przewodnik po Teneryfie

ciekawe miejsca teneryfy

przewodnik po Teneryfie

Postprzez aneta_80 » piątek, 20 maja 2011, 00:05

Ja jestem przed wyjazdem na Teneryfę i nie mogę się już doczekać........., z tego co czytam relacje innych z pobytu tam, to wydaje mi się że tydzień to za mało żeby wszystko zobaczyć, a chciała bym chociaż część.Dlatego mam ogromną prośbę, czy mógłby mi ktoś polecić jakiś przewodnik, w którym są opisane najpiękniejsze i najciekawsze miejsca na Teneryfie, łącznie ze szczegółową mapą,( tak by poruszając się samochodem można łatwo zorientować się w okolicy).
aneta_80
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 7 sty 2011, 16:29

Re: przewodnik po Teneryfie

Postprzez mdrmedia » piątek, 20 maja 2011, 09:46

no wlasnie nie ma czegos takiego, jesli jest to ma bardzo nieaktualne informacje albo za bardzo rozbudowane, to co najciekawsze do zobaczenia na teneryfie zostało przygotowane przez nas (mieszkańców wyspy) jest na stronie głownej www.teneryfa24.pl i z tego należy cos wybrać 8-)
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: przewodnik po Teneryfie

Postprzez magddaaaa » wtorek, 25 cze 2013, 17:40

Ja polecam przewodnik Pascal Lajt +mapka, ktorą się dostanie za darmo na lotnisku.
magddaaaa
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek, 24 cze 2013, 12:08

Re: przewodnik po Teneryfie

Postprzez krasnal » niedziela, 14 lip 2013, 15:38

Ja również korzystałam z przewodnika Pascala, żeby po prostu dowiedzieć się co tam w ogóle jest na tej wyspie przed wyjazdem. Samochodem podróżowaliśmy właśnie na podstawie map otrzymywanych gratis w różnych miejscach; ta z lotniska jest bardzo ok, dostaliśmy też od naszej rezydentki bardzo dokładną, a orientacyjną jeszcze rozdają wszędzie z reklamą pereł. Ale najwięcej przydatnych rzeczy wyczytałam właśnie na TYM forum. Oglądałam też filmiki na YT, a po przyjeździe zrobiłam swój. Taki mini skrót miejsc najpiękniejszych wg mnie: http://www.youtube.com/watch?v=EJOFa41zf_I
krasnal
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 14 lip 2013, 14:32


Powrót do Teneryfa - atrakcje turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron