masca- plan dnia

wasze rady

masca- plan dnia

Postprzez aaniiusiaa » wtorek, 26 kwi 2011, 15:33

Witam, planuje wycieczke do Maski.
Mam hotel w Playa La Arena- Barcelo Varadero. Wiem że przed hotelem jest przystanek autobusowy, ale niewiem jakie tam kursują autobusy i gdzie kursują.
Czy orientuje się ktoś czy dojadę jakoś autobusem do Maski?? pożniej chcielismy iść pieszo w dół do zatoczki a stamtąd popłynać katamaranem do Los gigantes.
I kolejne moje pytanie, czy z Los Gigantes dostanę się jakoś autobusem do hotelu, czy to blisko i można iść pieszo??? taxi nie wchodzi w gre- brak funduszy.
i czy te statki z zatockzi do los gigantes trzeba wczesniej rezerwowac????? czy można poprostu zejść w doł i wtedy jakimś wrócić, cęsto kursują takie statki??? ile czasu płynie on do los gigantes???? proszę o odpowiedź, i pozdrawiam
aaniiusiaa
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 7 gru 2010, 13:19

Re: masca- plan dnia

Postprzez MarcinFalubaz » środa, 27 kwi 2011, 19:27

Wycieczke chyba musisz wczesniej zarezerwowac bo po zejsciu kanionem na dol, nic o procz kamienistej plazy nie zastaniesz..ja dostalem bledne informacje ze tam nawet jakas knajpka jest, no ale niestety rzeczywistosc byla brutalna:) Radze wiec wczesniej dowiedziec sie, poniewaz samo zejscie dosc dobrym tempem zajmie 3h, jesli nie zalapiesz sie na statek to powrot potrwa tez min 4 h , a to juz nic przyjemnego.. :)) Raczej tam katamaran Ciebie nie zabierze poniewarz jest zbyt skalny brzeg i podplywaja tam generalnie takie statki z dziubkiem. Jesi oddzielnie wezmiesz rejs katamaranem polecac aviomarin :))

Milego urlopu, Teneryfa jest fantastyczna :)
MarcinFalubaz
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 29 sty 2011, 14:37

Re: masca- plan dnia

Postprzez aaniiusiaa » czwartek, 5 maja 2011, 09:25

to ja już nic nie rozumiem.
czytałam że nie trzeba wcześniej rezerwować rejsu, że dużo tam statków pływa a tu lipa????
a gdzie muszę zarezerwować, ile mniej więcej kosztuje i ile czasu płynie??
i orientujesz się czy z los gigantes kursuje jakiś autobus do maski??
aaniiusiaa
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 7 gru 2010, 13:19


Powrót do Teneryfa - ceny, zwyczaje, dobre rady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron