Ceny nieruchomości

wasze rady

Ceny nieruchomości

Postprzez hadrian » sobota, 11 wrz 2010, 09:09

Witam interesują mnie średnie ceny nieruchomości :

Działki pod budowę Hotelu za metr
Domy jedno rodzinne... przykładowe ceny za dom

I jeszcze jedno pytanie czy ceny miedzy wyspami są do siebie zbliżone czy może jednak nie ...? ( interesuje mnie teneryfa i fuerteventura )

Z góry dziękuje za odpowiedz
Adrian B.
hadrian
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2010, 09:02

Re: Ceny nieruchomości

Postprzez piiotr27 » sobota, 11 wrz 2010, 10:32

na wyspach ciężko jest mówić o cenie 1 m kw gdyż są wielkie różnice !!! i tak np ....
- 1 m kw działki budowlanej może kosztować 250 euro ale także 1000 euro zależy od położenia
- dom ok 120 m kw może kosztować 185 tys euro ale także 850 tys euro zależy od położenia
a Fuerteventura jest tańsza bo tam oprócz kilkunastu plaż są tylko kozy, generalnie odradzam szukania na własną rękę (bardzo dużo nielegalnych budowli i hiszpański bałagan w papierach) lepiej spać spokojnie i niech to zrobią fachowcy, polecam - http://www.mdrinversion.com/
piiotr27
 
Posty: 134
Dołączył(a): piątek, 16 lip 2010, 16:10
Lokalizacja: Santa Cruz

Re: Ceny nieruchomości

Postprzez hadrian » sobota, 11 wrz 2010, 15:20

Dziekuje za odpowiedz wybieram sie końcem września na dwa tygodnie zrobić małe rozeznanie nie mogę się zdecydować teneryfa czy fuerteventura ...? Co podpowiecie ...

Z góry dziękuje
Hadrian
hadrian
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2010, 09:02

Re: Ceny nieruchomości

Postprzez ewa_m » sobota, 11 wrz 2010, 16:42

Eee co za pytanie no pewnie ze teneryfa, teneryfa jest wieksza i ma dużo wiecej do zaoferowania jak Fuerteventura 8-)
ewa_m
 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 29 lip 2010, 14:40
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ceny nieruchomości

Postprzez daniel » sobota, 11 wrz 2010, 16:52

:lol: he he tylko kozy ..... Ale to prawda, znam obie wyspy i po 3 dniach na Fuercie nie było co robić, co innego teneryfa, poza tym z teneryfy jest pełno lotów na fuerte tymi małymi śmigłowymi samolotami chyba ze 5 dziennie, generalnie na fuerte można zrobić wypad na wekend co najwyżej
daniel
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ceny nieruchomości

Postprzez hadrian » sobota, 11 wrz 2010, 19:47

Zapomniałem dodać że jestem miłośnikiem jazdy motocyklem off rodowym wiec tak sobie pomyślałem ze między tymi kozami ;-) moge coś polatać mało ludzi mało kłopotu zemną ...:-) aczkolwiek jak miałbym sie zanudzić na smierć na tej wyspie hmmm...
hadrian
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2010, 09:02

Re: Ceny nieruchomości

Postprzez mdrmedia » sobota, 11 wrz 2010, 20:07

hehe dokładnie tak jest, na teneryfie są góry, lasy, plaże i piękne trasy widokowe (idealne własnie na motocykl), poza tym jest sporo klubów motocyklowych, w końcu prawie 1 mln mieszkańców ma teneryfa, no i można jeździć przez 12 mc czy to nie jest piękne ......!!
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - ceny, zwyczaje, dobre rady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron