Fuerteventura

dział na pozostałe wyspy

Fuerteventura

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 21 maja 2012, 22:08

wasze uwagi o tej wyspie
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Fuerteventura

Postprzez Kasjan1993 » wtorek, 22 maja 2012, 21:49

Piękne plaże, i nie tylko.
Kasjan1993
 
Posty: 85
Dołączył(a): piątek, 27 sty 2012, 15:52

Re: Fuerteventura

Postprzez mdrmedia » wtorek, 22 maja 2012, 22:12

He he dla mnie tam są tylko piękne plaże i potem ........ nic !!!!
nudy nic ciekawego nie to co teneryfa ..... :D :D :D
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Fuerteventura

Postprzez Kasjan1993 » środa, 23 maja 2012, 14:05

Wiadomo że na Teneryfa ma najwięcej rzeczy dla zaoferowania, ale na fuercie zalazły by się jeszcze jakieś atrakcje oprócz plaż :)
Kasjan1993
 
Posty: 85
Dołączył(a): piątek, 27 sty 2012, 15:52

Re: Fuerteventura

Postprzez kaja45 » czwartek, 21 cze 2012, 17:17

Każda z Wysp Kanaryjskich ma swoje zalety i wady i tak też jest z Fuerteventurą, byłem tam w tym roku i wróciłem bardzo zadowolony, plaże super, klimat też, wspiąłem się też na najwyższy szczyt Fuerteventury Pico de la Zarza, polecam, wycieczka trwa około 4 godzin, a widoki na dzikie plaże La Cofette bezcenne.
kaja45
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 21 cze 2012, 17:04
Lokalizacja: Tychy

Re: Fuerteventura

Postprzez Travelway_pl » piątek, 20 lip 2012, 11:22

Taki pustynny krajobraz - coś niesamowitego. Musi być to atrakcyjna wyspa, skoro w większości utrzymuje się z turystyki :)
Travelway_pl
 
Posty: 26
Dołączył(a): sobota, 14 kwi 2012, 15:06
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Fuerteventura

Postprzez meg » piątek, 27 lip 2012, 14:27

Jest ładnie, ale dość ubogo wyspa prezentuje się pod kątem atrakcji turystycznych w porównaniu z Gran Canarią i Teneryfą. Dużo mniejsze zróżnicowanie terenu, klimatu i roślinności, dość pustynnie. Stąd różnica w cenach wycieczek względem pozostałych wysp. Miejsce dobre dla chcących w spokoju spędzić urlop, wyciszyć się. Oczywiście są miejsca, gdzie można się zabawić, ale ogólnie jest to ta ze spokojniejszych wysp. Fajny teren do pojezdzenia na buggy, quadach, ew. warto wziąć z wypożyczalni terenówkę i powłóczyć się na własną rękę.
meg
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 23 gru 2011, 13:49

Re: Fuerteventura

Postprzez MartaLeszno » poniedziałek, 3 wrz 2012, 23:14

Wróciłam z Corralejo wczoraj/i od wczoraj ciągle mi zimno mimo słońca w Polsce/. Jestem pełna szacunku dla ludzi mieszkających na Fuerteventurze, wydzierających wyspie po kawałku straszliwie ubogiej ziemi aby chociaż troche dorównała Teneryfie. Wyspa jest bardzo księżycowa i przecudna - jeśli ktoś lubi surowość pustyni. Tak pięknej plaży jak kilka kilometrów od Corralejo nie widziałam nigdzie. Coś cudownego! Szafirowy ocean, zloty piasek i puściutko! Szliśmy 2 godziny i spotkaliśmy zaledwie kilka osób.Byłam na Teneryfie / na północy/ i widać jak wiele jest jeszcze na" Fuercie" do zrobienia. Miasteczka rozbudowują się ale widać wiele niedokończonych inwestycji , które pewnie jeszcze postoją. Mam nadzieję że znajdzie się odważny i zainwestuje , gdyż życzę stałym mieszkańcom Fuerty wszystkiego co najlepsze. Podziwiam upór i miły i życzliwy stosunek do turystów /byłam w lipcu kilka dni nad polskim morzem - poniosło mnie , niestety- i dziękuję/. Fantastyczne są drogi łączące północ wyspy z południem, zwłaszcza "kosmicznie" długa ścieżka rowerowa , świetnie zrobiona i oznakowana. I pomimo bardzo surowego i wrogiego ludziom środka wyspy , jestem nią zachwycona. Jestem zakochana w Wyspach Kanaryjskich i właśnie / 1 dzień po powrocie!!!!/ szukam następnego celu podroży.
Pozdrawiam wszystkich kochających Kanary .
MartaLeszno
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 3 wrz 2012, 22:40

Re: Fuerteventura

Postprzez mdrmedia » środa, 5 wrz 2012, 22:29

w wyspach kanaryjskich można sie zakochać :D :D :D :D
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Fuerteventura

Postprzez beataz » sobota, 15 wrz 2012, 13:54

Witam,
Byłam już na Teneryfie rok temu i rzeczywiście wyspa jest urocza, poza plażowaniem jest co robić. Teraz zastanawiam się nad fuertą lub gran canarią od ok 11.10br z tym, że ciężko znaleźć wiarygodne prognozy pogody na te rejony. Odnośnie Teneryfy było tak samo, byliśmy tam, była lampa a serwisy pokazywały deszcz na miejscowość. Stąd moja prośba proszę o podanie linka do wiarygodnej prognozy na fuerte i canarie. Pani moderatorce na stałe siedzącej na kanarach będzie prościej takowe znaleźć. Szkoda byłoby wydać dosyć sporo pieniążków i mieć niepogodę (deszcz lub brak możliwości opalania - słyszałam że i tak się zdarza po wakacjach). Z góry dziękuję.

Ps. Z katowic nie ma po 2.X lotów na Canarię czy to tylko pustki w biurach podróży.
beataz
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 15 wrz 2012, 13:45

Re: Fuerteventura

Postprzez mdrmedia » wtorek, 18 wrz 2012, 09:32

ee na wyspach kanaryjskich trafić na deszcz to jakis straszny PECH musi być!!! tak to jest z pogodą ....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Fuerteventura

Postprzez natalianna » piątek, 25 sty 2013, 04:02

ma ktos doswiadczenie z promami Teneryfa-Fuerta ? Bede niebawem dwa tygodnie na Teneryfie i mysle, ze warto spedzic 'chwile' na jednej z jej sasiadek :)
natalianna
 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 24 sty 2013, 00:48


Powrót do Wyspy Kanaryjskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości