Be Live La Nina

Polecane hotele

Be Live La Nina

Postprzez janet83 » środa, 5 sty 2011, 17:42

witam zastanawiam sie nad wyborem hotelu, wycieczka na kwieciec czy ten la nina czy hesperia troya prosze o pomoc
janet83
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 5 sty 2011, 17:40

Re: Be Live La Nina

Postprzez mdrmedia » środa, 5 sty 2011, 20:22

Hotel Be Live La Nina ten hotel jest nowszy i ciekawszy, bardziej przytulny i dosłownie 3 kroki od ładnej małej plaży El Colon
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Be Live La Nina

Postprzez janet83 » czwartek, 6 sty 2011, 00:27

to decyzja zapadła, la nina, dzięki za pomoc ciekawa jestem jak daleko on jest od las americas? jak zpogoda w kwietniu, w koncowce wylot mamy 22.04
janet83
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 5 sty 2011, 17:40

Re: Be Live La Nina

Postprzez DanielS » piątek, 20 cze 2014, 21:49

Właśnie wczoraj wróciliśmy z Teneryfy. Pobyt był w hotelu Be live la Nina.

Na początku dostaliśmy pokój bez balkonu, za drzwiami wejściowymi ustawiona była scena na której odbywały się imprezy i animacje hotelowe.Muzyka na full trwała codziennie do północy. Natężenie dźwięku było tak wysokie, że po zamknięciu drzwi nie można było spać. Po prostu tak,jakbyście mieli nocować na sali weselnej podczas trwania imprezy. Poszedłem do recepcji i stanowczo poprosiłem o zmianę pokoju. Powiedziałem też pani rezydent z Itaki, aby wsparła nas w naszej prośbie. Na szczęście już po 2 dobach przydzielono nam pokój w innej części hotelu. Otrzymaliśmy pokój z dużym balkonem, gdzie praktycznie żadnych hałasów z koncertów w hotelu nie było słychać.

Na tym koniec minusów. Jeżeli trafi Wam się pokój, od wewn. placu hotelu, gdzie rozgrywa się te głośne imprezy do północy to współczuję.
Jeżeli traficie na pokój w innej części hotelu - spędzicie tam fantastyczny urlop, ponieważ pokoje są duże, łóżka bardzo wygodne,szerokie, klimatyzacja 3 stopniowa, łazienka z wanną bardzo przestronna. Duża szafa i płaski telewizor ok 32cale.

Jeden jedyny minus, to te koncerty na placu, wszystko inne jest na szóstkę z plusem :)

Jedzenia w hotelu jest pod dostatkiem, każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór jest bardzo duży. Posiłki smaczne. Kelnerzy bardzo mili,uprzejmi.

Pamiętajcie ,że idąc na kolację, dobrze jest założyć długie spodnie.

Jeszcze jedna sprawa: komu przeszkadza noszenie plastikowych opasek "All Inclusive", niech poprosi o odcięcie ich i wszycie zszywaczem do papierowej karty pokoju. Ja tak zrobiłem i polecam.

Internet w hotelu płatny 1E/ 15min. przy komputerze, a przez telefon WI-FI bezpłatny.

Hotel jest praktycznie przy plaży -3min. pieszo. Położenie jest najlepsze jakie może być. Przy hotelu port Puerto Colon, do wyboru kilka plaż. Leżaki na plażach płatne: 1leżak + parasol =10E/dzień, 2leżaki +parasol =15E/dzień. (Można pójść w międzyczasie na lunch i wrócić. Na leżaki dostajemy paragon i później znowu możemy na nich leżeć).

W Holelu na dole są sklepy z perfumami, zabawkami, delikatesy spożywcze i wypożyczalnia samochodów.

Jak chcecie o coś zapytać to śmiało. Pozdrawiam!
DanielS
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 16 maja 2014, 23:42


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron