Szukam niestrzeżonych plaż by szaleć na falach - please help

Polecane plaże

Szukam niestrzeżonych plaż by szaleć na falach - please help

Postprzez ceteris » niedziela, 6 kwi 2014, 22:13

Hello Wszystkim,

planuje odwiedzić Teneryfę bo uwielbiam poszaleć na sporych falach ale z tego co widziałam na różnych webcams / zdjeciach na Teneryfie często bywają duże fale. Niestety ostatnio zmartwiłam się czytając forum tripadvisor bo pisano że plaże są strzeżone podczas fal (czerwona flaga) i ratownicy wyganiają z wody :(( w takiej sytuacji cały mój wyjazd na Teneryfe straciłby sens (po prostu kocham kąpać się na falach).

Proszę, doradźcie czy są jakieś niestrzeżone plaże? Interesuje mnie zarówno północne wybrzeże, zachodnie, południowe i wschodnie (ale chyba na wschodnim są mniejsze fale?). Wydaje mi się że na Playa El Bollullo nie ma ratowników (ale może akurat ogladalam zdjęcia z okresu gdy bodajże w 2012r. władze wyspy nie opłacaly ratowników a od początku 2014r ponoć sytuacja się ustabilizowała i ratownicy są na nowo zatrudnieni). A jakies inne plaże (bo chce kilka miejsc wytestować) ?

Pozdrowienia z Gdyni
Barbarencja
ceteris
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 4 kwi 2014, 02:48

Re: Szukam niestrzeżonych plaż by szaleć na falach - please

Postprzez mdrmedia » niedziela, 6 kwi 2014, 22:33

jest cała masa plaż niestrzezonych .....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Szukam niestrzeżonych plaż by szaleć na falach - please

Postprzez ceteris » niedziela, 6 kwi 2014, 22:49

Dzięki, troche pocieszyłaś mnie. Hmm a czy moge zatem poprosić o konkretne nazwy takich plaż na których jest spora szansa na duże fale i nie są strzeżone? Będę zapewne jeździc autobusami lub tylko na 2 dni auto wypożyczone wiec z góry powinnam rozeznać potencjalne miejsca a nie szukać w ciemno na miejscu. Na innym forum ktoś polecił Playa de Arena (wysoka szansa na spotkanie sporych fal) ale wlaśnie wtedy ratownicy nie pozwalają się kąpać (wg komentarzy na tripadvisor)...
ceteris
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 4 kwi 2014, 02:48

Re: Szukam niestrzeżonych plaż by szaleć na falach - please

Postprzez ceteris » niedziela, 6 kwi 2014, 22:58

Znalazłam kolejną plaże z (chyba) częstymi falami = Playa Jardin.. ale znów strzeżona :( Także nie wiem czy poza jakimiś skalistymi urwiskami, nie nadającymi się do plywania jest rzeczywiscie taka "masa" niestrzeżonych...
ceteris
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 4 kwi 2014, 02:48


Powrót do Teneryfa - plaże

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron