Wróciliśmy Z 2-tyg. Wakacji Na Teneryfie - Było Bosko!!!

wasze rady

Wróciliśmy Z 2-tyg. Wakacji Na Teneryfie - Było Bosko!!!

Postprzez marlena34 » piątek, 26 sie 2011, 21:47

Kilka dni temu wróciłam z rodziną z 2 tyg, wakacji na Teneryfie. Było NIESAMOWICIE CUDOWNIE!!! Ciężko nam wrócić do szarej rzeczywistości, angielskiej pogody i ... pracy:( Uśmiechy nam wracają na wspomnienia jakie przywieźliśmy i mnóstwo przepięknych zdjęć :)))
Bardzo serdecznie chciałam podziękować Administratorowi tej strony, bo dzięki jego szczegółowym radom i wskazaniom byliśmy świetnie przygotowani!
W jednym z Hire Car, pracownik był mile zaskoczony naszym szczegółowym planem zwiedzania wyspy:)))
Zwiedziliśmy miejscowości te najbardziej popularne tj. Masca, Santa Cruz, La Orotava, Garachicco, Anaga, La Laguna i oczywiście Teide :)))
Jesteśmy bardzo zadowoleni z opcji jaką mieliśmy w pakiecie naszych wakacji a mianowicie darmowe wejścia do Siam Park!!! Dzieciaki piszczały z radości i padały ze zmęczenia po całym dniu na atrakcjach wodnych!!! Byliśmy tam 5 razy, zaoszczędzając jednocześnie 500 Euro:))) Loro Park-Fantastyczny! Najbardziej byliśmy pod wrażeniem różnych Show: Dolphin Show ,Seelion Show,Loro Show i Orka Show na którym ... popłakałam się ze wzruszenia, gdyż pokazywali na dużym ekranie jak w właśnie w Loro Park urodziła się orka "Adan", jak ją karmili z butelki, badali serduszko... do tego nastrojowa muzyka i... po mnie:))) Niezapomniane przeżycie:) Stwierdziliśmy z mężem, że Teneryfa jest wyspą która ma tyle do zaoferowania turystom ( ocean ,mnóstwo plaż, lasy, góry, wulkany), że można by wyjazd na tę wyspę podzielić na kilka innych wycieczek-aTeneryfa ma wszystko na jednej wyspie! :) Jeżeli ktoś ma pytania to z przyjemnością udzielę cennych wskazówek:))) Pozdrawiam.
marlena34
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sty 2011, 13:09

Re: Wróciliśmy Z 2-tyg. Wakacji Na Teneryfie - Było Bosko!!!

Postprzez ishtarek » niedziela, 28 sie 2011, 13:15

to ja od razu jestem zainteresowana darmowymi wejsciowkami do Siam Parku, czy mieliscie to w swojej ofercie z biura podrozy czy tez zalatwia sie to inaczej:)
ishtarek
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 24 sie 2011, 20:36

Re: Wróciliśmy Z 2-tyg. Wakacji Na Teneryfie - Było Bosko!!!

Postprzez marlena34 » niedziela, 28 sie 2011, 14:57

Nie da się chyba tego załatwić inaczej jak poprzez ofertę z Biura Podróży w którym kupujecie wakacje. My kupowaliśmy w First Choice, właśnie z opcją "unlimited entry" do Siam Park. Na miejscu można kupić tańszą opcję, kupując tzw. podwójne bilety.
Najtańszy bilet jest do Aqualand w Costa Adeje, my za family ticket zapłaciliśmy 50 euro ale mnie osobiście się tam nie podobało, dzieciaki też średnio były zadowolone a najgorsza była tam słona woda w wszystkich wodnych atrakcjach :( Pozdrawiam.
marlena34
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sty 2011, 13:09

Re: Wróciliśmy Z 2-tyg. Wakacji Na Teneryfie - Było Bosko!!!

Postprzez mdrmedia » niedziela, 28 sie 2011, 16:05

ta opcja jest chyba tylko dostępna w niektórych angielskich biurach podróży ...
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Wróciliśmy Z 2-tyg. Wakacji Na Teneryfie - Było Bosko!!!

Postprzez marlena34 » poniedziałek, 29 sie 2011, 19:51

Z tego co wiem to napewno w First Choice:)
marlena34
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sty 2011, 13:09


Powrót do Teneryfa - ceny, zwyczaje, dobre rady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron