El Medano do Loro Parku Autobusem Titsa?

ciekawe miejsca teneryfy

El Medano do Loro Parku Autobusem Titsa?

Postprzez bozenas64 » środa, 6 lip 2011, 11:39

Witam! wybieram się na tą piękną wyspę w lipcu i chciałabym zwiedzić parę miejsc na własną rękę " autobusami Titsa.Ale niestety nie wiem jak dojechać z El Medano do Loro Parku Autobusem Titsa?
I mam jeszcze jedno mnie nurtujące pytanie czy te autobusy tez jeżdżą do kolejki na Teide?Oczywiście chodzi mi o dojazd z El Medano :-)
bozenas64
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 6 lip 2011, 11:30

Re: El Medano do Loro Parku Autobusem Titsa?

Postprzez mdrmedia » środa, 6 lip 2011, 14:33

tak są autobusy ale z przesiadką w Santa Cruz i np na 4 osoby cena prawie taka sama co wypożyczenie auta na 1 dzień .... nie mówiąc o wygodzie i komforcie ....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: El Medano do Loro Parku Autobusem Titsa?

Postprzez Bideven » niedziela, 27 lis 2011, 02:48

Dlaczego zamiast po prostu pomóc osobie pytającej i odpowiedzieć na pytanie większość osób na tym forum pisze jedynie o wypożyczeniu auta i na tym się kończy. Można odnieść wrażenie, że komunikacja publiczna na wyspie nie istnieje. Proszę pamiętać, że nie wszystkie osoby chcą wypożyczyć auto, nie każdy ma też prawo jazdy. Ja pomimo, że taki dokument posiadam nie lubię wynajmować samochodu na wakacjach, staram się tego unikać jak tylko mogę. Po pierwsze jazda komunikacją publiczną jest dla mnie dużo ciekawsza, daje możliwość w pełni poczuć dane miejsce, klimat, kulturę. Po drugie samochód to dodatkowy problem, o który trzeba się martwić zamiast skupić na tym co nas otacza. Zawsze podczas swoich wakacji korzystałem z komunikacji publicznej i nie zamierzam tego zmieniać.
Bideven
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 27 lis 2011, 02:32

Re: El Medano do Loro Parku Autobusem Titsa?

Postprzez mdrmedia » niedziela, 27 lis 2011, 10:49

i tak też można pewnie ...., na teneryfie po prostu z punktu widzenia ekonomicznego i czasowego lepiej wypożyczyć auto :D :D :D :D
poza tym zrozumiesz jak wrócisz już z teneryfy dlaczego wszyscy polecają tam samochód zamiast komunikacji ..... i raczej z dużym prawdopodobieństwem sam przyznasz racje że na teneryfie lepiej jednak chociaż na kilka dni mieć auto (taka specyfika wyspy !!)
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: El Medano do Loro Parku Autobusem Titsa?

Postprzez Kero » środa, 29 lut 2012, 12:36

Absolutnie zgadzam się z uwagą Bideven. To, że jest najwygodniej dysponować autem to wie z pewnością każdy pytający o inna możliwość przemieszczania. A powodów takich pytań może być sporo różnych. U mnie jak choćby prozaiczny powód - nie posiadam prawa jazdy. Wystarczy by nie wchodziło w grę wypożyczenie auta?
Kero
 


Powrót do Teneryfa - atrakcje turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron