Katamaran Los gigantes

ciekawe miejsca teneryfy

Katamaran Los gigantes

Postprzez LuisS » piątek, 8 mar 2013, 22:26

Który Katamaran w Los Gigantes najlepiej wybrać, żeby jednocześnie nie wyszło jakoś strasznie drogo? Chodzi mi o jakość w stosunku do ceny. I bynajmniej nie chodzi mi o jakość łódki, dla mnie może być nawet cała drewniana, bylebym zobaczył delfiny, nie bujało bardzo i mógł w spokoju porobić piękne zdjęcia. Nie mówię już o dodatkowych drinkach itp. - niepotrzebne mi. Jak długi rejs opłaca się najlepiej wybrać? Wystarczy przejażdżka 2-3 godzinna, żeby do woli pozachwycać się pięknem natury, bezkresu oceanu, widokiem klifów Gigantes i oczywiście delfinami? Czy przewoźnik jest w stanie zwrócić jakąś część pieniędzy na wypadek gdybym nie zobaczył jednak żadnego delfina ani wieloryba podczas rejsu? Rozumiecie, takie jakby ubezpieczenie. Dzięki za odpowiedzi :D
P.S. Wszystkiego najlepszego płci pięknej ;)
LuisS
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 2 mar 2013, 23:15

Re: Katamaran Los gigantes

Postprzez tomitomi » niedziela, 24 mar 2013, 02:16

ja płynąłem z dzieciakami flipperuno.com - jasne że nikt ci kasy nie zwróci jak delfinów nie zobaczysz - ale uwierz oni tam pływają od 20 lat i naprawdę wiedzą gdzie płynąć żeby delfiny spotkać, praktycznie zawsze są, a cena - ja z dwójką dzieci - jedno gratis bo 6 lat - zapłaciłem ok 30 Euro, więc nie najdrożej - 2h rejsu - powrót pod klifami - naprawdę super rejs
tomitomi
nowiciusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 20 lut 2013, 11:57

Re: Katamaran Los gigantes

Postprzez brylant » niedziela, 28 kwi 2013, 14:48

bardzo duzy wybor rejsow
jedziemy z zona i coreczka 1,5 jaki wybrac szukam czegos na 2 godziny na wypadek gdyby mala miala problemy na lodzi bo to jej pierwsza taka wyprawa
zalezy mi zeby widziec los gigantes i fajnie by bylo tez skoczyc z takiego statku do wody
jakies rady?
brylant
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 14 kwi 2013, 19:47

Re: Katamaran Los gigantes

Postprzez mdrmedia » niedziela, 28 kwi 2013, 18:23

minimum 2 h przed wyjazdem nic nie jesć, najważniejsze .....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - atrakcje turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron