Estadio de Tenerife

ciekawe miejsca teneryfy

Estadio de Tenerife

Postprzez Jowita » czwartek, 12 lip 2012, 19:33

Mam pytanie dotyczące stadionu na tej wyspie.
We wrześniu wybieram się razem z moim chłopakiem na Teneryfe do Playa de las Americas, on bardzo chciałby pojechać obejrzeć ten stadion, o ile dobrze pamiętam znajduje się on w Santa Cruz de Tenerife, i chciałabym się dowiedzieć czy jeżdża tam jakieś autobusy z Playa de las Americas, bądź czy mogę tam się dostać jakoś inaczej?
Odrazu mówię, że wynajem auta odpada, ponieważ oboje nie mamy jeszcze 21 lat, a z tego co wiem, co najmniej od 21 roku życia można na wyspie wynając auto.
No i jeżeli ktoś się orientuje, to czy jest możliwość wejscia tam?

Jeśli jest jakiś autobus jeżdzacy w te stronę, prosze o odpowiedz i +/- koszt biletu autobusowego :)
Jowita
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek, 12 lip 2012, 19:25

Re: Estadio de Tenerife

Postprzez mdrmedia » czwartek, 12 lip 2012, 19:39

Na teneryfie jest kilkanascie stadionów, ten o którym mówisz jest prawie w centrum Santa Cruz, można tam sie dostać autobusem bez problemu, w końcu to stolica wyspy
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Estadio de Tenerife

Postprzez Jowita » czwartek, 12 lip 2012, 19:43

mdrmedia napisał(a):Na teneryfie jest kilkanascie stadionów, ten o którym mówisz jest prawie w centrum Santa Cruz, można tam sie dostać autobusem bez problemu, w końcu to stolica wyspy

orientujesz się może jakie są mniej/ więcej ceny biletu, i czy jest możliwość wejścia na stadion?
Jowita
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek, 12 lip 2012, 19:25

Re: Estadio de Tenerife

Postprzez mdrmedia » czwartek, 12 lip 2012, 19:45

ok 6 euro za bilet autobusowy, co do wejscia na stadion nie mam pojęcia
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Estadio de Tenerife

Postprzez pedro05vip » czwartek, 12 lip 2012, 19:46

bilet z Los Crystianos do Santa Cruz z tego co wiem kosztuje 6e za osobę,lepiej jest kupić bono bus wychodzi taniej i z tego co pamiętam wejście na stadion jest free,nie wiem jak teraz
pedro05vip
 
Posty: 48
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2012, 10:46


Powrót do Teneryfa - atrakcje turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości