Wyjazd żeby się pobawić : gdzie , Jak , Czym :)

wasze rady

Wyjazd żeby się pobawić : gdzie , Jak , Czym :)

Postprzez Piotrek_G » poniedziałek, 20 gru 2010, 23:44

Witam ,

Nie wiem za bardzo do jakiego działu mam ten temat wcisnąć , wiec napisze tu :P
Wraz z kolegami chcemy wyjechać w styczniu na teneryfe i poszukujemy rady . ( Jest nas 3 i chcemy jechać konkretnie się pobawić przy alkoholu i pięknych dziewczynach skompanych w słońcu )
Może po kolei :) :
Czy lepiej polecieć z biurem podróży czy samemu rezerwować lot + hotel ?
Czy da się samemu zarezerwować hotel aby miał opcje all-in ?
Gdzie najlepiej jechać ( miejscowość ) , z tego co czytałem to playa de las americas ( jestem pewien że źle napisałem ) , ale lepiej żeby ktoś nam to potwierdził :)
jakie były by mniej więcej koszty przelotu + hotelu (all-in) na tydzień ? , wiem że to nie jest zbyt mądre pytanie bo ceny lotu zmieniają się bardzo często , ale tak mniej więcej można określić :)

bardzo bym się cieszył jak by ktoś znał odp. na moje pytania i podzielił się z ze mną swoją wiedzą :)
z góry dziękuję i pozdrawiam
Piotrek !
Piotrek_G
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 20 gru 2010, 23:17

Re: Wyjazd żeby się pobawić : gdzie , Jak , Czym :)

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 20 gru 2010, 23:52

1 lepiej jechac z biura - wycieczka w ostatniej chwili najlepiej i najtaniej
2 oczywicie Playa de las americas i np hotel Sol Tenerife który jest w srodku wszystkiego VERONICAS, kawałek dalej TIBU
PODGLĄD - http://maps.google.pl/?ie=UTF8&ll=28.06 ... 7,,0,-6.75
3 all-in - nie wiem czy warto - dacie rade wstawać rano na sniadanie, heheheheheh chyba nie, poza tym lecicie na zabawe a nie na jedzenie!!!
POLECAM TEN DZIAŁ - viewforum.php?f=12
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Wyjazd żeby się pobawić : gdzie , Jak , Czym :)

Postprzez Piotrek_G » poniedziałek, 20 gru 2010, 23:59

myśleliśmy o all-in żeby mieć alko gratis xD no i żeby przegryść coś w ciągu dnia :)
a właściwie ile trzeba zabrać ze sobą pieniędzy żeby wystarczyło na niezła zabawe ? i czy w styczniu jest tam dużo osób ( dziewczyn xD facetów nie potrzeba , wręcz nie są wskazani ^^ no bo i po co nam zbędna konkuręcja hehe )
Piotrek_G
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 20 gru 2010, 23:17

Re: Wyjazd żeby się pobawić : gdzie , Jak , Czym :)

Postprzez mdrmedia » wtorek, 21 gru 2010, 00:01

no wiesz jedni bawią sie za 30 euro na wieczór a inni za 100 euro, pamietajcie że w dyskotech sie bawią tu późno od ok 12 - 1 w nocy dopiero, wczesniej bary i puby
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Wyjazd żeby się pobawić : gdzie , Jak , Czym :)

Postprzez Piotrek_G » wtorek, 21 gru 2010, 00:14

no to dla nas akurat rewelacja :) , właśnie 2gi raz przewertowałem tematy z cenami i w sumie nie widziałem żeby ktoś pytał o to więc ja zapytam i wymęcze Cię do końca jeśli pozwolisz ;)
1 | .chodzi o ceny w klubach , barach alkocholu :P
piwo -
50-siątka -
whisky -
2. | i jedzenia np. taki spagetii czy jakieś mięso lub rybka :) pewnie wszystko w tych samych granicach kosztuje , albo wachanie jest o jakieś 5 euro ( no wsumie na polskie to jest wachanie o 15 pln wiec nawet spore , ale takie mysle ze do przeżycia ;) )

jak byś się orientował / orientowała to było by super :)
Piotrek_G
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 20 gru 2010, 23:17

Re: Wyjazd żeby się pobawić : gdzie , Jak , Czym :)

Postprzez mdrmedia » wtorek, 21 gru 2010, 00:19

drinki w zależnosci od dyskoteki od 4 do 8 euro np Mojito, czy np Habana z red bulem (polecam), piwo 3, 4 euro a obiadek na miescie na 1 osobe ok 8 - 10 euro, u chińczyka nawet za 6 euro
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Wyjazd żeby się pobawić : gdzie , Jak , Czym :)

Postprzez Piotrek_G » wtorek, 21 gru 2010, 00:26

czyli ceny nie są kosmiczne :) to bardzo dobra nowina :)
planujemy wyjazd jakoś w styczniu więc jakiś browar mogę odstawić za info :)
aaaa no i jeszcze jedno pytanko hehe ( no jak zacznę to przestać nie mogę :P ) a mianowicie ile tak za butelke 0,5 vudki sobie liczą ?
Piotrek_G
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 20 gru 2010, 23:17

Re: Wyjazd żeby się pobawić : gdzie , Jak , Czym :)

Postprzez trotamundos » środa, 19 sty 2011, 15:40

Co to jest vudka? Alkohole tutaj sprzedaje sie w butelkach 0,7 i 1 l a nie politrowych.
jesli chodzi o zabawe - mam nadzieje, ze Wam sie poszczesci, ale nie nastawiaj sie na fieste typu Ibiza czy Majorka. O tej porze roku to wieksza szansa, ze zabawisz sie z jakas pomarszczona emerytka niz z mloda siksa, ale probuj. W lecie sa wieksze szanse.

Pozdrawiam

TM
trotamundos
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2010, 18:59


Powrót do Teneryfa - ceny, zwyczaje, dobre rady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron