Najlepsze opcje dojazdu z lotniska Teneryfa Południowa

wasze rady

Najlepsze opcje dojazdu z lotniska Teneryfa Południowa

Postprzez ka5ia83 » wtorek, 24 lip 2012, 15:33

Bardzo proszę o porady dotyczące dojazdu z lotniska Teneryfa Południowa do hotelu Conquistador lub Iberostar Torviscas (Playa de las Americas). Jaka jest cena biletu autobusowego. Czy istnieje możliwość wykupienia biletu w dwie strony (i czy taniej). Ile kosztowałaby taksówka i czy można zamówić taksówkę tak żeby wiozła nas w dwie strony (jaka wtedy cena). Jaki jest koszt wynajęcia samochodu na tydzień. Będę wdzięczna za porady, które firmy warte polecenia i tanie oczywiście:-)

Z góry bardzo dziękuję
ka5ia83
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 24 lip 2012, 15:26

Re: Najlepsze opcje dojazdu z lotniska Teneryfa Południowa

Postprzez mdrmedia » wtorek, 24 lip 2012, 15:53

na tym forum jest sporo info na te tematy co pytasz, poszukaj, natomiast są autobusy miejskie z lotniska do Playa de las Americas
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Najlepsze opcje dojazdu z lotniska Teneryfa Południowa

Postprzez ka5ia83 » wtorek, 24 lip 2012, 16:16

Dziękuję za ekspresową odpowiedź:-) Rzeczywiście jest trochę wątków na temat dojazdu ale nigdzie nie znalazłam dokładnej informacji czy istnieje możliwość wykupienia biletu powrotnego (w dwie strony) i jaka byłaby jego cena z lotniska do Playa de las Amercias. Mam możliwość wykupienia tak zwanego shuttle bus za ok 45zł za osobę w dwie strony i nie wiem czy to jest dobry wybór. Czy takie autobusy podwożą bezpośrednio pod hotel?
ka5ia83
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 24 lip 2012, 15:26


Powrót do Teneryfa - ceny, zwyczaje, dobre rady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron