Teneryfa z 3 letnim dzieckiem

jaka pogoda?

Teneryfa z 3 letnim dzieckiem

Postprzez kria » wtorek, 9 sie 2011, 08:15

Witajcie. Jestem tu nowa i chcemy we wrześniu zarezerwować już wczasy na 2012r. - first minute. Chcemy wybrać się z córka która będzie mieć wtedy 3 latka. Zależy nam, aby woda w morzu była ciepła, żeby swobodnie bawiła się w nim. Zależy nam na słonecznym miejscu i miesiącu, ale nie w sam środek skwaru. Nie bardzo się oriętuję jakie miejsca sa na teneryfie, gdzie najlepiej pojechac z dzieckim i do jakiego hotelu. Jaki miesiąc będzie odpowiedni i przedewszystkim jakie miasto?? Zalezy mi aby pojechać do parku z orkami ( niestety nie wiem który to park i w jakim mieście) Z tego co czytałam to dużo jest na Teneryfie parków ze zwierzętami -jaki wybrać?? Czy polecicie mi miesiąc, miasto i jakieś atrakcje ?? Bedę bardzo wzdięczna. Pozdrawiam
kria
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 9 sie 2011, 07:49

Re: Teneryfa z 3 letnim dzieckiem

Postprzez mdrmedia » wtorek, 9 sie 2011, 09:27

więc tak - wrzesień bardzo dobry mc na wyjazd, woda w oceanie cały rok jest w temp ok 20 stopni a najcieplejsza jest w okresie pażdziernika i listopada, co do parku to orki są w Loro Parku, polecam tez Siam Park dla dziecka, a na wyjazd generalnie polecam dolinę trzech miejscowosci - Los Cristianos, Americas i Adeje i tylko to
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Teneryfa z 3 letnim dzieckiem

Postprzez kria » wtorek, 9 sie 2011, 10:17

Serdecznie dziekuję za odpowiedź. Własnie myślałam o wrześniu i październiku.A jak się ma maj i czerwiec w porównaniu do września i października?? Nie chce ostrego słońca ze wzgledu na córeczkę. Dodam jeszcze że szukamy miejsca ciekawego, ale nie nadmiernie obleganego przez turystów. Coś cudownego, kameralnego, ale żeby też coś się ciekawego działo. Z tego co czytam to Playa de las Americas to tłok turystyczny co raczej nie przypadnie nam do gustu, może się mylę?? Gdzie pojechać aby było fajnie, odpowiednio dla 3 latki, nie tłocznie, ale i ciekawie i kameralnie?
kria
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 9 sie 2011, 07:49

Re: Teneryfa z 3 letnim dzieckiem

Postprzez kria » piątek, 12 sie 2011, 14:23

Czy byłby ktoś uprzejmy i mi odpowiedział.??
kria
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 9 sie 2011, 07:49

Re: Teneryfa z 3 letnim dzieckiem

Postprzez mdrmedia » piątek, 12 sie 2011, 16:56

Ciekawie i kameralnie jest na północy wyspy i lepiej w okresie września i października.... :D :D :D
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - pogoda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron