Mediterranean Palace Cleopatra Palace

Polecane hotele

Mediterranean Palace Cleopatra Palace

Postprzez jobiman » środa, 19 sty 2011, 17:59

Witam miłych forumowiczów i gospodarza,

zarezerwowałem przez booking.com po kilka dni w tych hotelach-bliźniakach, kierując się dobra opinią użytkowników serwisu, znośną ceną i dobrą lokalizacją (Playa de las Americas).
Ale coś nie umiem nic o hotelu znaleźć pocieszającego tutaj na polskim forum, stąd pytanie - był tam ktoś i czy może lepiej zmienić hotelik na inny (rezerwację można anulować).
Z góry dziękuję za uwagi - jedziemy z córeczka (prawie) 2 latka na 7 dni, chcemy zaliczyć ze 2 parki rozrywki i pokręcić się trochę po wyspie busami z TINTA
jobiman
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 19 sty 2011, 17:51

Re: Mediterranean Palace Cleopatra Palace

Postprzez mdrmedia » środa, 19 sty 2011, 20:04

Super hotele to są !!!! idealne położenie, tuż przy plaży, super infrastruktura, same plusy a czemu ich do tej pory tu nie ma bo po prostu to są hotele z górnej półki a polskie biura podróży niestety oferują jak do tej pory dla polskich turystów hotele gorsze ....... niestety ale to prawda :!: :!:
Pozdrawiam
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Mediterranean Palace Cleopatra Palace

Postprzez jobiman » środa, 19 sty 2011, 21:49

Dziękuję, w takim razie jedziemy spokojni.
Swoją drogą dziękujemy za wspaniałe forum, życie na nim tętni jak na samej wyspie ;-)
Zaczyna mi od razu kiełkować coś na kształt "jak tam się wynieść i nie wrócić" (wiem, że wielu już przez to przeszło, he he)
jobiman
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 19 sty 2011, 17:51

Re: Mediterranean Palace Cleopatra Palace

Postprzez polishkid » piątek, 20 lip 2012, 04:31

Witam,
Polecam Mediterranean Palace, szczegolnie przed i po sezonie. Za 5* hotel od 28 maja do 5 czerwca zaplacilem 60euro/dobe ze sniadaniem ktore jest super. Hotel fajny i w najlepszej możliwej lokalizacji. Mozna sie jedynie przyczepic do wnetrza pokoi ktore już wymagają renowacji. Natomiast obsluga super, tak jak na 5*. Darmowe lampki wina na dzien dobry, darmowy parking. Na przeciwko hotelu jest pasaż gdzie mozna tanio kupic papierosy i alkohol.

Za cene 60euro/dobe na Teneryfie w hotelu 5* nie wiem kto jeszcze bedzie chcial spedzac wakacje nad polskim brudnym i brzydkim morzem w obskurnych pseudo hotelach.
polishkid
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 04:25

Re: Mediterranean Palace Cleopatra Palace

Postprzez mdrmedia » piątek, 20 lip 2012, 10:10

"kto jeszcze bedzie chcial spedzac wakacje nad polskim brudnym i brzydkim morzem w obskurnych pseudo hotelach."

Dobre i fakt to prawda ...........
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Mediterranean Palace Cleopatra Palace

Postprzez angelapowazna » środa, 6 lis 2013, 00:36

Nie narzekam na nasze morze..
angelapowazna
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 5 lis 2013, 23:13


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron