POLSKA FIRMA BUDOWLANA NA TENERYFIE

praca, ogłoszenia drobne, okazje, sprzedaż wakacji

POLSKA FIRMA BUDOWLANA NA TENERYFIE

Postprzez pedro05vip » czwartek, 12 lip 2012, 18:11

TENERSTROY SL
Doświadczenie zawodowe na Teneryfie od 12 lat.
Wszystkie rodzaje reform dla waszego
Dom, ogrodu, baru.
Hydraulika, tynki, ściany, malowanie,ceramika, baseny,elektryka, sufity podwieszane, płyty gipsowo-kartonowe, dekoracyjne oświetlenie.Produkcja mebli kuchennych, drzwi, szafy, schody wszystko z drewna lub płyt DM na wymiar jaki potrzebujesz, drewniane zadaszenia i markiz. Malowanie i lakierowanie.
Pracujemy z projektami
JAKOŚĆ. Elastyczne ceny.
*******************************
On / Levante. 18, Parque de la Reina. Poligono Industrial CHO-2. 38640 Teneryfa (Zjazd z autostrady numer 25)
Tel. 922 73 90 92. biuro
Mob 608 953 734 Piotr
pedro05vip
 
Posty: 48
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2012, 10:46

Re: POLSKA FIRMA BUDOWLANA NA TENERYFIE

Postprzez phucasa » sobota, 26 sty 2013, 22:42

Witam Piotrze,nie mogę się z Tobą ostatnio skontaktować telefonicznie [nie odbierasz telefonu] więc postanowiłem napisać do Ciebie na twoim poście,mam do Ciebie pytanie związane z rozliczeniem się za prace którą wykonaliśmy dla Ciebie z moim bratem tj, 3-tygodnie ciężkiej pracy w soboty i niedziele w grudniu gdzie remontowaliśmy mieszkanie dla Twojego klienta .
Obiecałeś rozliczyć się z nami przed świętami i zapłacić nam po 500 euro na jednego i jak do tej pory nie zrobiłeś tego,czy masz zamiar wywiązać się z tego z twarzą ,czy możemy pożegnać się z wynagrodzeniem?

czekam na odpowiedz . :!: :!: :!:

ps. Radek i Renata też czekają na telefon od Ciebie [nie odbierasz telefonu od nich]w sprawie pożyczonych od nich pieniędzy [przypadkowo znaliśmy się z nimi wcześniej i oni też nie zostawią tego w próżni]

pozdrawiam Jurek i Maciek
phucasa
 
Posty: 22
Dołączył(a): poniedziałek, 28 lut 2011, 16:43

Re: POLSKA FIRMA BUDOWLANA NA TENERYFIE

Postprzez chlebo303 » niedziela, 27 sty 2013, 13:23

czyli koles od firmy budowlanej to wałkasz prowadzi firme krzak krzak sie wyrwie i po firmie nie ładnie swoich rodaków w wała robic
chlebo303
 
Posty: 52
Dołączył(a): niedziela, 12 cze 2011, 23:29

Re: POLSKA FIRMA BUDOWLANA NA TENERYFIE

Postprzez MENTAL » niedziela, 27 sty 2013, 13:56

To co tu przeczytałem, to przekracza ludzkie pojęcie!!!
Jak można nie zapłacić ludziom za ich ciężka prace [na czarno czy na 'biało] to nie ma znaczenia,pracodawca jeszcze reklamuje się jako solidna firma a prawda jest inna,WSTYD,WSTYD,WSTYD,że rodak oszukuje i wyzyskuje swojego rodaka, możemy się uczyć od innych nacji jak żyć na obczyznie.

NIE ŁADNIE PANIE PIOTRZE ! CHAŃBA! CO LUDZIE O PANU BĘDĄ MYŚLELI TERAZ? [internet ma dużą siłe]

JA BYM SIĘ ZE WSTYDU SPALIŁ.
MENTAL
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 22 gru 2012, 22:53

Re: POLSKA FIRMA BUDOWLANA NA TENERYFIE

Postprzez Renia » poniedziałek, 28 sty 2013, 17:58

Witam Piotrze,

nie możemy się z Tobą skontaktować, tzn. chcielibyśmy, ale nie odbierasz od nas telefonu. Czekamy na informację od Ciebie w sprawie zwrotu pożyczonych pieniędzy (umówiony termin minął 3 tygodnie temu).

Pozdrawiamy
Renata i Radek
Renia
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 5 paź 2012, 23:38


Powrót do OGŁOSZENIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości