TENERYFA W STYCZNIU - PUERTO DE LA CRUZ

jaka pogoda?

TENERYFA W STYCZNIU - PUERTO DE LA CRUZ

Postprzez agatka » środa, 9 sty 2013, 15:30

Witam,

Wybieram się w piątek do Puerto de la Cruz na tydzień
Czy ktoś mi może podpowie jaka tam jest aktualnie pogoda
Jakie ciuchy ze sobą zabrać , letnie czy może przyda się kurtka , długie spodnie etc

Pozdrawiam
agatka
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 9 sty 2013, 14:04

Re: TENERYFA W STYCZNIU - PUERTO DE LA CRUZ

Postprzez mdrmedia » środa, 9 sty 2013, 16:06

to jest północ wyspy - więc zawsze jest troche chłodniej niż na południu - polecam to przeczytać na naszych stronach - http://www.teneryfa24.pl/teneryfa_pogoda.html
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: TENERYFA W STYCZNIU - PUERTO DE LA CRUZ

Postprzez Licor » środa, 9 sty 2013, 19:00

Byłam w Puerto de la Cruz 10 dni pomiędzy 22.listopada a 2. grudnia. Ależ Ci zazdroszczę :D to na marginesie. Co do pogody: przez pierwsze trzy dni mieliśmy 26-27 stopni C i pełne słońce, bez jednej chmurki. Niestety następne dni były już deszczowe :| Temperatura, na szczęście nie spadła zbytnio, utrzymywała się na poziomie 21-24 stopnie. Deszcz też nie padał cały czas, udało się złapać całkiem niezłą opaleniznę, hurraaaa!, mam ją do dziś :lol:
Do ubrania niezbędna będzie kurtka przeciwdeszczowa, ale chyba raczej taka letnia, a nie zimowa no i może parasol mały, składany i noszony w podręcznym plecaku. Spodnie i krótkie, i długie - takie same rękawy; okulary przeciwsłoneczne i kremy z filtrami również, buty wygodne, czyli takie, jakie lubisz. A tak w ogóle, to chyba nie jestem zbyt odkrywcza, bo wszystkie potrzebne wiadomości, faktycznie znajdziesz na tym forum :!:
Życzę szczęśliwej podróży i przewspaniałego pobytu w tym przecudnym mieście :P
Licor
 
Posty: 23
Dołączył(a): poniedziałek, 31 gru 2012, 16:25
Lokalizacja: Liverpool

Re: TENERYFA W STYCZNIU - PUERTO DE LA CRUZ

Postprzez agatka » sobota, 19 sty 2013, 12:18

Witam

Wróciłam właśnie z Teneryfy z Puerto de la Cruz , pogoda typowo wiosenna. Rano , wieczorem po 18 stp sweter kurtka bardzo przydatna, w dzień miedzy godziną 12-17 słoneczko i temperatury letnie od 27-34 stp.
Bardzo miły wypoczynek, polecam jednak w tym okresie zimowym południe wyspy - jest tam dużo cieplej

Pozdrawiam
agatka
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 9 sty 2013, 14:04

Re: TENERYFA W STYCZNIU - PUERTO DE LA CRUZ

Postprzez Licor » środa, 23 sty 2013, 14:25

No taaaaaak, byłaś w RAJU :D
Licor
 
Posty: 23
Dołączył(a): poniedziałek, 31 gru 2012, 16:25
Lokalizacja: Liverpool


Powrót do Teneryfa - pogoda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości