marzec pogoda na teneryfie

jaka pogoda?

marzec pogoda na teneryfie

Postprzez ewa_m » czwartek, 29 lip 2010, 14:50

Miałam wspaniałe wakacje na teneryfie rok temu właśnie w marcu, była fantastyczna pogoda, na północy podczas wycieczki kropiło troche ale temp ok dwudziestu kliku stopni, podczas całego pobytu mieliśmy zawsze słońce, czasami cały dzień, czasami po południu, ale pamiętam że wiało podczas całego naszego pobytu.
ewa_m
 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 29 lip 2010, 14:40
Lokalizacja: Gdańsk

Re: marzec pogoda na teneryfie

Postprzez iwona » środa, 4 sie 2010, 23:12

miałam super pogode, obawy były bo to początek marca był ale .... bylo pięknie 8-) 8-) 8-) 8-)
iwona
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 4 sie 2010, 23:00
Lokalizacja: Irlandia

Re: marzec pogoda na teneryfie

Postprzez banderas » środa, 25 sie 2010, 23:31

też byłem w marcu i pogoda superrrrrr
banderas
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 25 sie 2010, 23:21
Lokalizacja: Sopot

Re: marzec pogoda na teneryfie

Postprzez PatentMC » poniedziałek, 24 sty 2011, 23:51

Ponieważ zastanawiam się nad wyjazdem na 1/2 tygodnie na Teneryfę właśnie w marcu chciałem żeby ktoś rozwiał moje wszelkie wątpliwości :)
Chciałem wybrać się do południowej części, która jak już wiem zawsze jest cieplejsza i zdecydowanie mniej tam pada.
Przejrzałem już wykresy średnich temperatur i co tylko jeszcze mogłem w necie znaleźć, a opinie czytałem różne ale zwykle ogólnikowe... :)
Natomiast byłbym wdzięczny jeśli ktoś mógłby mi napisać (kto był w południowej części akurat w tym okresie)
Czy przez większość czasu jest na tyle ciepło żeby się opalać (i czy efektywnie :) )?
Czy jest na tyle ciepło żeby kąpać się w oceanie?
Czy wieczorami jest zimno?
Czy są dni kiedy bywa 15 albo 30 stopni?
Czy często/mocno wieje?
I czy np może lepiej poczekać i nie jechać, np. 11 marca a 1 kwietnia bo 2 tyg później już jest o wiele wiele lepiej?
Z góry dziękuje za wszelką pomoc!!!
PatentMC
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2011, 23:25

Re: marzec pogoda na teneryfie

Postprzez mdrmedia » wtorek, 25 sty 2011, 01:17

Czemu wszyscy pytają w kółko o to samo ....... Powtarzam tu to nie Europa północna !!!! Zimą jest tu w dzień 22 - 23 a latem 27 - 28 i tyle !!!!! Tu niema 4 pór roku !!!!! Tu jest ciągle lato !!!! Nie ma skoków temperatury takich jak w Polsce latem, jak tu jest w dzień 24 to w nocy 19 !!!!!
I jeśli można się kąpać w oceanie w styczniu ( wątek teneryfa plaże na forum) to znaczy że i można w marcu !!!!
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: marzec pogoda na teneryfie

Postprzez ADAMOS II » wtorek, 25 sty 2011, 08:46

Witam. Byłem tam początkiem stycznia, też miałem wątpliwości co do kąpieli. MOŻNA a nawet trzeba, takiej wody nie uświadczysz w Bałtyku latem. Z resztą poczytaj forum to dowiesz się wszystkiego, twoje wątpliwości rozwieje pan administrator (gorące pozdrowienia z zimnej Polski), to jest wspaniały bank informacji. MIłego pobytu.
ADAMOS II
 
Posty: 50
Dołączył(a): niedziela, 19 gru 2010, 22:57

Re: marzec pogoda na teneryfie

Postprzez PatentMC » wtorek, 25 sty 2011, 12:43

Wielkie dzięki za odpowiedź, poczułem się trochę zrugany ;)
Niestety takie polskie myślenie, analiza wszystkiego co może pójść nie tak, jeśli już masz wydać kupę pieniędzy - dowiedz się wszystkiego :D
Wygląda na to że nie mam co się zastanawiać, tylko lecieć :D
PatentMC
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2011, 23:25

Re: marzec pogoda na teneryfie

Postprzez mis39west » środa, 26 sty 2011, 15:56

Witam nie ma co się zastanawiać . Tylko w samolot i do raju. Walizki spakowałem i lecę w sobotę .
mis39west
 
Posty: 94
Dołączył(a): niedziela, 18 lip 2010, 08:07

Re: marzec pogoda na teneryfie

Postprzez MarcinFalubaz » sobota, 29 sty 2011, 14:41

mis39west napisał(a):Witam nie ma co się zastanawiać . Tylko w samolot i do raju. Walizki spakowałem i lecę w sobotę .


Tez sie ciesze czytajac Wasze wypowiedzi o pogodzie, bo lece w marcu, czyli powinno na mnie czekac tam 25 stopni :)))
MarcinFalubaz
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 29 sty 2011, 14:37


Powrót do Teneryfa - pogoda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron