"Las Piramides Resort & Siam Park"

Polecane hotele

"Las Piramides Resort & Siam Park"

Postprzez marlena34 » poniedziałek, 10 sty 2011, 13:20

Mam pytanie do osób zamieszkujących Teneryfę.Otóż czy może mi ktoś z Was kochani odpowiedzieć na pytanie,czy wykupując wakacje w tym hotelu (Las Piramides & Siam Park) w miasteczku Playa De Las Americas mamy nieograniczone wejścia na Siam Park? Tak pisze na mojej ofercie naszych wakacjii ale kilka osób mi powiedziało,że jest to niemożliwe!? Oczywiście osobiście zapytam jeszcze w First Choice naszym biurze bo niestety zapomniałam o to zapytać przy kupowaniu wakacjii ale chciałabym poznać opinie "lokalnych" osób.Mam tylko nadzieję,że potwierdzicie to co pisze na mojej ofercie:))) :P
marlena34
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sty 2011, 13:09

Re: "Las Piramides Resort & Siam Park"

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 10 sty 2011, 17:27

pierwszy raz słysze taką oferte, sam fakt że tylko 1 wstęp do Siam Parku kosztuje 28 euro więc nie chce mi się wierzyć, Siam Park jest prywatną firmą jednego własciciela z Loro Parkiem i dlatego są podwójne bilety TYLKO Siam Park & Loro Park ........
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: "Las Piramides Resort & Siam Park"

Postprzez tade » poniedziałek, 10 sty 2011, 17:44

Popieram Administratora. Nieograniczone wejście do Siam Parku - niemożliwe. Może jakaś promocja na jedno wejście?
tade
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 15:49

Re: "Las Piramides Resort & Siam Park"

Postprzez marlena34 » poniedziałek, 10 sty 2011, 18:25

Dzięki:(
Pójdę to sprawdzić w sobotę do mojego biura ale z przytoczę Wam dosłowną ofertę naszych wakacjii:
"You'll get unlimited entry to Siam Park when you book to stay at Las Piramides between May and October as part of one of our holiday packages". Dalej oczywiście jest cała reszta o atrakcjach,hotelu,i innych ważnych i mniej ważnych sprawach.Zaznaczam,że na stałe mieszkam w Londynie i wakacje zostały kupione w jednym z dobrze prosperujących i wierzytelnych biur podróży jakim jest First Choice.
marlena34
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sty 2011, 13:09

Re: "Las Piramides Resort & Siam Park"

Postprzez tade » poniedziałek, 10 sty 2011, 20:16

Rzeczywiście, z tego opisu jednoznacznie wynika, że masz nieograniczony wstęp między majem i październikiem. A i biuro, o którym piszesz jest renomowane. Myślę, że w sobotę będziesz pewna, po kontakcie bezpośrednim z biurem. Pozdrowienia i miłych pobytów w Siam Parku.
tade
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 15:49

Re: "Las Piramides Resort & Siam Park"

Postprzez marlena34 » poniedziałek, 10 sty 2011, 20:34

No to się cieszę,że zrozumiałeś ten tekst tak jak i ja bo już myślałam,że z moim angielskim jest "coś nie tak":))) :lol: W dalszej części oferty jest to opisane jako specjalny pakiet tj.jeżeli wykupisz całe wakacje z hotelem,przelotem w Las Piramides to dostajesz "Special Offer" w postaci tych unlimited wejśc na Siam Park:))) Dzwoniłam już dziś do biura ale było już przed zamknięciem i mam się jutro skontaktować.Mam nadzieję,że będzie wszystko po mojej myśli":)))
I jeszcze jedno pytanko: Co sądzicie o tym resorcie Las Piramides & Siam Park.Zdjęcia są dośc na wysokim poziomie ale jak jest faktycznie? Z góry dziękuję :D
marlena34
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sty 2011, 13:09

Re: "Las Piramides Resort & Siam Park"

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 10 sty 2011, 20:47

Ten hotel jak dla mnie jest beznadziejny, stary budynek przy ruchliwej ulicy - TYLKO UWAGA !!!! BO TAK POTOCZNIE NAZYWANY JEST TEZ 5 GWIAZDKOWY LADNY HOTEL I ABY NIE POMIESZAC PODAJ ULICE TEGO HOTELU
kiepski to ten - http://www.firstchoice.co.uk/holidays/t ... es-resort/
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: "Las Piramides Resort & Siam Park"

Postprzez marlena34 » poniedziałek, 10 sty 2011, 23:55

Dzięki bardzo za konkretne informacje a mianowicie sprawdziłam Twojego linka i na szczęście to nie ten hotel bo faktycznie wygląda jak "cuncil house" w tłumaczeniu dom socjalny gdzie panuje zasada: zmieścić jak najwięcej na metrze kwadratowym:))) Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za info:) ;)
marlena34
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sty 2011, 13:09


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości