pogoda zawiodła - Puerto de la Cruz

jaka pogoda?

pogoda zawiodła - Puerto de la Cruz

Postprzez blondynka-b3 » poniedziałek, 1 sie 2011, 18:14

Witam ponownie. 14 lipca wróciłam z Puerto De La Cruz. Jednak moje obawy co do pogody sprawdziły się. Słońca mieliśmy jak na lekarstwo na dwa tygodnie tylko 4 dni. Prawie dopadła nas depresja bo w końcu polecieliśmy 5000 km po słońce a tu ciężkie chmury. Temperatura jak u nas w Polsce od 22 do 25 stopni no i pogoda też jak nad Bałtykiem. Jeżeli ktoś jest nastawiony na opalanko to przykro mi, ale się rozczaruje tam tylko chmury a i deszcz 3 razy padał. Miasteczko naprawdę piękne, czyste, ludzie mili, ale to za mało żeby wczasy tam były zaliczone do udanych. No chyba, że ktoś nie lubi słońca i wysokich temperatur to miejsce idealne.
Powiem tak Teneryfa urzekła mnie, mam zamiar wrócić tam za rok, ale tylko na południe tam kochanego słoneczka do bólu. A jeszcze jedno- ludzie, którzy byli w Puerto w poprzednie dwa tygodnie też mieli 4 dni ze słońcem. Mam nadzieję, że moja wypowiedż będzie pomocna dla innych na przyszłość.
POZDRAWIAM.
blondynka-b3
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 8 mar 2011, 16:48

Re: pogoda zawiodła

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 1 sie 2011, 22:42

Dokladnie !!! należy pamietać iż Puero de la Cruz jest niestety na północy wyspy !!!! - - a tu z pogodą nie jest tak pewnie jak na południu wyspy i to bardzo ważna uwaga dla turystów z Polski, ........... którzy myslą że na całej wyspie jest taka sama pogoda !!!!
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: pogoda zawiodła - Puerto de la Cruz

Postprzez doris » środa, 3 sie 2011, 14:35

Ja też przeżyłam małe rozczarowanie "słoneczkiem" w Puerto (VIII 2009),ale po powrocie
wyczytałam we wszystkich przewodnikach,że to norma na północy, chmury zatrzymują się na El Teide (ponoć)... za 2tyg.wybieram się więc na południe,do El Medano,tam z kolei wieje, ale mam nadzieję, że słońce będzie?!
Trzeciej próby nie podejmę...i "wrócę" na Rodos
D.
doris
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 27 lip 2011, 15:14

Re: pogoda zawiodła - Puerto de la Cruz

Postprzez mdrmedia » środa, 3 sie 2011, 15:12

tak, tak, góry dzielą wyspę na 2 czesci ... poczytajcie - http://www.teneryfa24.pl/teneryfa_pogoda.html
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - pogoda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron