Połączenie promowe: Kanary - Afryka (płd. Maroko)

Linie lotnicze ...

Połączenie promowe: Kanary - Afryka (płd. Maroko)

Postprzez baboq » sobota, 12 sty 2013, 16:07

Cześć wszystkim :)

Wybieram się na Teneryfę i poszukuję informacji, czy są jakies promy kursujace między którąś z kanaryjskich wysp a najbliższym wybrzeżem Afryki (czyli mniej wiecej południem Maroku). Czy ma ktoś z Was moze jakies informacje o takich połączeniach promowych ? Interesuje mnie przewiezienie samochodu osobowego. Przewidywany czas przyjazdu - pierwsza połowa lutego 2013. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje - tropy ;)
dziekuję wszystkim z góry - Jarek
baboq
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 11 sty 2013, 11:01

Re: Połączenie promowe: Kanary - Afryka (płd. Maroko)

Postprzez mdrmedia » sobota, 12 sty 2013, 16:12

Promy są ale z kontynentalnej Hiszpanii, z Barcelony, Cadyksu i Hueva
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Połączenie promowe: Kanary - Afryka (płd. Maroko)

Postprzez Kasjan1993 » niedziela, 13 sty 2013, 00:01

Tak jak wyżej. Mogli by zrobić taki prom o relacji Canarias - África. Fajnie było by zrobić sobie wycieczkę do tak bliskiej kontynentalnej Afryki. :mrgreen:
Kasjan1993
 
Posty: 85
Dołączył(a): piątek, 27 sty 2012, 15:52

Re: Połączenie promowe: Kanary - Afryka (płd. Maroko)

Postprzez baboq » poniedziałek, 14 sty 2013, 19:42

dziekuje za info o promach z/do kontynentalnej Hiszpanii... o nich znalazłem tez sam info w necie... ustaliłem ze płyna dwie doby mniej wiecej , powiedzcie mi proszę, czy jest tam jak spedzić ten czas na pokładzie ? ze jakies bary czy restauracje powinny być to wydaje mi sie oczywiste, ale czy sa jeszcze jakies inne rozrywki ?

Mimo wszytystko w dalszym Ciagu prosiłbym, jesli ktos miałby jakies info o promach, którymi mozna przewiezc auto osobowe z którejkolwiek kanaryjskiej wyspy do najbliższego wybrzeża Afryki (czyli mniej wiecej na południe Maroka) prosze o jakis link, czy tez trop, gdzie szukać info o rozkładach, cenach itp.

dziekuje wszystkim z góry

Jarek
baboq
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 11 sty 2013, 11:01


Powrót do Teneryfa - loty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości