Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Polecane hotele

Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez aaniiusiaa » wtorek, 7 gru 2010, 13:33

był ktoś w tym hotelu??? jakie spostrzeżenia, jak okolica, beseny, plaża, jedzenie ???
aaniiusiaa
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 7 gru 2010, 13:19

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez tade » wtorek, 7 gru 2010, 22:38

Byłem w Barcelo Varadero kilka lat temu z córką w czasie ferii zimowych. Hotel sympatyczny z dwoma basenami na dwóch poziomach. Z tego co pamiętam, niezła kuchnia. Może nie tak urozmaicona jak np. w Barcelo Santiago, ale smaczna. Hotel położony na skraju miejscowości Puerto Santiago. Kilkaset metrów do przepięknej, czarnej plaży. Przy hotelu przystanek autobusowy. Playa la Arena, Puerto Santiago i Los Gigantes tworzą praktycznie jedną miejscowość. Moim zdaniem, jedną z piękniejszych na wyspie.
tade
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 15:49

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez aaniiusiaa » środa, 8 gru 2010, 08:40

Dziękuje za odpowiedź.
Dwa baseny???? a w katalogach pisze że hotel ma trzy baseny??????? A duże one sa bo na zdjęciach wydają się jakieś wąskie;)
Na zdjęciach było widać cały czas cień, takie zdjęcia zrobione, czy faktycznie tam jest bardzo zaciemnione przy hotelu???
A jak z lokalizacją, daleko jest do samych klifów Gigantes, oczywiście pieszo???
A jakieś fajne lokale, knajpki, puby, dyskoteki są gdzieś w pobliżu??? Jak ogólnie wygląda tam życie nocne???
aaniiusiaa
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 7 gru 2010, 13:19

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez tade » środa, 8 gru 2010, 11:44

Rzeczywiście masz rację. Są tam 3 baseny, z tego jeden na pewno z wodą morską. I z tego co pamiętam jeden był zdecydowanie większy. Trochę cienia może być zwłaszcza rano i po południu, bo kompleks basenów otaczają 3-4 piętrowe budynki hotelu. Ale nie martw się słońce na pewno dotrze do Was. Ciekawie i praktycznie rozwiązane jest zakwaterowanie z pokojem dziennym, w którym jest oddzielona oddzielony ladą barową kącik kuchenny oraz osobną sypialnią i dużym balkonem lub tarasem. Widok z pokoju będzie uzależniony od tego, z której strony świata zostaniecie zakwaterowani.
Jak pisałem wcześniej, miejscowość jest bardzo spokojna, ale wzdłuż głównej ulicy sporo sklepów, restauracji i tak praktycznie, aż do Los Gigantes (tutaj więcej restauracji, kawiarni, ciekawszych butików). Do podnóża klifów ok. 5 km, można sobie pospacerować, w części piękną nadmorską promenadą. W drodze do Los Gigantes, na "półwyspie krabów" bardzo przyjemny naturalny basen, między skałami. Generalnie nie ma specjalnego życia nocnego, chociaż działa parę dyskotek. Na pewno będzie program rozrywkowy w hotelu. Do i z Los Gigantes dobre połączenie autobusem "473". Pozdrawiam i życzę miłego pobytu. Gdybyś chciała się czegoś więcej dowiedzieć o okolicy i atrakcjach, to chętnie podzielę się swoją wiedzą.
tade
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 15:49

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez aaniiusiaa » środa, 8 gru 2010, 13:01

Byłaś w okresie ferii zimowych, to jest w sumie sezon. Ja jade od 26 maja na 2 tygodnie to myśle że nie będzie tam żadnych animacji wieczornych itd ( byłam w innych państwach w tym terminie i jakieś animacje się zaczynały jak wyjeżdzaliśmy;) ) ale może tam jest inaczej i się myle???
A powiedz mi jak jest z dojazdem do Costa Adeje, Los Christianos?? ile czasu jedzie autobus, cena, czy często kursują, i czy np. w środku nocy powrotny byśmy mieli do hotelu spowrotem.
A te lokale, knajpy w rejonie Santiago, Gigantes są otwarte do późna np. do 2,3 nad ranem czy zamykają je wcześniej???
I jeszcze powiedz mi jak jest z alkoholami w opcji allinclusive, czytałam na forum że sa butelki wystawione na barze - ale jedni pisali że płaci się za te drinki a inni że sa w cenie, także jak to było u was????
I jak jest z basenami, dużo leżaków, czy trzeba z rana szybko biec zajmować ;)
Z tego co się orientuje Barcelo Santiago to ta sama linia hoteli, tam również w ramach all inclusive mamy wstęp na baseny i ewentualnie barów/restauracji za darmo???
Z góry dziękuje za informacje.
aaniiusiaa
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 7 gru 2010, 13:19

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez tade » środa, 8 gru 2010, 22:49

Parę informacji do Twojego ostatniego posta. W dziale TENERYFA OGÓLNE znajdź wątek AUTOBUSY NA TENERYFIE - ROZKŁAD JAZDY, tam masz komplet połaczeń autbusowych na wyspie. Na pewno nie ma autobusów nocnych. Maj i czerwiec, to mimo ładnej pogody są na Tenryfie miesiącami "martwymi", więc w związku z tym nie powinno być problemów z leżakami przy basenach.Natomiast animacja i rozrywka powinna przebiegać normalnie. Autobusy do Costa Adeje jadą ok. 30 min. Nie znam aktualnej ceny, ale niedawno było to ok. 2 EURO. Przy późnych powrotach z Playa de las Americas zostaje taxi - 25-30 EURO. Jeżeli chodzi o opcję All inclusive w tym hotelu, to niestety nie mogę Ci pomóc, bo miałem formę HP. Zazwyczaj alkohole tzw. lokalne są za darmo. Na pewno nie będzzie można korzystać z opcji i infrastruktury Barcelo Santiago. Zresztą hotel jeden od drugiego dzieli parę kilometrów. Co do dyskotek, to znajdująca w pobliżu Hotelu Barcelo Santiago była otwarta do późnej nocy. Wiem, bo bawiących się gości słyszałem w nocy w swoim pokoju, jak mieszkałem tym hotelu.
tade
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 15:49

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez aaniiusiaa » czwartek, 9 gru 2010, 08:37

tede dzięki za informacje, a ty w jakim miesiącu byłeś na teneryfie???????
Mówisz że maj i czerwiec są miesiącami martwymi, co masz konkretnie na myśli???
Z tymi autobusami do Costa Adeje to czytam opinie i każdy pisze co innego, jedni piszą że 20 minut, jedni że 1,5 godz, a ty że pół godziny się jedzie. To jak to wkońcu jest??? Kiedy byłeś i jechałeś poł godziny??
A pamietasz może jak się nazywa ta dyskoteka w pobliżu Barcelo Santiago? byłeś tam może????
aaniiusiaa
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 7 gru 2010, 13:19

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez tade » czwartek, 9 gru 2010, 18:26

Witaj aaniiusiaa. Ostatnio byłem w kwietniu. Maj i czerwiec jest martwy, nie ze względu na pogodę. To zazwyczaj okres urlopów dla mieszkańców. Bierze się to chyba stąd, że tych miesiącach po prostu przyjeżdża mniej turystów. Dojazd do Costa Adeje zależy od tego jaką trasą jedzie autobus i jaki jest ruch na drodze, stąd ludzie podają różny czas podróży. Ja jechałem 30 min., ale zdarzyło się również 60. Nie pamiętam jak się nazywa lokal, w którym jest dyskoteka. Natomiast pamiętam, że było bardzo głośno. Najlepsze jednak miejsca do zabawy są w Playa de las Americas. Jeżeli nastawiasz się na zabawę, to Puerto Santiago nie jest najlepszą miejscowością.
tade
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 15:49

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez aaniiusiaa » piątek, 10 gru 2010, 13:49

tede- nie stawiam na zabawe. Ale wybrać się gdzieś wieczorem trzeba, chociaż by po sklepach pochodzić lub pospacerować, przecież nie będziemy chodzić spać o 22 ;) Myślałam że będa tam jakies lokale w pobliżu żeby sobie posiedzieć wypić coś, lub zjeść.
A ty co robiłeś wieczorami, jeśli można wiedzieć ????
aaniiusiaa
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 7 gru 2010, 13:19

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez marek79 » sobota, 11 gru 2010, 18:32

Witam wrociłem z dziewczyna wczoraj z teneryfy bylismy 2 tyg,ogolnie teneryfa jako wyspa bardzo ładna piekne widoki itp.polecam LORO PARK I SIAM PARK oraz wulkan TEIDE my bylismy na poludniowo-zachoniej czesci wyspy w hotelu Barcelo Varadero powiem tak sam hotel wrazenia nie robi jak na te pieniadze jedzenie fatalne nudne ciagle to samo tylko w innej postaci nam podawano !! nie ma w hotelu basenu podgrzewanego, ogolnie w hotelu srednia wieku 60 lat sami emeryci nudno nic sie nie dzieje !! łozka nie wygodne, łazienka taka sobie,w okolicy nie ma nic pare sklepów i restauracj, co do obslugi hotelowej to polascy sa tam traktowani gorzej niz nap. NIEMCY czy FRANCUZI ITP.mozna to odczuc na kazdym kroku...!!a !co do plazy zreszta jedynej w tej okolicy a nastepna za pare kilometrów to czarny piasek pełno kamieni przez 2 tyg naszego pobytu 2 dni otwarta !!! plaza jest bardzo mała wyglada jak wyryta koparka tragedia nie polecam!! pogoda w tym rejonie wyspy nie ciekawa do poludnia chmury potem 2 godz.słonca i koniec wpływ na to maja góry ktore sa za hotelem i zatrzymuja te chmury my jestesmy rozczarowani i zawiedzeni akurat tum rejonem wyspy proponuje miejscowosc LAS AMERICAS na dole wyspy bardzo ciepłe miejsce pogoda tam zawsze była obok jest plaża z prawdziwego zdarzenia zółtay piasek itp.w okół duzo sklepow hoteli knajp itp. POZDROWIENIA. MAREK EWELINA
marek79
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 11 gru 2010, 17:57

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez marek79 » sobota, 11 gru 2010, 18:38

Witam wrociłem z dziewczyna wczoraj z teneryfy bylismy 2 tyg,ogolnie teneryfa jako wyspa bardzo ładna piekne widoki itp.polecam LORO PARK I SIAM PARK oraz wulkan TEIDE my bylismy na poludniowo-zachoniej czesci wyspy w hotelu Barcelo Varadero powiem tak sam hotel wrazenia nie robi jak na te pieniadze jedzenie fatalne nudne ciagle to samo tylko w innej postaci nam podawano !! nie ma w hotelu basenu podgrzewanego, ogolnie w hotelu srednia wieku 60 lat sami emeryci nudno nic sie nie dzieje !! łozka nie wygodne, łazienka taka sobie,w okolicy nie ma nic pare sklepów i restauracj, co do obslugi hotelowej to polacy sa tam traktowani gorzej niz nap. NIEMCY czy FRANCUZI ITP.mozna to odczuc na kazdym kroku...!!a !co do plazy zreszta jedynej w tej okolicy a nastepna za pare kilometrów to czarny piasek pełno kamieni przez 2 tyg naszego pobytu 2 dni otwarta !!! plaza jest bardzo mała wyglada jak wyryta koparka tragedia nie polecam!! pogoda w tym rejonie wyspy nie ciekawa do poludnia chmury potem 2 godz.słonca i koniec wpływ na to maja góry ktore sa za hotelem i zatrzymuja te chmury my jestesmy rozczarowani i zawiedzeni akurat tum rejonem wyspy proponuje miejscowosc LAS AMERICAS na dole wyspy bardzo ciepłe miejsce pogoda tam zawsze była obok jest plaża z prawdziwego zdarzenia zółty piasek itp.w okół duzo sklepow hoteli knajp itp. Moim zdaniem warto dorzucic pare zlotych i wziasc lepszy hotel niz nasz ... POZDROWIENIA. MAREK EWELINA
marek79
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 11 gru 2010, 17:57

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez aaniiusiaa » wtorek, 14 gru 2010, 08:15

a jak z alkoholami, jakie były w all inclusive????
mówisz że w okolicy nie ma nic, a wieczorami jest gdzie iść jakaś restauracja, knajpka, pub???????
mówisz że pogoda nieciekawa, ja czytałam wszedzie że akurat w tym rejonie jest najlepsza pogoda na wyspie, hmmm, dziwne, może taką pogode mieliscie bo akurat grudzień jest????
A jakie było jedzenie???? jakieś animacje wieczorne w hotelu były?>??
aaniiusiaa
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 7 gru 2010, 13:19

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez asia78 » sobota, 8 sty 2011, 00:47

Witam mam pytanko jak wyglada jedzenie w HB
asia78
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 7 sty 2011, 12:09

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez mdrmedia » sobota, 8 sty 2011, 01:50

HB to generalnie sniadanie i obiadokolacja i z tego co wiem całkiem jest ok w tym hotelu
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez aaniiusiaa » środa, 12 sty 2011, 10:47

a jak jest z alkoholami??? są w dystrybutorach, w butelkach??? barmani robią drinki, czy samemu??
aaniiusiaa
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 7 gru 2010, 13:19

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez Miszor72 » środa, 19 sty 2011, 21:06

Witaj
jeśli chodzi o alkohol to faktycznie jest wystawione wiele butelek różnego rodzaju alkoholu, oprócz tego z tzw "kija" można lać piwo San Miguel, wino białe, czerwone, różowe (wytrawne-dobre ze spritem) oraz Sangrie. Bar z alkoholem znajduje się prze głównym basenie oraz w budynku w barze ze sceną. Oprócz tego barmani przygotowują płatne drinki (mojito, coco loko, itp). Byłam tam w październiku 2010.
Miszor72
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 19 sty 2011, 12:37

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez aaniiusiaa » czwartek, 20 sty 2011, 14:24

a jak jest z wódką zwykłą czystą jest w butelkach, dystrybutorach, czy nie ma w ogóle ???
aaniiusiaa
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 7 gru 2010, 13:19

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez Miszor72 » czwartek, 20 sty 2011, 20:04

Wódki nie przypominam sobie
Miszor72
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 19 sty 2011, 12:37

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez Miszor72 » czwartek, 20 sty 2011, 21:47

...przypomniało mi się była jakaś wódka ale miejscowa...procentowo podobnie jak nasza
Miszor72
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 19 sty 2011, 12:37

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez aaniiusiaa » piątek, 21 sty 2011, 08:34

ale była w butelkach, dystrybutorach, czy barmani nalewali??
my raczej tylko drinki pijemy, lipa by była jak by wodki nie bylo.
a jak jest z napojami, jakie sa w dystrybutorach do alkoholu?
jest może cola light ;) ??
aaniiusiaa
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 7 gru 2010, 13:19

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez Miszor72 » środa, 2 lut 2011, 10:17

Witam
wódka jest w butelkach mozna się samemu obsłużyć, w dystrybutorach (kijach) są cola, cola-light, fanta, sprite, tonik, woda gazowana i nie gazowana, kawa, gorąca woda, czekolada na gorąco, wino białe, czerwone, różowe i sangria. Do wyboru ile kto chce
Pozdrawiam
Monia
Miszor72
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 19 sty 2011, 12:37

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez Matti » piątek, 10 lut 2012, 21:18

Playa de La Arena bardzo sympatyczna miejscowość. Byłem tam w styczniu z żoną i niespełna dwuletnią córką. Hotel Barcelo Varadero zasługuje na 3,5 gwiazdki. Jeśli chodzi o dziecko moim zdaniem to miejsce było idealne. Nie chciałbym mieszkać w Las Americas czy innym większym mieście bo cenię sobie spokój. Jedzenie w hotelu typowo europejskie i nie można narzekać bo było go bardzo dużo. Baseny w porządku z resztą przy temperaturze 25 stopni wszystko jest w porządku :-) Plaża owszem czarna ale bardzo czysta, czego nie można powiedzieć o tych w większych miastach. Polecam zarówno hotel jak i samą miejscowość. Myślę, że jak dzieci podrosną to na pewno tam wrócę...
Matti
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 10 lut 2012, 21:08

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez barbarahenning » sobota, 11 lut 2012, 21:02

Jesli TENERYFA to tylko LAS AMERICAS I los CRISTIANOS reszta to "wies"ale jak ma sie auto to tez moze milo byc,no i najcieplej i slonecznie jest na poludniu i moc atrakcji,chyba ze ktos pragnie ciszy i spokoju.
barbarahenning
 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 19 lis 2011, 22:40

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez mdrmedia » sobota, 11 lut 2012, 23:52

he he cos w tym jest ....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez Matti » niedziela, 12 lut 2012, 18:51

barbarahenning napisał(a):Jesli TENERYFA to tylko LAS AMERICAS I los CRISTIANOS reszta to "wies"ale jak ma sie auto to tez moze milo byc,no i najcieplej i slonecznie jest na poludniu i moc atrakcji,chyba ze ktos pragnie ciszy i spokoju.

Kto lubi spokój ten lubi, inny woli głośne imprezy to wtedy tylko Las Americas. Jak już wspomniałem, dla mnie spokój Puerto Santiago, Los Gigantes czy La Arena jest nie do przecenienia...
Matti
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 10 lut 2012, 21:08

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez Bonzu » środa, 5 wrz 2012, 20:22

Byliśmy w tym hotelu pod koniec sierpnia 2012. Ogólnie z hotelu jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieliśmy apartament na 3 piętrze z widokiem na baseny i ocean z Gomerą w oddali. Z jedzenia jesteśmy bardzo zadowoleni. Wybór alkoholi więcej niż wystarczający.
Praktycznie przez cały dzień animacje, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Kobiety narzekały na brak plaży z "normalnym" piaskiem i powiedziały, że jeśli jeszcze raz Teneryfa to tylko San Andres gdzie jest plaża z żółtym piaskiem z Sahary :), gdzie byliśmy raz podczas jednej z wycieczek po wyspie i ogólnie również jest to piękne miejsce (mała miejscowość uroczo umiejscowiona przy plaży i wzgórzach z których roztaczają się piękne widoki).
Dla mnie jedyną wadą pobytu był jego termin i związany z tym brak przejrzystości powietrza (co jak wynika z postów na tym forum jest normalne w tym okresie). Niestety nie było dnia, aby Gomera była dobrze widoczna (zawsze jak przez mgłę i chmury), nie widać było też niebieskości oceanu, który zawsze zlewał się z mglisto-chmurnym niebem, że czasami niemożliwe było rozpoznanie linii horyzontu. No i co mnie najbardziej strapiło to związany z tym brak oczekiwanych widoków z Teide. Dobra widoczność z Teide ograniczała się jedynie do płaskowyżu, a dalej już wszystko za mgłą.
Bonzu
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 5 wrz 2012, 19:23

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez MartaLeszno » piątek, 7 wrz 2012, 08:23

W taki razie polecam Fuerteventurę. Tam jest tyle piasku że starczy dla wszystkich a jeszcze w walizce zabiera się do domu / czy się chce czy nie chce :D /. Teneryfa jest cudna - objechałam dwa razy , ale piasku rzeczywiście jak na lekarstwo.Pozdrawiam!
MartaLeszno
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 3 wrz 2012, 22:40

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez Justa24 » sobota, 28 gru 2013, 20:57

Właśnie wróciliśmy z Barcelo Varadero.
Byliśmy tam na dwa tygodnie. Nie jesteśmy wymagający i nie nastawialiśmy się na luksusy w 3* hotelu, ale to co zastaliśmy to była porażka.
Zdecydowanie odradzam ten hotel. Pierwsze dwa dni chciało mi się płakać, że musimy jeszcze wytrzymać dwa tygodnie, potem jakoś się z tym pogodziłam i daliśmy radę.

Zacznę po kolei:

- Obsługa w recepcji najpierw zajmuje się sobą zamiast gośćmi. Jeśli przylecicie przed godz 14tą, trzeba z walizkami czekać w recepcji aż dostanie się pokój, przed 14-tą nie przydzielają pokoi. Nikt z obsługi ani trochę nie mówi po polsku - trzeba więc koniecznie znać jakiś inny język.
Przy meldowaniu się, dostajecie ankietę do wypełnienia - w obcym języku. Trzeba podać swoje dane, powypełniać różne dziwne pola - nie wiadomo które bo Pani tego nie wyjaśnia. Potem jest przydzielany pokój i zakładane opaski. Do pokoju nie można wejść przed 14-tą.
Na recepcji pracuje kilka osób, ale gdy stoi duża kolejka klientów, najpierw kończą rozmowy między sobą, zajmują się sobą, telefonami i innymi pierdołami a ty masz stać i czekać. Czułam się źle traktowana - jak w sklepie, gdy trzeba poczekać aż Pani skończy pogawędkę z koleżanką i cię obsłuży.

- Pokoje nie są kiepskie AŻ tak. Da się w nich wytrzymać. Łazienka w apartamencie jest klaustrofobiczna, bardzo zniszczona. Jest jeden mały wieszak i mini półeczka - reszte rzeczy trzeba sobie trzymać na podłodze. Suszarki nie ma. Problem w trzymaniu w łazience rzeczy stanowi fakt, że w wannie są za krótkie zasłony i woda leje się gdy bierzesz prysznic na podłogę i zalewa wszystko. To technicznie trudne żeby wziąć prysznic i nie zamoczyć połowy podłogi.
Wszędzie kafelki, duże i brzydkie.
Szafa w sypialni tak bardzo śmierdziała wilgocią, że nie trzymaliśmy w niej rzeczy bo śmierdziały. Szafa jest duża i bardzo wysoka - na tyle, że z jej części nie da się korzystać. Wszystko strasznie śmierdziało stęchlizną.
Klima w pokoju jest umiejscowiona jedynie w salonie (!) więc jej idea jest bez sensu.
Cały hotel jest bardzo ale to bardzo głośny. Winda hałasuje, walizki ludzi wyjeżdżających np o 5 rano nie dają spać a hałasy ludzi szczególnie. Drzwi do pokoju są cienkie i wszystko słychać, hałasy strasznie się noszą. Przed dwa tygodnie nie zdarzyła się noc którą byśmy spokojnie przespali bo wszędzie hałas. Za dnia jeszcze gorzej - każdy głos słychac donośnie w sypialni bo są umieszczone z oknami na korytarz.

- Jedzenie jest naprawdę straszne. To było najgorzej nam znieść bo kupiliśmy all inclusive i przez kilka dni bywało tak, że ani śniadania ani obiadu ani kolacji nie dało się zjeść (naprawdę nie jesteśmy wymagający).
Na śniadanie surowa jajecznica, niedosmażone jajka na twardo z surowymi białkami. Smażone plastry szynki, zawsze frytki, kiełbaski obrzydliwe - naprawdę niezjadliwe, fasola. Nic nie jest doprawione bo oni nie przyprawiają jedzenia. niektórych potraw nie da się już poprawić, sa niezjadliwe.
Na obiady zawsze frytki - jedne z serem i szynką, drugie bez ; ryba lub mięso (niedoprawione) same lub w niedoprawionym sosie, jakieś warzywa gotowane. Jest tak, że kucharka przy tobie smaży mięso lub rybę - np filet, ale rzuca na ruszt nieprzyprawione w żaden sposób mięso i podaje czerwonawe, surowe. Czasami podawane były kości - dosłownie jak dla psów. Udka z kurczaka, które były rozgotowane tak, że mięso odpadło i nie zostało podane, rzucali kości z odrobiną mięsa. Porażka. Jedzenie było fatalne.
Tylko czasami dało się coś zjeść.
Najadaliśmy się w snack barze bo tam gotował ktoś inny i wszystko było smaczne na szwedzkim stole.

- Bardzo bogaty wybór alkoholi. Na barze stoi kilkanaście lub kilkadziesiąt butelek różnych trunków, ciągle dostawianych i uzupełnianych. Drinki robi się samemu. Trzy rodzaje wina, świetne piwo, woda i automaty z kawą i herbatą (nie polecam bo leci z nich prawie sama woda niestety).


- Fajne animacje - hotel ma swoich animatorów, cały dzień konkursy (strzelanie, łuk, kręgle i inne), mini disco, pokazy ptaków, tańców, iluzji itp.
Animatorzy mili, przyjaźni - naprawdę widać że są po to aby było miło, nie było nudno, zwłaszcza wieczorami.

- Basenów sporo - jest ratownik, są wszędzie drabinki itp, ale są strasznie zimne. Nikt się prawie nie kąpał - podgrzewany zimą basen to mit i nikt nie potrafił wyjaśnić czy i który jest podgrzany. Codziennie czyszczone. Jacuzzi płatne 6 euro/pół godz - ale okupowała go chmara dzieci bo to jedyne ciepłe miejsce a jak ktoś chciał skorzystać to rodzice robili bojkot i awanturowali się. Leżaki pozajmowane z słonecznych punktach od samego rana zawsze przez te same osoby. Widoki lipne. My mieliśmy pokój na plac zabaw - strasznie było :(




Hotel dostaje wielki minus za całokształt - nazywaliśmy go Barcelo Ścierwadero :(
Justa24
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 26 lis 2013, 13:44

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez podróżnik216 » sobota, 4 sty 2014, 15:43

Jedziemy do tego hotelu od 30.01 na 2 tyg./2 osoby dorosłe i 2 dzieci/Jestem przerażona tym co czytam na temat Barcelo Varadero.Proszę o informację w którym segmencie są najlepsze pokoje i czy jest możliwa zamiana?Czy prawdą jest że w pokojach są mrówki ?
podróżnik216
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 30 gru 2013, 14:15

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez Renata » sobota, 4 sty 2014, 16:19

Opinie to subiektywne odczucia. :D Jeżeli ktoś ma złe nastawienie do życia to w hotelu 5* też znajdzie same minusy. Mam nadzieję, że jedziecie tam poznać piękną wyspę, a hotel ma być tylko miejscem do spania, a nie do bycia na Teneryfie. Moim zdaniem szkoda czasu na życie w hotelu.. Poniżej link do wielu innych opinii. Mam nadzieję, że Wasz wyjazd będzie tak cudowny jak Teneryfa. :D
http://www.holidaycheck.pl/hr/6bb1c21b- ... 8d553fb371
Mrówki mogą być, ale są naprawdę maciupeńkie, prawie nie widoczne.
Renata
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 1 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: Wrocław - do zmiany na Teneryfę

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez Justa24 » czwartek, 9 sty 2014, 21:31

Podczas naszego pobytu tłumaczono ludziom, że hotel jest pełny i nie ma wolnych pokoi, ale na pewno tego nie wiem.
Nie polecam segmentu F w którym byliśmy - jest najgorszy z możliwych.
Polecam po prostu przygotować się psychicznie że ten hotel nie jest fajny i docenić inne walory wyspy.
Renato - jak zaznaczyłam w mojej opinii, nie nastawialiśmy się na luksusy w hotelu 3*, często podróżuję i znam standardy więc rozumiem co oznaczają 3*. Ale zapewniam Barcelo Varadero nie powinien mieć 3 gwiazdek w żadnym razie.
Justa24
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 26 lis 2013, 13:44

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez Kero » piątek, 10 sty 2014, 10:45

Z całego w mojej ocenie celowo negatywnego posta jednak jest coś na plus ALKOHOL był super.
Szkoda komentować.
Na kanarach byłem siedem razy - NIGDZIE i NIGDY nie zastałem takiego obrazu. To celowe szkodliwe działanie.
Zamiast pluć na 3* należy sobie wykupić 5* i pewnie też będzie plute w przypadku tej osoby.
Kero
 

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez Justa24 » piątek, 10 sty 2014, 12:29

Kero - a jakiż miałabym zamiar w celowym, szkodliwym działaniu?
Polecam poczytać nowe opinie o tym hotelu na wielu innych stronach i zastanowić się czy wszystkie są celowym działaniem?
Ja także nie byłam pierwszy raz na Kanarach i do tej pory byłam bardzo zadowolona z hoteli 3* i 4*.
Polecam więc, skoro tak często latasz na Kanary - wykup sobie wakacje w Barcelo Varadero i wróć a potem możemy podyskutować wspólnie o standardzie w tym hotelu :)
Jeśli tam nie byłeś - nie oceniaj mojej opinii jako celowo negatywnej.
Zapewniam Cię że miałam dwa tygodnie na dokładne zapoznanie się ze standardami hotelu i nawet gdybym bardzo chciała, moja opinia nie mogłaby być inna.
Zauważ, że o animatorach też wypowiedziałam się pozytywnie a pokój - jak zaznaczyłam nie jest taki zły, da się w nim mieszkać poza łazienką i szafą oraz strasznym hałasem było w nim w porządku.

Zaznaczam po raz trzeci - nie jestem osobą wymagającą i negatywnie nastawioną. To że skrytykowałam hotel, nie oznacza że jestem nastawiona krytycznie.
Justa24
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 26 lis 2013, 13:44

Re: Barcelo Varadero - Playa De La Arena

Postprzez podróżnik216 » czwartek, 20 lut 2014, 18:00

Właśnie wróciliśmy z Barcelo Varadero i były to najwspanialsze dwa tygodnie ,które porównuję do pobytu w raju.Atmosfera na terenie hotelu jest tak niesamowita,że wszystko wydawało nam się wspaniałe.Okolica jest przepiękna,pogoda -to najpiękniejsze lato u nas,animacje super,a animatorzy zauroczyli wszystkie dzieci i dorosłych.Marzymy o powrocie do tego hotelu.
podróżnik216
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 30 gru 2013, 14:15


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron