Aparthotel El Dugue

Polecane hotele

Aparthotel El Dugue

Postprzez tomasz » poniedziałek, 20 wrz 2010, 19:37

Własne wróciłem z teneryfy i byłem w Aparthotel El Duque, chce pochwalić ten hotel bo jest niby 3 gwiazdkowy a według mnie powinien mieć 4, jest czysty, ładne baseny dobrze rozplanowane, miła obsługa i dobre położenie w Adeje
tomasz
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2010, 19:32

Re: Aparthotel El Dugue

Postprzez aneta_80 » poniedziałek, 28 lut 2011, 19:19

Czy mogła bym prosić o więcej informacji o tym hotelu, gdyż też tam się wybieram (interesuje mnie na jakiej znajduje się ulicy itp.)
aneta_80
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 7 sty 2011, 16:29

Re: Aparthotel El Dugue

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 28 lut 2011, 19:23

Witam, hotel znajduje sie na ulicy - Avenida de Bruselas, 14. Costa Adeje, tel +34 922 718 500
podaje tez strone - http://www.el-duque.com/
i oczywiscie polecam ten hotel, czysto, ładnie, ciekawa architektura - tylko 1 piętro !!! i dobre położenie, niedaleko do plaży Fańabe i El Duque
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Aparthotel El Dugue

Postprzez aneta_80 » wtorek, 1 mar 2011, 11:22

Przepraszam, że czepiam się szczegółów, ale nie daje mi to spokoju, są 2 ulice Bruselas? (Av de Bruselas Tr B i de Bruselas) . Ja szukałam przez Teneryfa "widok z ulicy" mapy google ten hotel i znalazłam ( stałam przed jego bramą) na ulicy Av de los Jardines del Duque, która jest równoległa do Av de Bruselas, a znowu jak wpisuję adres Bruselas 14 to pokazuje mi niby umiejscowienie tego hotelu na Bruselas Tr B,i rzuca mnie przed hotel Colon Guanahani... ale tam nic takiego co przypominało by ten hotel nie ma. Bardzo proszę o pomoc w wyjaśnieniu tej dziwnej dla mnie sprawy...
aneta_80
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 7 sty 2011, 16:29

Re: Aparthotel El Dugue

Postprzez mdrmedia » wtorek, 1 mar 2011, 11:50

proste ten hotel znajduje sie miedzy tymi równoległymi ulicami, można na jego teren wejść z tych 2 ulic z jednej strony poprzez małą bramkę a z drugiej przez centrum handlowe a dokładnie pasaż ze sklepami .....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Aparthotel El Dugue

Postprzez aneta_80 » środa, 2 mar 2011, 09:08

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź, faktycznie teraz gdy "przemieszczałam" się ulicą Bruselas zauważyłam napis hotelu pod wielkim szyldem Supermarket. Jeszcze raz dziękuję, bo nie dawało mi to spokoju, a w tym momencie jestem spokojna i pewna tego gdzie jest hotel. Dzięki ;)
Jest tylko problem z naniesionymi oznaczeniami hoteli na mapie google, bo gdy wpisze się adres Aparthotel El Duque Bruselas 14, to pokazuje go gdzie indziej niż w rzeczywistości się znajduje (wskazuje środek ulicy w całkiem innym miejscu niż ten hotel jest, tak dokładnie wskazuje umiejscowienie tego hotelu 2 skrzyżowania na południe od jego faktycznego położenia) , przez co cały czas byłam wprowadzana w błąd. Tak więc nie można do końca wierzyć w to co pokazuje mapa google, bo jak widać ona też jest omylna ( ktoś zrobił błąd).
Ostatnio edytowano poniedziałek, 7 mar 2011, 17:05 przez aneta_80, łącznie edytowano 1 raz
aneta_80
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 7 sty 2011, 16:29

Re: Aparthotel El Dugue

Postprzez jogaela » niedziela, 5 cze 2011, 22:07

Generalnie orientacja jest wg miejsc a nie ulic, więc Aparthotel El Duque znajduje się tuż przy CC El Duque, a praktycznie przechodząc przez bar wychodzi się prosto na bramkę wejściową. Dla osób, które lubią kameralny nastrój jest to odpowiedni hotel. Ja mieszkałam w budynku A tuż przy mniejszym basenie, duży basen znajduje się przy barze i restauracji hotelowej. Pomimo sąsiedztwa ulicy było zacisznie i spokojnie
jogaela
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 5 cze 2011, 21:56

Re: Aparthotel El Dugue

Postprzez Baszka » poniedziałek, 29 sie 2011, 17:24

a ja dalej szukam hotelu z podgrzewanym basenem w zimie ;o) w necie sprzeczne info znajduję na ten temat ... no to jak jest? będzie ciepła woda na przełomie stycznia i lutego w basenie? ;o)
Baszka
 
Posty: 50
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lut 2011, 21:18

Re: Aparthotel El Dugue

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 29 sie 2011, 17:49

Grand Hotel Costa Adeje duży ładny hotel ma największy basen z podgrzewaną wodą przez cały rok - zresztą jest on opisany tu na forum w dziale - Teneryfa Hotele
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości