rada

wasze rady

rada

Postprzez bojur » poniedziałek, 13 wrz 2010, 22:53

Przeczytałam chyba wszystkie posty, dużo się z nich dowiedziałam, w wielu rzeczach mi pewnie pomogą , ale też trochę obawiam się tego wyjazdu, gdyż nie znamy żadnego obcego języka, dowiedziałam się że hotel Puerto de la Cruz do którego jedziemy jest taki sobie pomimo 4 * , czy wypożyczenie samochodu będzie dla nas czymś prostym czy nie? Gdzie można dostać mapę Teneryfy i miasta w którym będziemy oraz innych atrakcyjnych miejscowości. Jesteśmy w średnim wieku czy wobec tego jest sens pójścia do Siam Parku? Proszę o radę.
bojur
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 12 wrz 2010, 18:35

Re: rada

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 13 wrz 2010, 23:09

Po 1 nie ma co się obawiać tego wyjazdu, po 2 mają Państwo na pewno polskiego rezydenta i on we wszystkim Państwu pomoże, także w wypożyczeniu auta, (proste formalnosci, podpisanie umowy) co do map to można je kupić na każdym rogu, choćby w recepcji hotelu, co do Siam Parku to jak najbardziej polecam, być na teneryfie i nie zobaczyć Siam Parku to tak jak być w Warszawie i nie widzieć pałacu kultury
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: rada

Postprzez bojur » poniedziałek, 13 wrz 2010, 23:44

Dziękuję i proszę coś więcej na temat hotelu.Czy lepiej wykupić wycieczkę zbiorową np.na Teide ,(może jakieś propozycje) czy zwiedzać ją samemu.
bojur
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 12 wrz 2010, 18:35

Re: rada

Postprzez piiotr27 » wtorek, 14 wrz 2010, 01:03

można jechać na wycieczkę zbiorową np.na Teide, ale polecam już samemu jechać do La Orotavy, La Laguny, Santa Cruz czy na Masce, polecam też Los Gigantes czy Candelaria wybrać się samemu
piiotr27
 
Posty: 134
Dołączył(a): piątek, 16 lip 2010, 16:10
Lokalizacja: Santa Cruz


Powrót do Teneryfa - ceny, zwyczaje, dobre rady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości