prosze o porade

ciekawe miejsca teneryfy

prosze o porade

Postprzez brylant » piątek, 3 maja 2013, 14:56

witam 22 maja jedziemy z zona i coreczka 1,5 roku do PUerto de santiago chcialbym wszystko zaplanowac jednak mam kilka punktow ktore chcielibysmy zobaczyc a nie moge tego ogarnac czasowo.
Auto wyporzyczone na tydzien z lotniska i odstawianie na lotnisko hotel all inclusive wiec nie chcemy spedzic calego czasu poza hotelem czy tez zbyt daleko
wiec pytanie moje czy da sie to zrobic w dwa dni
22 sroda w hotelu okolo 17:30 kolacja i plaza
CZWARTEK 23 chcemy zobaczyc Garachico(Iglesia Matriz de Santa Ana)LAGO MARTINEZ oraz Orchid Garden Sitio Litre
PIATEK 24 Pico del Teide bez wjazdu na gore tylko wedrowki wokol oraz Roque Chinchado w drodze do hotelu na plaze Playa de las Vistas ponurkowac z rurka ktos pisal ze mozna tam poogladac rybki
SOBOTA 25
zwiedzanie los gigantos + rejs FLIPERO UNO - czy warto wybrac wlasnie ich zalezy mi rozniez na skokach do wody widzialem ze na 3 godzinnym rejsi to jest wliczone
26 NIEDZIELA Faro de punta teno Buenavista oraz Masca

27 i 28 maja jako poniedzialek i wtorek chwila relaksu El Laguillo w los gigantes i oczywiscie playa arena 10 minutek od hotelu
29 niestety wczesnym rankiem okolo 5 wyjazd na lotnisko niestety

zastanawiam sie czy naprawde warto jechac do Puerto de la Cruz by zobaczyc ogrod Orchid Garden Sitio Litre i popluskac sie w Lago MARTINEZ
Moze jakies dobre rady sugestie propozycje zmian?
prosze o opinie
Ostatnio edytowano piątek, 3 maja 2013, 15:21 przez brylant, łącznie edytowano 1 raz
brylant
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 14 kwi 2013, 19:47

Re: prosze o porade

Postprzez mdrmedia » piątek, 3 maja 2013, 15:33

zamiast Lago Martinez polecal bym Siam Park - czyli czwartek caly dzien w Siam Parku
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: prosze o porade

Postprzez brylant » poniedziałek, 6 maja 2013, 13:39

zrezygnowalem z Faro de punta teno i Buenavista daleko dlugo sie jedzie i niebezpiecznie
Co do Siam Parku chyba moja coreczka jest za malutka na takie cos dopiero poltora roczku wiec dlatego wybralismy spokojniejsza opcje Lago Martinez zjezdzalnie i pluskanie sie zwyklew pieknym mijscu
Problem ma z wyborem statku chcemy max trzy godziny i zalezy nam na widokach los gigantes jak rowiniez chcialbym poplywac troszke czy moze poprostu wziasc jakis z Costa Adeje czy innej miejscowosci z dnem przeszklonym i mniejsza iloscia ludzi na pokladzie Calkowicie nie wiem co bylo by najciekawsze prosze o sugestie i porady :?: :?: :?:
brylant
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 14 kwi 2013, 19:47

Re: prosze o porade

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 6 maja 2013, 14:41

Siam park ma sporą częsć dla maluchów tzw zaginione miasto tam są dzieciaki od 1 roku do 5 lat - polecam
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - atrakcje turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości