który hotel lepszy??

Polecane hotele

który hotel lepszy??

Postprzez mar9 » czwartek, 9 maja 2013, 19:16

Witam...proszę o pomoc w wyborze hotelu na Teneryfie zakładając że, oba są w podobnej cenie....chodzi mi mianowicie o wybór między Tropical Playa a Playa Real Resort. (położenie, otoczenie hotelu, warunki itd)
Proszę o pomoc...
mar9
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 9 maja 2013, 17:23

Re: który hotel lepszy??

Postprzez mdrmedia » czwartek, 9 maja 2013, 20:07

ten 2 Playa Real Resort - jest starszy budynek ale dużo lepiej położony, w Costa Adeje a to najważniejsze tu sa normalne plaże :D :D :D
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: który hotel lepszy??

Postprzez mar9 » piątek, 10 maja 2013, 01:00

a jeżeli chodzi o same hotele, ich otoczenie i położenie w miejscowościach to który wygrywa rywalizację? :) A ta plaża przy Tropical Playa aż taka lipa....czy daje rade?
Pomóż w wyborze bo muszę się określić a czas ucieka...niestety :| Czekam na uwagi...plisssss ;)
mar9
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 9 maja 2013, 17:23

Re: który hotel lepszy??

Postprzez mdrmedia » piątek, 10 maja 2013, 10:31

naprawde costa adeje jest dużoooo ciekawsze ..... plaża przy Tropical Playa mi sie nie podoba mała i siwa ....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: który hotel lepszy??

Postprzez bławatek » sobota, 11 maja 2013, 14:43

byłam w Tropical Playa . Basen nie jest za duży i nie zachęcał do korzystania , jedzenie nieciekawe ( na śniadanie szłam z własną kawą bo ta serwowana nie do picia). pokoje jak na taki standard przeciętne ( nie najnowsze ale obrzydzenia nie czułam, miałam szczęscie był z widokiem na ocean i to bez proszenia w recepcji. Do plaży blisko ( na Teneryfie nie ma ciekawych plaż, to nie Polskie plaże z przepięknym aksamitnym w dotyku piaskiem- tam jest czarno. Blisko do Las Americas (bogata dzielnica handlowa) oraz pieszo można dojść do Siam Parku (obowiązkowo trzeba zaliczyć). Patrzyłam na zdjęcia drugiego hotelu . Basen prezentuje sie ciekawie. Opisuję to jako osoba nie mieszkająca tam ale od czasu do czasu przebywająca. Najlepiej przeczytać o hotelu opinie gości a nie miejscowych, którzy w hotelach nie przebywają. Ale na wakacjach najważniejsze jest super towarzystwo i pogoda. Z hotelem ślubu się nie bierze. Życzę udanego wypoczynku
bławatek
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 28 sie 2012, 17:04


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron