Kto z nami na Teneryfę

praca, ogłoszenia drobne, okazje, sprzedaż wakacji

Kto z nami na Teneryfę

Postprzez joannazapraszam » środa, 10 lip 2013, 10:31

Jeżeli jakieś małżeństwo lub para jest zainteresowana wyjazdem z nami na urlop na Teneryfe w okresie od 06 wrzesień do 20wrzesień 2013 , (może być jeden tydzień)
mam wolne 2 miejsca w apartamencie **** z pełnym aneksem kuchennym. Jeden tydzień kosztuje 100 euro od osoby, dwa tygodnie 180 euro od osoby + przelot. Nie jest to oferta z niepewnego biura podróży lecz bezpośrednio z sieci hoteli prywatnych REGENCY RESORTS na teneryfie, której jestem członkiem . Wyżywienie do wyboru, indywidualnie korzystając z aneksu kuchennego lub na miejscu w restauracji lub można wykupić z góry za cały tydzień za 130 euro. Osoby zainteresowane proszę o kontakt 603-471-005. Więcej szczegółów i pytania na telefon lub e-mail joanna.zapraszam@o2.pl
joannazapraszam
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 10 lip 2013, 10:21

Re: Kto z nami na Teneryfę

Postprzez mdrmedia » środa, 10 lip 2013, 10:36

No tak ale to nie Timeshare - ... czasami ....???
REGENCY RESORTS jest to kompleks należący do Timeshare - i nie wolno tego sprzedawać, jest pobyt za darmo w zamian za "wykłady" ..... !!!!
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Kto z nami na Teneryfę

Postprzez joannazapraszam » środa, 10 lip 2013, 17:34

Jak napisałam wcześniej jestem członkiem Regency Resorts i mam wykupiony czteroosobowy apartament, opłacam za niego corocznie czynsz i mogę zabrać z sobą kogo zechcę, a kwoty podane nie odzwierciedlają prawdziwych kosztów.
joannazapraszam
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 10 lip 2013, 10:21

Re: Kto z nami na Teneryfę

Postprzez Yaro » poniedziałek, 19 sie 2013, 22:16

Interesuje mnie wynajem studia lub apartamentu od listopada do marca -kwietnia ,proszę o ewentualną cenę za m-c. Pozdrowionka
Yaro
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 10 sie 2013, 19:38


Powrót do OGŁOSZENIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości