FOTO PETER PAN - foto z papugą

ciekawe miejsca teneryfy

FOTO PETER PAN - foto z papugą

Postprzez Kero » piątek, 13 gru 2013, 11:34

Nie sądziłem, że coś podobnego ma już miejsce i na Kanarach. Niestety ma, a ja stary dureń myślałem, że na takie plewy mnie nikt nie weźmie a jednak.
Spacerując najgłówniejszą promenadą w Playa de Las Americas natknęliśmy się na dwóch gości robiących turystom zdjęcia z papugą. Moja latorośl zapragnęła mieć takie także, choć mi pomysł nie bardzo "leżał' bo już mamy takie foty ale co tam. Skoro wagary na Teneryfie to czemu zdjątka mam mu odmówić.
Goście ci od papugi kotwiczyli w jakimś barze na przeciwko hotelu Lagos de Fabnabe.
Oczywiście obsłużyli nas z pełną profeską tylko potem to już mnie takowej zabrakło. Jako pokwitowanie za "usługę" (oczywiście wyłudzenia kasy) otrzymałem kartkę z tytułem jak w temacie FOTO PETER PAN. Reszta to bla, bla, bla, że niby zdjęcia w recepcji jutro. Zero kontaktu, ani telefonu ani adresu. Niestety to "jutro" to lipa. Nie ma żadnych zdjęć i kasy też nie ma :-)

Piszę to ku przestrodze wszystkich, którym na drodze staną właśnie takie szuje.
Moją czujność uśpił wygląd tych ludzi, który sugerował mi, że są to jeśli nie Kanaryjczycy to Hiszpanie.
A więc kończąc - FOTO PETER PAN to zwyczajni oszuści. Nie dajcie się nabrać tak jak ja się dałem.
Kero
 

Powrót do Teneryfa - atrakcje turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości