Barcelo santiago przy Los Gigantes

Polecane hotele

Barcelo santiago przy Los Gigantes

Postprzez magduu » sobota, 11 gru 2010, 01:13

Witam
Co sadzicie o tym hotelu ? Czy macie jakies uwagi badz sugestie?
Czytalam ze na dolnych pietrach pokoje jeszcze nieoremontowane i ze lepiej wybierac pokoje z wyzej usytuowanych pieter.
Jestem ciekawa Waszego zdeania . Moze ktos byl ?
Apropo wybieram sie tam w nastepnym tygodniu z rodzinka.juhu juz nie moge sie doczekac,tak dawno nie bylam na wakacjach.
Czy przypadkiem nie bedzie pochumurno ? Bo temperatura to pewnie wyzsza niz w Polsce :)
Pozdrawiam
magduu
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 9 gru 2010, 23:45

Re: Barcelo santiago przy Los Gigantes

Postprzez tade » sobota, 11 gru 2010, 16:57

O tym hotelu mogę pisać jedynie w superlatywch. Pięknie położony, myślę, że widoki jedne z najpiękniejszych na wyspie. Od zachodu ocean i Gomera, a od północy klify Los Gigantes. Od wschodu trochę gorzej, bo tylko boczny widok na Los Gigantes, ale też nieźle. Nie wiem czy będziesz miała możliwośćwyboru pięter i strony świata. Hotel składa się z dwóch budynków. Oczywiście jeżeli można, to najlepiej wybierać, obojętnie, w którym budynku wyższe piętra. Jedyny mankament, to brak w pobliżu piaszczystej plaży. Jest piękna czarna plaża w Puerto Santiago (20 min. spacer) oraz druga w Los Gigantes za portem. Świetnia kuchnia, bardzo duży wybór potraw i jeżeli masz ofertę all inclusive, to duży wybór różnych trunków oraz smaczne przekąski w barze przy basenach. Pogoda zazwyczaj w dzień, w tym czasie lekko pow. 20 stopni. Nawet gdyby było pochmurno, to i tak będzie jasno. Zupełnie inaczej niż u nas. No i długi dzień, bo od 8 do prawie 19-tej. Miłego pobytu.
tade
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 15:49

Re: Barcelo santiago przy Los Gigantes

Postprzez magduu » niedziela, 12 gru 2010, 23:59

ooo to super. Dziekuje bardzo za odpowiedz. Milo sie rozczarowalam. Bo duzo czytalam tamtej nocy o tym hotelu (ze na nizszych pietrach nieoremontowane pokoje, ze basen niepodgrzewany), o pogodzie (ze na poludniowo wschodzniej stronie wyspy moze byc gorsza pogoda niz na samym poludniu) , i wkoncu trafilam na to forum, napisalam posta jeszcze przed podpisaniem umowy z biurem. A ze jest to last minute to musielismy sie szybko zdzecydowac i podjelismy decyzje w ciagu jednej nocy ze to wlasnie ten hotel wybieramy, pomino wspomnianych mankamentow. Ale Ty mnie pozytywnie rozczarowales.
A czy pokoje sa tylko od strony oceanu czy za taki widok dodatkowo trzeba doplacac? orientujesz sie?

Na plazy to nam zbytnio nie zalezy bo wybieramy sie 6-ciomiesiecznym dzieckiem, ale na pewno sie wybierzemy do tych 2 wspomnianych przez Ciebie.

A jeszcze odnosnie wypozyczalni samochodow w poblizu hotelu, sa jakies godne polecenia i z atrakcyjnymi cenami ? Bo na pewno wybierzemy sie na wycieczke krajoznawcza !

Pozdrawiam
magduu
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 9 gru 2010, 23:45

Re: Barcelo santiago przy Los Gigantes

Postprzez tade » poniedziałek, 13 gru 2010, 22:30

magduu napisał(a):ooo to super. Dziekuje bardzo za odpowiedz. Milo sie rozczarowalam. Bo duzo czytalam tamtej nocy o tym hotelu (ze na nizszych pietrach nieoremontowane pokoje, ze basen niepodgrzewany), o pogodzie (ze na poludniowo wschodzniej stronie wyspy moze byc gorsza pogoda niz na samym poludniu) , i wkoncu trafilam na to forum, napisalam posta jeszcze przed podpisaniem umowy z biurem. A ze jest to last minute to musielismy sie szybko zdzecydowac i podjelismy decyzje w ciagu jednej nocy ze to wlasnie ten hotel wybieramy, pomino wspomnianych mankamentow. Ale Ty mnie pozytywnie rozczarowales.
A czy pokoje sa tylko od strony oceanu czy za taki widok dodatkowo trzeba doplacac? orientujesz sie?

Na plazy to nam zbytnio nie zalezy bo wybieramy sie 6-ciomiesiecznym dzieckiem, ale na pewno sie wybierzemy do tych 2 wspomnianych przez Ciebie.

A jeszcze odnosnie wypozyczalni samochodow w poblizu hotelu, sa jakies godne polecenia i z atrakcyjnymi cenami ? Bo na pewno wybierzemy sie na wycieczke krajoznawcza !

Pozdrawiam

Rzeczywiście w niżej położonym budynku pokoje nie były remontowane, ale to nie znaczy, ze są w złym stanie. Pokoje z bezpośrednim widokiem na ocean były trochę droższe, ale zazwyczaj załatwiało się to już przy rezerwacji. W zasadzie ocean jest widoczny ze wszystkich stron, z tym, że od wschodu jest to widok na miasto i boczny na klify w Los Gigantes, od polnocy bezpośredni na klify, a od zachodu bezpośredni na ocean i Gomerę. I jeszcze jedno Puerto Santiago leży na zachodzie Teneryfy i pogoda jest tam podobna jak w Playa Americas. Wypozyczalnia jest naprzeciwko wejscia do hotelu. Sprawdzona i dobre ceny. Udanego pobytu.
tade
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 15:49

Re: Barcelo santiago przy Los Gigantes

Postprzez asia78 » sobota, 8 sty 2011, 00:48

Witam jedziemy do tego hotelu w maju czy ktos byl w Hb i moze opisac jak wygladaja obiadokolacje i sniadania
asia78
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 7 sty 2011, 12:09

Re: Barcelo santiago przy Los Gigantes

Postprzez aptekara » piątek, 21 paź 2011, 18:06

Odświeżam temat. Lecimy w grudniu tego roku? Czy ktoś był w Barcelo w sezonie? Jak wrażenia?
aptekara
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 3 wrz 2011, 23:05

Re: Barcelo santiago przy Los Gigantes

Postprzez agaxxx » piątek, 21 paź 2011, 18:25

Ja niedawno wróciłam było super,..... hotel czysty pokoje też, mielismy piękny widok na ocean
agaxxx
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2011, 23:22

Re: Barcelo santiago przy Los Gigantes

Postprzez jagodzianka » wtorek, 28 lut 2012, 10:03

Witam !
W drugim poście wyczytałam, że w pobliżu hotelu nie ma piaszczystej plaży, dlatego chciałam zapytać czy jakaś plaża jest w ogóle ? Moje pytanie bierze się stąd ponieważ według biura podróży plaża znajduje się 'przy hotelu', co to może znaczyć ?
jagodzianka
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 28 lut 2012, 09:44

Re: Barcelo santiago przy Los Gigantes

Postprzez mdrmedia » wtorek, 28 lut 2012, 11:29

wiesz trzeba pamietać iż czasami jedni ludzie kawałek skał i kamieni nazywają plażą, w tej okolicy są 2 małe plaże .....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości