Dariusza Rumińskiego zetknęliśmy się przypadkowo – przez Internet. Strona internetowa jego firmy wyglądała profesjonalnie, a zatem zachęcająco. Kiedy nawiązaliśmy kontakt, od razu poprosił o sprawdzenie jakości jego usług u poprzednich klientów, co przekonało nas, że reprezentowana przez niego firma stara się rzetelnie wywiązywać ze swojej oferty. Bezpośredni kontakt na Teneryfie potwierdził naszą intuicję. Pan Rumiński okazał się profesjonalistą. Z godną podziwu cierpliwością pokazywał obiekty, którymi moglibyśmy być zainteresowani. Nie tylko fachowo opowiadał o zaletach i wadach mieszkań, ale również doradzał właściwe lokalizacje. Niezwykle sprawnie i rzetelnie załatwia niezbędne formalności dotyczące nabywania lub najmu nieruchomości, jest punktualny, a wszystkie jego porady okazują się trafne. A co bardzo istotne, nie nadużywa udzielanych mu uprawnień. Zna również bardzo dobrze miejscowe warunki społeczno-kulturowe, co bardzo ułatwia poruszanie się w tamtejszych realiach. Polecamy jego usługi. Dorota i Dariusz C.


ANIA Z RODZINĄ – El Medano
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY
Gorąco polecam Wszystkim, którzy pragną zakupić dom lub apartament na Teneryfie biuro MDRInversion oraz Pana Dariusza Rumińskiego. Jako klientka biura jestem bardzo wdzięczna za wykazaną cierpliwość i zaangażowanie w znalezieniu idealnego domu w raju jakim jest Teneryfa. Pan Darek to przede wszystkim pełen profesjonalizm ale też niesamowita znajomość tutejszego rynku, która sprawia, że z Biurem MDRInversion znajdziecie i kupicie bez problemu to o czym marzycie.


DOROTA I MIROSŁAW – Costa Adeje
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Jestesmy bardzo zadowoleni z kupna nieruchomosci na Teneryfie za posrednictwem biura p Darka. Pan Darek to osoba, ktora profesjonalnie i z sercem podchodzi do klienta. Bardzo konkretny, własciwie to dzięki Niemu nie popelnilismy żadnego błędu przy zakupie a moglismy, teraz to wiemy, ale po czasie. Dlatego bardzo dziekujemy p.Darkowi i polecamy Jego usługi jest w tym dobry ba stwierdze że bardzo dobry, robi to co kocha jest uczciwy a to bardzo ważne w dzisiejszym świecie.
Dziekujemy.


DOROTA I REMEK – Arona
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY
Kupilismy mieszkanko wraz z kredytem, praca biura nieoceniona, masa spraw i bez pomocy biura nic by sie nie zrobiło. Pozdrawiam.


WALDEMAR Z RODZINĄ – Palmar
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Z biurem pośrednictwa nieruchomości na Teneryfie MDRinversion nawiązałem kontakt chcąc umieścić mojego starego kampera .. Zadzwoniłem i połączył mnie warszawski numer biura z Panem Darkiem R. Rozmowa od początku była dość owocna, gdyż pan Darek wyjaśnił mi, że może lepiej pomyśleć o czymś stacjonarnym… tym bardzie, że nieruchomości mogą drożeć. Przy okazji wysłał mi kilka kontaktów do swoich polskich klientów z którymi także rozmawiałem. Osobiście spotkaliśmy się po pół roku na teneryfie, aby biuro MDRinv…. przedstawiło mi ofertę. Oferta może nie była zbyt obfita ale Pan Darek pokazał mi interesującą ofertę, z której skorzystałem i od prawie roku jestem zadowolonym właścicielem apartamentu! Sprawy załatwiane przez biuro były sprawnie i bez przykrych niespodzianek o jakich słyszałem od innych Polaków, którzy doknyawli transakcji przez innych pośredników. Ze swojego doświadczenia śmiało mogę polecić Biuro MDRinversion jako firmę godną uwagi w rozważaniu zakupu nieruchomości na wyspach kanaryjskich! Zadowolony klient Waldemar W.


DANUTA I ERNEST – Costa Adeje
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY
Pierwszy kontakt z Biurem nieruchomości Mdrinversion zlokalizowanym na Teneryfie miałem w 2015 roku, zostałem wyczerpująco poinformowany o możliwościach zakupu nieruchomości na Wyspach kanaryjskich. Właściciel biura biegle władający językiem hiszpańskim, okazał bardzo przyjazną i miłą osobą mogącą pomóc w każdym temacie związanym z zakupem apartamentu, czy gruntu. Do osób pracujących w Mdrinversion można mieć pełne zaufanie, że powierzone tematy zostaną zrealizowane rzetelnie i terminowo. W związku z tym polecam biuro Mdrinversion jako rzetelnego i wiarygodnego partnera świadczącego usługi brokerskie na Wyspach kanaryjskich – Ernest.S


ELŻBIETA Z RODZINĄ – Costa Adeje
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Firma Pana Dariusza Rumińskiego pomogła nam w zakupie nieruchomosci na Teneryfie. Z uwagi na nieznajomosć wymagań koniecznych do takiej transakcji, jego pomoc była nieoceniona. Pomogł nam przejsć cala procedur od numeru NIE do transakcji notarialnej. Dodatkowo po transakcji zawsze moglismy liczyć na jego osobista pomoc oraz informacje potrzebne do zapoznania sie z miejscowymi realiami. Polecam Pana Dariusza osobom, ktore bezproblemowo chcą dokonać transakcji i uzyskać pomoc potrzebna do zaaklimatyzowania sie na miejscu.


AGNIESZKA I SEBASTIAN – Fuerteventura
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi Rumińskiemu z biura nieruchomości Mdrinversion za niezwykle rzetelną i kompetentną obsługę Nas jako klientów biura w marcu 2014 roku podczas zakupu naszego wymarzonego mieszkania na Fuerteventura. Biuro nieruchomości jest na pewno godne polecenia szczególnie dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z kupnem nieruchomości za granicą. W czasie załatwiania wszelkich potrzebnych formalności mogliśmy liczyć na kompleksową pomoc, rzeczową radę. Mamy nadzieje, że upragnione mieszkanie zakupione za Państwa pośrednictwem, okaże się dla nas szczęśliwe, a Państwa Biuro Nieruchomości będzie zdobywać liczne grono równie zadowolonych klientów.


MACIEK K. – Costa Adeje
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Jestem klientem firmy Mdrinversion Teneryfa i byłem pilotowany przez jej właściciela Dariusza Ruminskiego w zakresie zakupu nieruchomosci tj domu na Teneryfie. Obsługa dotyczyła przedstawienia pełnej oferty posiadanych w sprzedaży domów ( oględziny, transport lokalny, zakwaterowanie, rozmowy), obsługę prawną i administracyjna (otrzymanie numeru NIE, notariusz, bank, prawnik) oraz pozostałych czynności okołozakupowych. Zakres pomocy właściciela Mdrinversion nawiązywał również innych zakupów ( samochodu w salonie, doradztwo w zakresie wyboru ekip remontowych i nawiązanie lokalnych kontaktów, które pomogły mi zorganizować sie w nowym miejscu (polecenie Pani sprzątaczki, opiekunki) Pierwsze kontakty z Panem Dariuszem Rumińskim nie zrobiły na mnie wrażenia (miałem dużo wątpliwości i niepokoju). Mieliśmy dużo spięć – podejmowane tematy i wymiana zdań była daleka od dyplomacji. Widocznie trafiałem na złe dni Pana Dariusza. Jako klient uważam, że byłem święty – taki drobny żarcik. Zaś co do merytoryki i celowości działań to z perspektywy czasu (minął jeden rok od zakupu) wszystkie działania biura Mdrinversion okazały sie skuteczne, stan prawny i formalny dopracowany i cel osiągniety w każdym aspekcie podjętych działań. Tyle rekomendacji – każdemu proponuje wypracowanie swojej opinii i życzę powodzenia firmie Mdrinversion Teneryfa i jej klientom. Maciej K. (nazwisko do wiadomości biura i za moja zgodą)


ALEKSANDER I ALICJA – Puerto de la Cruz
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I PRZEPROWADZKA
Chcemy bardzo podziękować p.Darkowi z Mdrinversion za pomoc w osiedleniu sie na wyspie i w znalezieniu nam domu i dopilnowaniu wszystkich formalnosci wraz ze szkołą dla naszego synka bez znajomosci jezyka byłoby nam naprawde trudno i chyba nie zdecydowalibysmy sie na przyjazd tutaj na ta nasza kochaną wyspe! Pozdrawiam p.Darka!


RAFAŁ I JOANNA – Playa de las Americas
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY
Pierwszy apartament na Teneryfie kupiłam przez Mdrinversion. Bylam naprawdę bardzo zadowolona z jakości usług świadczonych przez to biuro. Darek Ruminski załatwił wszystko od numeru NIE po zakup apartamentu. Ja tylko odebrałam klucze. ZyskaŁam nie tylko apartament, ale również przyjaciół. Teraz kupuję drugi apartament i tez z Mdrinversion
Joanna Cybulska


MARCIN Z RODZINĄ – Playa de las Americas
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Profesionalizm i uczciwość, wszystko na czas, kupiłem apartament na Teneryfie z tym biurem i polecam wszystkim, jesli ktoś chce biuro ma moj nr i można dzwonić – Pozdrawiam wszystkich kochających Teneryfe


WITOLD I AGNIESZKA – Los Gigantes, Playa de las Americas
ZAKUP KILKU NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY
Polecam gorąco jak to na Teneryfie firmę http://www.mdrinversion.com/ i Darka. Pełen profesjonalizm. Można mu zaufać. Dzięki Darku za spełnienie marzeń. Wasze też spełni, powiedzcie jedno słowo, a uzdrowiona będzie wasza dusza i ciało :)


JADWIGA Z RODZINĄ – Los Gigantes
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem kupna apartamentu na teneryfie i będąc na wyspie zgłosiliśmy się do biura nieruchomości Mdrinversion. Po spotkaniu informacyjnym umówiliśmy się na oglądanie apartamentów. Jeżdziliśmy przez trzy dni, dużo dowiedzieliśmy się o wyspie jak i o mieszkaniu tam. Pan Darek bardzo profesjonalnie nas obsłużył i w ostateczności kupiliśmy piękny apartament w los Gigantes. Poleciliśmy biuro nieruchomości mdrinversion mojemu koledze, który w kwietniu jedzie oglądać apartament dla siebie. SERDECZNIE Polecam to biuro.
JADWIGA SZCZECIN


PIORT I TOMEK – Playa de las Americas
INWESTYCJE, SP Z O.O.
:D dzieki Darek (http://www.mdrinversion.com) za pomoc przy otwarciu wypożyczalni rowerów i gokartów. Bez Twojej pomocy trwałoby to nie miesiąc a zapewne dwa, a tak w tydzień (przy okazji wczasów) znaleźlismy i wynajęiśmy mieszkanie, lokal i zrobiliśmy rezydencję. Podczas nieobecności zająłeś się sprawami lokalu i przygotowania go architektonicznie do otwarcia które nastąpiło oficjalnie przedwczoraj, jeszcze raz wielkie dzięki i wszystkim czytającym forum teneryfa24.pl lub chcących tu do tej pięknej krainy przyjechać i żyć polecam firmę mdrinversion i Darka. Z Twoją pomocą Darek to poszło błyskawicznie no i nie było to hiszpańskie „mańana” tylko…hoj


JAREK – Playa de las Americas
INWESTYCJE, SP Z O.O.
W 2013 rozpocząłem realizację projektu – działalność gospodarcza na Wyspach Kanaryjskich. Uznałem że wielokrotne wizyty na Wyspach, analiza rynku, to mimo wszystko za mało, i że przydałby się „przewodnik” na miejscu. W sieci znalazłem Mdrinversion, z właścicielem Panem Darkiem – wówczas zwracaliśmy się do siebie per Pan / rozmawiałem telefonicznie 2 może 3 razy , następne kontakty to korespondencja mail-owa. To był koniec września 2013 – mój jeden z pierwszych mail-i nakreślał zakres potrzeb którym miałby sprostać Mdrinversion : > rejestracja spółki prawa handlowego ,znalezienie siedziby firmy wraz z > magazynem, mieszkanie dla pracowników, sformalizowanie pobytu i pracy moich ludzi /numery N.I.E, Seguridad Social … podpisaliśmy umowę, wpłaciłem zaliczkę zabezpieczającą działania Mdrinversion a skrzynka mail-owa zapełniła się ofertami domów, mieszkań, magazynów. Darka-właściciela, poznałem osobiście 30.11.2013 , -dwa dni później byłem mieszkańcem Teneryfy , tydzień później moi pracownicy prosto z lotniska jechali do miejsca zamieszkania. Od grudnia 2013 roku moja firma widnieje w rejestrze sądowym spółek handlowych. Później jeszcze wielokrotnie korzystałem z usług Mdrinversion, uczestniczyłem w spotkaniach towarzyskich organizowanych przez Mdrinversion dla swoich klientów. Coraz swobodniej poruszam się na Wyspach Kanaryjskich, a mimo to nadal bywa, że zwracam się o pomoc do Mdrinversion To oczywiste że szukając mieszkania ,domu, zakładając firmę w nowym kraju szukamy pomocy profesjonalisty znającego miejscowe realia. Płacąc za usługę oczekujemy terminowego, rzetelnego, uczciwego jej zrealizowania. Mdrinversion sprostał moim oczekiwaniom – wielokrotnie wywiązał się z umowy – dlatego POLECAM Mdrinversion
Jarek Wojciechowski
 

Mdrinversion
• powrót na strone główną

Teneryfa Foto Galeria

Foto galeria

... ponad 300 różnych zdjęć
ZAPRASZAMY

Teneryfa - Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie

Wyspy kanaryjskie flaga     Hiszpania flaga

Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarotte,
La Palma, El Hiero, La Gomera

Dołącz do Nas ...

Teneryfa24   Teneryfa24   Teneryfa24   Teneryfa24
Aktualna temperatura

Aktualna temperatura


Informacje  Forum  Galeria  Pogoda  Wyspy Kanaryjskie  Nieruchomości
Teneryfa24.pl © COPYRIGHT 2013 - ALL RIGHTS RESERVED - kontakt - Site Design © 2013 by Teneryfa24