BU LIVE PLAYA LA ARENA

Polecane hotele

BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez tena » sobota, 16 paź 2010, 18:24

Witam forumowiczów, może ktoś z Was był w tym hotelu i mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami, za które byłabym wdzięczna.
tena
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 16 paź 2010, 18:17

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez mdrmedia » sobota, 16 paź 2010, 18:37

witam chyba Be Live Playa La Arena i do tego w Puerto Santiago, polecam bardziej hotele w Playas de las Americas, tu jest wszystko co najlepsze, jesli chodzi o miejscowosć, nie jest zły ten hotel ale w tej samej cenie można np być w Sol Tenerife, albo Santa Maria, ta sama klasa ale hotele dużo ciekawiej położone
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez tena » środa, 20 paź 2010, 22:37

A czy możecie coś więcej powiedzieć na temat tego hotelu oraz co sądzicie o BP Itaka?
A może to biuro ma lepsze hotele, co sądzicie? Dzięki z góry za podpowiedzi i pozdrawiam.
tena
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 16 paź 2010, 18:17

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez mdrmedia » środa, 20 paź 2010, 22:42

ja osobiscie uważam że najlepsze hotele ma Necermann i Tui, choc i ITAKA ma też ciekawe hotele, generalnie polecam hotele w Los Cristianos, Playa de las Americas i Adeje to są 3 miejscowosci ale w realiach 1 duża
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez klaudeczka » sobota, 4 gru 2010, 22:33

haloo,ja wybieram się do tego hotelu BE LIVE PLAYA LA ARENA..z tego co czytam na necie a szczególnie HOLIDAYCHACK to ma super opinie :D i dodam że byłam 2 razy na teneryfie,za 1 razem w hotelu LA SIESTA 3+ gwiazdek i hotelik całkiem,całkiem w samym sercu playa de la amiericas ,nie miałam wtedy dzieci i hotel w samym centrum rozrywkowym był super,za 2 razem byłam w hotelu COSTA ADEJE GRAN hotel 5*,hotel super,byliśmy z synem 5,5letnim i trochę mu sie nudziło,wiecej starszych niemców a mało polaków...tym razem lecimy do BE LIVE.... po pierwsze 4*w zupełności na teneryfie wystarczą,tj jak w EGIPCIE 5+ ;) i patrząc na widoki jakie można z niego podziwiać i spędzić czas fajnie z dziećmi ..już się nie mogę doczekać...tym razem lecę z synem już 7latkiem i 16miesięczną córeczka :D i rodzinką....myślę ze będzie super,dam znać po powrocie...ale to jeszcze miesiąc..... :)
klaudeczka
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 22:08

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez tade » poniedziałek, 6 gru 2010, 19:27

Byłem w hotelu Playa la Arena w czasie Świąt Wielkanocnych z żoną i 6-cio letnią wnuczką. Wtedy należał jeszcze do innego właściciela - Spring Hotels. Hotel piękny, świetnie położony dosłownie o parę kroków od jednej z najpiękniejszych czarnych plaż na wyspie. Na plaży zimą mogą być duże fale, ale ma to też swój urok. Miejscowość Playa la Arena, a w zasadzie Puerto Santiago są pięknie położone u podnóża klifów Los Gigantes i na pewno różnią się od Playa Americas. Jest tutaj cicho i spokojnie, ale dla mnie jest to jedno z piękniejszych miejsc na wyspie. Wracając do hotelu. Prezentuje się bardzo okazale, jest bardzo obszerny, ale robi pozytywne wrażenie. Piękny hol, ze mnóstwem zieleni, bardzo urozmaicone i świetne jedzenie. Nie jeżdżę na urlopy z Itaką, ale ostatnio zauważyłem, że ma naprawdę ciekawą bazę i bardzo dobre ceny. Miłego pobytu.
tade
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 15:49

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez tena » poniedziałek, 6 gru 2010, 23:32

A czy mógłbyś coś więcej napisać na temat tego hotelu? Jakie wybrać najlepiej pokoje, jak wygląda sprawa z barkiem i sejfem, ile dokładnie jest basenów ( nie którzy podają dwa inni trzy), czy ta zjeżdżalnia jest też dla dorosłych czy tylko dla dzieci, jakie jest jedzenie oraz gdzie znajdują się punkty z darmowym internetem? Z góry dziękuję za podpowiedzi. Pozdrowienia
tena
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 16 paź 2010, 18:17

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez klaudeczka » wtorek, 7 gru 2010, 12:17

witam..TADE to już tym bardziej nie moge się doczekać skoro takie dobre wrażenia masz z hotelu :D my jedziemy z 7letnim synkiem i 16miesieczna córcią a ostatnio wyczytałam że jest to rodzinny hotel więc.....lepiej być nie może ;) ;) ;) pozdrawiam
klaudeczka
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 22:08

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez klaudeczka » wtorek, 7 gru 2010, 12:21

a i dodam może link gdzie są super zdjątka z hotelu,ja też jadę z itaki ale te zdjątka są ze SKY CLUB...
http://www.sky-club.eu/hotel-playa-la-a ... 2-1-1.html
klaudeczka
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 22:08

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez mac100 » czwartek, 9 gru 2010, 12:58

hej, ja też jadę z rodziną do tego hotelu 14.01 a Ty kiedy? nasz Olaf ma 11 miesięcy i nie wiem czy nie jest za mały na taką eskapade.
mac100
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 9 gru 2010, 12:29

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez mdrmedia » czwartek, 9 gru 2010, 15:41

ee pewnie że nie jest za mały, ludzie jadą naprawde z małymi 3 mc maluchami na wakacje
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez tade » czwartek, 9 gru 2010, 18:12

Witaj tena, hotel naprawdę dobry, pełne 4*. Najlepsze pokoje (superior), to te z widokiem na basen na południe lub wschód. Stąd jest również piękny widok od południa bezpośredni, a od wschodu boczny na morze i Gomerę. Od strony pólnocnej pokoje zwykłe i rodzinne, boczny widok na ocean i Gomerę oraz bezpośredni na pobliskie domy, ale również na dostojne klify Los Gigantes. W przypadku poprzedniego właściciela sejf w pokoju superior był za darmo, a w innych 2 EURO za dobę.Barek nie był nieodpołatnie uzupełniany. Zjeżdzalnia tylko dla dzieci. Jedzenie było bardzo dobre i był duży wybór potraw. Są dwa większe baseny i jeden mały przy zjeżdżalni. W czasie mojego pobytu nie widziałem punktów z darmowym internetem.
tade
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 15:49

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez tena » czwartek, 9 gru 2010, 22:11

Dzięki za informacje. W niektórych ofertach czytałam, że internet w niektórych miejscach jest darmowy. A w barku woda też jest płatna?
Pozdrowienia.
tena
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 16 paź 2010, 18:17

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez mac100 » piątek, 10 gru 2010, 10:21

hej, a kiedy się ktoś z Was wybiera do Be Live.....?
mac100
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 9 gru 2010, 12:29

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez klaudeczka » niedziela, 12 gru 2010, 11:27

hallo mac ja jadę jak pisałam 7 stycznia na 2tyg,to się spotkamy :D ja jadę z synem 7lat i córeczką 16miesięcy, jadę też ze znajomymi, oni z dwójką synów, jadę też z teściową ;) i siostrą i jej mężem,jak zobaczysz taką ekipę z polski tzn że to my!!!! :lol:

a co do podróży, moja majcia 1 rAZ leciała z nami do egiptu jak miała 6miesięcy, była na piersi więc o sprawy żołądkowe się nie martwiłam, LOT -zerrro problemów, 2raz miała rok na krecie byliśmy i zero problemów, teraz już biega i szaleje więc może te 5,5 godz w samolocie będzie ciężkie ale o nic więcej się nie martwię,aaa dodam że będąc z nią w ciąży też byłam na TENERYFIE więc jest zaprawiona :lol:
o swojego małego się nie martw, jedynie co to w czasie strartu i lądowania niech coś pije lub ma smoczek bo wtedy dzieciaczki płaczą ... wiadomo.. uszka.... pozdrawiam i udanego urlopu ;)
klaudeczka
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 22:08

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez slonce » poniedziałek, 13 gru 2010, 00:08

Witam;) Ja też jadę do tego hotelu 14.01.
slonce
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 13 gru 2010, 00:03

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez magduu » poniedziałek, 13 gru 2010, 00:17

klaudeczka napisał(a):a co do podróży,moja majcia 1 rAZ leciała z nami do egiptu jak miała 6miesięcy,była na piersi więc o sprawy żołądkowe się nie martwiłam,LOT -zerrro problemów,2raz miała rok na krecie byliśmy i zero problemów,teraz już biega i szaleje więc może te 5,5godz w samolocie będzie ciężkie ale o nic więcej się nie martwię,aaa dodam że będąc z nią w ciąży też byłam na TENERYFIE więc jest zaprawiona :lol:
o swojego małego się nie martw,jedynie co to w czasie strartu i lądowania niech coś pije lub ma smoczek bo wtedy dzieciaczki płaczą ...wiadomo..uszka....pozdrawiam i udanego urlopu ;)

OO to troche uspokoilas mnie.Mielismy opcje leciec do Egiptu ale balam sie o dziecko ze wzgledu na inna flore bakteryjna.Ale zdecydowalismy sie leciec w ten piatek na teneryfe wlasnie z 6-ciomiesieczna coreczka i troche mam obawy bo to pierwszy raz i nie wiem jak bedzie sie zachowywala na lotnisku, w samolocie, w autokarze.Ale patrze ze Ty tez sporo latalas.Moglabys poradzic jakie akcesoria brac dla takiego maluszka? Hotel zapewnia lozeczko i siedziska w restauracji wiec spoko. Biore wozek spacerowke ale nie parasolke tylko wiekszy lezacy,ale to jako bagaz sie liczy.Biore tez fotelik samochodowy bo do autokaru i tak czasem ja opiac do kolek i jezdzic czy po hotelu czy na plaze.Myslalam tez o nosidelku (na rekach moze bys ciezko nam ja nosic na lotnisku, w samolocie,gdzies na wycieczke pojechac ,czy nawet po hotelu sie przejsc ). Mozesz poradzic czy sie sprawdza? I moze masz jeszcze jakies porady odnosnie co zabrac (moze jakies lekarstwa) ?

Aha jeszcze gdzies w jakims poscie wyczytalam o inwazji rotawirusow na teneryfie na poczatku tego roku? Czy to prawda? Bylo cos takiego? I jak jest teraz? A wogole szczepilas dodatkowo swoja mala ?

Z gory dziekuje.
pozdrawiam
magda
magduu
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 9 gru 2010, 23:45

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez AgaG » środa, 22 gru 2010, 20:10

Witam
Ja lece 8 styczna z 6 letnim synkiem i mezem:))))
Wybieramy sie na Teneryfe pierwszy raz ( juz sie nie mozemy doczekac). Moze mi ktos napisac jakie w tym okresie sa temperatury? I czy na terenie hotelu jest pogdrzewany basen.
AgaG
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 22 gru 2010, 20:02

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez mdrmedia » środa, 22 gru 2010, 23:56

polecam wątek o pogodzie - viewforum.php?f=10
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez Dominika-J » czwartek, 6 sty 2011, 18:05

Temperatury niby ok. 20-22 st. Ale jak byłam na przełomie stycznia/lutego, właśnie w tym rejonie(i hotelu), to temperatura była ok. 28-29st. Przy tym bardzo przyjemny wiaterek, więc nie czuć tak wysokiej temperatury.
Z tego co pamiętam to jeden basen miał podgrzewaną wodę, ale pewna na 100% nie jestem.


Swoją drogą, to nie uważam, że warto tylko w rejon Playa jechać(byłam na wypoczynku również w Costa Adeje- więc moje stwierdzenie jest uzasadnione).
Jeśli ktoś nastawia się na spokojne wakacje, i w gratisie piękne widoki, to Puerto de Santiago to bardzo dobry wybór.
W Playa życie tętni, na każdym kroku jest powód do wydawania pieniędzy;).
Zresztą, sieć autobusowa TITSA jest tam tak dobrze rozwinięta na wyspie, że w przyjemny sposób można dostać się w każde miejsce, a i objechać całą wyspę bez problemu.
Dominika-J
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2011, 17:55

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez olcia » środa, 23 lut 2011, 16:53

klaudeczka napisał(a):haloo,ja wybieram się do tego hotelu BE LIVE PLAYA LA ARENA..z tego co czytam na necie a szczególnie HOLIDAYCHACK to ma super opinie :D i dodam że byłam 2 razy na teneryfie,za 1 razem w hotelu LA SIESTA 3+ gwiazdek i hotelik całkiem,całkiem w samym sercu playa de la amiericas ,nie miałam wtedy dzieci i hotel w samym centrum rozrywkowym był super,za 2 razem byłam w hotelu COSTA ADEJE GRAN hotel 5*,hotel super,byliśmy z synem 5,5letnim i trochę mu sie nudziło,wiecej starszych niemców a mało polaków...tym razem lecimy do BE LIVE.... po pierwsze 4*w zupełności na teneryfie wystarczą,tj jak w EGIPCIE 5+ ;) i patrząc na widoki jakie można z niego podziwiać i spędzić czas fajnie z dziećmi ..już się nie mogę doczekać...tym razem lecę z synem już 7latkiem i 16miesięczną córeczka :D i rodzinką....myślę ze będzie super,dam znać po powrocie...ale to jeszcze miesiąc..... :)



Hejka....
bardzo byłabym wdzieczna za informacje jak spedziliscie urlop z wasza najmłodszą pociecha,jak hotel jest przyjazny dzieciom w tym wieku...Wybieramy sie latem do tego własnie hotelu z 19 miesiecznym synkiem .Pozdrawiam :)
olcia
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 23 lut 2011, 16:42

Re: BY LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez mofi » czwartek, 24 lut 2011, 21:14

Witam, mam pytanie do osób, które mieszkały w pokoju z 2 dostawkami. Jak wygląda ta druga dostawka - bo pierwsza to taka sofa rozkładana, natomiast nie ma w ogóle zdjęc pokoi wlasnie z 2 dostawkami. Mam nadzieję, że nie będzie to lóżko turystyczne, rozkładane, z zapadajacymi sie spręzynami, jakie kiedys trafilo nam sie w Turcji w 4*hotelu...
Jeszcze jedno putanie - czy sofa, która jest 1 przystawką;) rozkłada się, że moze na niej spac ew. dwoje dzieci?
pozdarwiam
2+2 (wylot juz w kwietniu!!!!:)
mofi
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2011, 21:06

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez mdrmedia » czwartek, 24 lut 2011, 21:22

Teneryfa to nie Turcja ...... napewno będzie ok ;) ;)
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez paw2109 » sobota, 5 mar 2011, 13:00

również wybieram sie do tego hotelu....po opisie i zdjeciach z bp wydaje sie super...lece ze sky-club 02.07.2011 z rodzinką :D może ktoś się wybiera w tym terminie? byłoby super
byłem w grudniu 2009 na teneryfie w palya de las americas i bylo zajeb....ale teraz chcemy spokoju ;)
odezwijcie sie jak ktoś leci w tym terminie
paw2109
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 5 mar 2011, 12:47

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez Flacha » wtorek, 15 mar 2011, 16:53

Ja z żoną wybieram sie do tego hotelu juz w najblizsza niedziele. Lecimy na tydzien z biura Summerelse. Mam nadzieje ze wyjazd bedzie udany.
Flacha
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2011, 10:25

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez paw2109 » poniedziałek, 25 lip 2011, 21:00

wrócilismy tydzien temu... hotel swietny, dużo polaków, niemców, hiszpanów i brytyjczyków..... polecam
paw2109
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 5 mar 2011, 12:47

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez madziulek31 » czwartek, 6 paź 2011, 13:01

Bylam tam z 14 miesiecznym dzieckiem i mezem pod koniec wrzesnia. Faktycznie spokojna okolica. Hotel godny polecenia. Jedzenia dobre i duzy wybor. Bylam zaskoczona duza iloscia Polakow, ktorzy stanowili wtedy przewaga turystow. Czesc pokoi z pieknym widokiem na morze i basen. Ja mialam pokoj rodzinny. Niestety widok juz nie byl taki super, ale nie beznadziejny. Jedyne co w nim przeszkadzalo to niezakonczona budowa z jednej strony, zaslaniajace morze. Po drugiej stronie gory i masywny hotel los gigantes. Balon byl duzy, niestety swiatlo tam gaslo juz po 10 p.m. Polecam kupic swieczki
madziulek31
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 6 paź 2011, 12:39

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez LuisS » piątek, 8 mar 2013, 22:14

Będę w tym hotelu tydzień przed świętami. Interesuje mnie wypożyczalnia samochodów. Można bez problemu w hotelu wynająć autko bez wcześniejszej rezerwacji? Jaki mają wybór, jakie ceny obecnie, jaki stan samochodów?
LuisS
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 2 mar 2013, 23:15

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez mdrmedia » piątek, 8 mar 2013, 22:54

tak zapytaj w recepcji hotelu
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez bozenaj102 » wtorek, 30 lip 2013, 20:59

Tydzień temu wróciliśmy z wakacji w tym hotelu. Przewaga Francuzów, sporo Hiszpanów i Polaków. Niewiele Rosjan, ci faktycznie wolą okolice Adeje, Playa de las Americas.
Hotel w porządku, jedzenie wyśmienite, świetne show wieczorami o 22.00.
Pokoje z numerami nieparzystymi mają widok na Giganty i ocean, ale dopiero piętra 4,5,6 faktycznie mają fajny widok - poniżej widać ulicę i wyższe budynki zasłaniają część widoku. Parzyste numery to widok na wnętrze hotelu czyli baseny, a wyższe piętra mają widok na plażę Playa la Arena, ocean i centrum.
Klimatyzację wyłączają o 22.00 ale tak naprawdę jest ona zbędna - można uchylić okno. Pokój z dwiema dostawkami posiada dwa podwójne łóżka(w zasadzie to dwa zsunięte tapczany) dla rodziców większe dla dzieci ciut mniejsze. W sumie można je rozsunąć na cztery osobne łóżka (nie wiem czy we wszystkich pokojach tak samo). W łazience wanna, prysznic i bidet, który świetnie nadaje się do płukania butów i nóg z czarnego piasku z plaży. :lol:
Po wizycie w okolicach Costa Adeje stwierdziłam, że dobrze wybraliśmy - Los Gigantes jest okolicą bardziej malowniczą, spokojniejszą, choć atrakcji też nie brakuje. I pamiątki ciut tańsze.
bozenaj102
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lip 2013, 23:15

Re: BU LIVE PLAYA LA ARENA

Postprzez Kero » sobota, 7 wrz 2013, 12:20

Do płukania nóg od piasku z plaży służą natryski przy wyjściu z plaż. Ale cóż...
Kero
 


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron