W tym roku LANZAROTE listopad/grudzień

dział na pozostałe wyspy

W tym roku LANZAROTE listopad/grudzień

Postprzez CzarnaMamba » piątek, 12 wrz 2014, 13:27

Witajcie!

Teneryfę odwiedziliśmy już dwa razy. teraz zdecydowaliśmy się na Lanzarote. Wymieramy się 22 listopada na 2 tygodnie. Hotel to Be Live Grand Teguise Playa. Czy możecie napisać coś więcej o tej wyspie?

jakieś atrakcje do polecenia
warte uwagi wycieczki fakultatywne?
jaka jest pogoda na Lanzarote w tym terminie?
CzarnaMamba
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 3 lis 2011, 09:31

Re: W tym roku LANZAROTE listopad/grudzień

Postprzez akardo88 » wtorek, 30 wrz 2014, 00:45

Witam na Lanzarote byłem we wrześniu 2012 r , pogoda była cudna cały czas ponad 30 tylko wietrznie,standard na wyspach kanaryjskich ,zatrzymałem sie w hotelu Riu paraiso w puerto del carmen,płaza przez drogę,wszędzie blisko,długi deptak ze sklepikami i barami,dyskoteki.polecam wycieczkę do Parku Timanfaja żeby zobaczyć piękny księżycowy krajobraz wulkaniczny, na gorze atrakcje ,gejzer w wykonaniu ziomka i palenie słomy na głębokości 1,5m od temperatury,jest tam rownież restauracja gdzie mozna skosztować kurczaka z rusztu posiekanego na ciepłem z wulkanu ,warto zobaczyć dzieła enrique dzieki któremu wyspa zawdzięcza swój charakter białe domki białe dachy brak piętrowej zabudowy, warto zwiedzić uprawy winogrona na zboczach wulkanu , skosztować wina z nich przyrządzonego,warto wypożyczyć samochód mi starczyl jeden dzień żeby objechać cała wyspę,piękny jest punkt widokowy Mirador del rio,super widok na sąsiednia graciose, warto sie przejść tunelami wyzlobionymi przez ławę , zobaczyć malutkie kraby albinosy ,białe , warto wybrać sie na plaże papagaios super,warto odwiedzić stolice arecife,pleta blanca,tam skorzystać z promu i przepłynąć na Fuerteventura do corejlio , wyjazd na wydmy obok hotelu Riu i na piękna plaże z błękitnymi wodami oceanu super , napewno o czymś zapomniałem aaa odwiedzić uprawy aloe vera skosztować świeżego aloesu, zwiedzić zameczek twierdze super podjazd na wzgórzu widoki zacne ,także polecam ja byłem zadowolony
akardo88
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 20 sty 2014, 23:57

Re: W tym roku LANZAROTE listopad/grudzień

Postprzez Lego » piątek, 6 lut 2015, 07:59

Ja sam wyspą jestem oczarowany.

Bardzo fajny, kameralny klimat.
Wyspa maleńka i wszędzie blisko, stąd na tygodniowy wyjazd bardzo fajne rozwiązanie.

Bardzo duża liczba apartamentów znajdujących się blisko morza.
Marzeniem jest właśnie spędzenie większej części zimy w takim miejscu z daleka od przeziębień i minusowych temperatur.

Wszystkim bardzo polecam zwłaszcza, że w większości kurortów na wyspie można znaleźć bardzo ładne, piaszczyste plaże :)
Lego
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 21 sty 2015, 22:03


Powrót do Wyspy Kanaryjskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość