Pytanie odnośnie ceny

Linie lotnicze ...

Pytanie odnośnie ceny

Postprzez gekon23 » sobota, 3 mar 2012, 00:35

Witam
Przeglądam to forum od kilku dni ponieważ postanowiliśmy z żoną, że w tym roku wybierzemy się właśnie na Teneryfę :). Szukam biletów na stronach podanych w innych wątkach m.in. skyscanner, easyjet, dreamTours.pl Interesują mnie bilety w teminie po 10.07 i długość pobytu najlepiej 10dni. Szukam i sprawdzam od tygodnia ceny i ponieważ najniższa cena jaką udało mi się znaleźć jest lot z Berlina z przesiadką w Madrycie za 1200zł od osoby (w obie strony oczywiście). Mam więc pytanie do Was, czy ta cena jest atrakcyjna z bilety w takim (wakacyjnym) terminie? czy może się wstrzymywać i czekać na większe promocje? boję się czy ta cena zamiast ulec obniżeniu, to czy się nie będzie już tylko podnosić czym bliżej lata???
Dziękuję za wszelkie sugestie i porady 8-)
gekon23
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 3 mar 2012, 00:22

Re: Pytanie odnośnie ceny

Postprzez Kajetan » niedziela, 18 mar 2012, 16:17

Witam! 100 euro to praktycznie minimu za bilet w jedna stronę .Jezeli udało sie wam znaleść bilet za300 w obie strony w interesującym was okresie trzeba rezerwować.Wyspy są oblegane i linie lotnicze trzymają ceny właśnie na takim poziomie.Pozdr
Kajetan
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 18 mar 2012, 16:03

Re: Pytanie odnośnie ceny

Postprzez lalus » sobota, 24 mar 2012, 12:19

Witam
tylko chcialbym zasugerowac inne rozwiazanie mianowicie moze przez Manchester
Jezeli chodzi o teneryfe to oferta z dzisiaj 24 marzec np na 4 osoby to 705 funtow za przelot w ta i spowrotem 4 x bagaz podreczny + 2 x bagaz glowny + transport z i do lotniska + hotel ( self catering ) w terminie 25 kwiecien do 7 maj , to jakby nie liczyl to okolo 875 pln + przelot do manchaster i spowrotem co raczej nie jest duzym kosztem
liczac w Uk to 176 funtow na glowe co rowna sie najnizszej z mozliwych tygodniowce !!!
ach pobyt w hotelu w Los Christianos nad oceanem
co do self catering to b polecam gdyz w hotelu jest kuchnia zakupy polecam zrobic wieksze w Lidlu ( takie same ceny jak w Lidlu w UK - czyli tanio a zwlaszcza ryby np panga jest smiesznie tania )
wytestowalismy to osobiscie i naprawde b sie oplaca , biorac all inc raz ze kosztuje fortune dwa jak na sniadanie mam dostac english breakfast to na sama mysl dostaje drgawek , rano na ulicy zjesz za 2 eurony jak tak bardzo chcesz ( w barze obok hotelu placilismy 7 euro za 4 osoby jak nie chcialo sie pichcic rano )
pozdrawiam
lalus
 
Posty: 81
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2011, 18:10

Re: Pytanie odnośnie ceny

Postprzez gekon23 » sobota, 24 mar 2012, 20:06

Witam
Nie było mnie troszkę na forum i właśnie odczytałem wasze sugestie. Dziękuje za każdą. My już z żonką kupiliśmy bilety na 21.07 z berlina bezpośredni lot i powrót 31 do londynu (gatwick lub lutton nie pamiętam) i stamtąd przesiadka po 7godz. na lot do berlina. Jesteśmy ze Słupska więc do berlina mamy podobną drogę jak do warszsawy więc pasowało nam stamtąd. Za cały przelot w obie strony tylko że z jednym głównym bagażem (musimy się pomieścić :D +plus oczywiście podręczne do 10kg) zapłaciliśmy po 1250zł od osoby już po wszelkich prowizjach bankowych. Hotel też już mamy, jest to hotel Las Fuentes w los cristianos... i teraz mam pytanie... był ktoś w tym małym hoteliku? zarezerwowaliśmy go ponieważ leży on bezpośrednio na plaży i taras ma widok na ocean ;) Ktoś był lub może widział ten hotel? LAS FUENTES??? jest to hotel budżetowy ale nie liczymy na luksusy tylko piękny widok 8-) Mamy też już samochod zarezerwowany na lotnisku.
gekon23
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 3 mar 2012, 00:22

Re: Pytanie odnośnie ceny

Postprzez lalus » czwartek, 29 mar 2012, 11:27

e tam nie przejmuj sie hotelem w pazdzierniku zeszlego roku mieszkalismy tez w budzetowym hacjenda del sol bylo b fajnie super obsluga ale tylko spalismy , prysznic cos zjesc i nas nie bylo, uwazam ze nie jedzie sie po to by siedziec w hotelu a widoki bedziesz podziwial z wielu innych miejsc niz hotel
udanego wypoczynku
lalus
 
Posty: 81
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2011, 18:10

Re: Pytanie odnośnie ceny

Postprzez Kero » niedziela, 15 kwi 2012, 16:47

Cena lotu jest atrakcyjna. Na przyszłość jednak polecam zastanowienie się nad lotem bezpośrednim z Polski. Może drożej ale za to zdecydowanie krócej a tyle godzin w podróży to nic fajnego. Po za tym BGŻ i POZ leżą bardzo blisko Słupska. Z tych miast można czarterami też dolecieć. Po za tym szukam także biletów przez biura turystyczne, to ich chleb powszedni i potrafią znaleść dobre opcje.
Kero
 

Re: Pytanie odnośnie ceny

Postprzez ADAMOS II » niedziela, 15 kwi 2012, 21:21

skorzystałem w tym roku z lotu czarterowego-Enter Air.Lot bezpośredni-daje nam więcej czasu na pobyt tam gdzie jedziemy,a nie tracenie go na lotniskach....
wcześniej korzystałem z linii niemieckich, ale Enter jest zdecydowanie tańszy,a że kanapkę trzeba sobie kupić ,a nie dostać ją w cenie biletu-oczywiście dużo droższego to żaden problem...
Pozdrawiam.
ADAMOS II
 
Posty: 50
Dołączył(a): niedziela, 19 gru 2010, 22:57

Re: Pytanie odnośnie ceny

Postprzez Ewa1 » poniedziałek, 16 kwi 2012, 09:13

A można wiedzieć ile kosztował cię lot bezpośredni i skąd ?
Ewa1
 
Posty: 42
Dołączył(a): czwartek, 1 mar 2012, 11:33

Re: Pytanie odnośnie ceny

Postprzez ADAMOS II » poniedziałek, 16 kwi 2012, 14:19

Warszawa-Teneryfa-Warszawa 2600 pln.(2 osoby)
ADAMOS II
 
Posty: 50
Dołączył(a): niedziela, 19 gru 2010, 22:57

Re: Pytanie odnośnie ceny

Postprzez Ewa1 » poniedziałek, 16 kwi 2012, 17:15

według mnie to drogo, chyba że to w sezonie zimowym. :o
Ewa1
 
Posty: 42
Dołączył(a): czwartek, 1 mar 2012, 11:33

Re: Pytanie odnośnie ceny

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 16 kwi 2012, 18:51

ja lecialem raz za 360 zł, Teneryfa - Poznań bilet w 1 stronę
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Pytanie odnośnie ceny

Postprzez ADAMOS II » poniedziałek, 16 kwi 2012, 21:01

mdrmedia napisał(a):ja lecialem raz za 360 zł, Teneryfa - Poznań bilet w 1 stronę


No tak Darku.....jak się ma chody na lotnisku....i do tego telefon,w którym samoloty same latają.... ;)
ADAMOS II
 
Posty: 50
Dołączył(a): niedziela, 19 gru 2010, 22:57

Re: Pytanie odnośnie ceny

Postprzez Travelway_pl » wtorek, 24 kwi 2012, 21:46

Wystarczy poszukać w internetowych biurach podróży. Można znaleźć ciekawe i opłacalne okazje odnośnie cen biletów. Jak to mówią "dla chcącego nic trudnego" :)
Travelway_pl
 
Posty: 26
Dołączył(a): sobota, 14 kwi 2012, 15:06
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Teneryfa - loty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości

cron