Hotel Isabel

Polecane hotele

Hotel Isabel

Postprzez mdrmedia » czwartek, 22 lip 2010, 17:02

Isabel - hotel, warty polecenia, ciekawa architektura, położony w Costa Adeje, ok 500 metrów do plaży, idealny do wypoczynku dla całej rodziny, z naszej strony +
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Hotel Isabel

Postprzez Agnieszka » środa, 23 lut 2011, 12:21

Właśnie wróciliśmy - polecam hotel, choć może nie jestem najlepsza osobą, która powinna to robić, bo w hotelu tylko spaliśmy i jedliśmy śniadania (nie można przesiadywać w hotelu, kiedy się jest na tak bajecznej wyspie:))
Z tego, co zauważyłam mieli dość fajną ofertę dla dzieci, cisza i spokój, podgrzewany basen, w pokojach (my mieliśmy bungalow) miejsca aż nadto, aneks kuchenny wyposażony we wszystko, co potrzebne, pokoje sprzątane codziennie, bardzo miła obsługa i możliwość ruchomych śniadań ( bardzo ważne dla osób, które o 8 rano, czyli w porze rozpoczęcia śniadania już eksplorowały wyspę :))) Poza tym bardzo blisko od oceanu.
Podsumowując- jeśli jeszcze uda nam się tu wrócić (na co mam ogromną nadzieję), to będę chciała zatrzymać się w Isabel.
Agnieszka
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 23 lut 2011, 12:12

Re: Hotel Isabel

Postprzez GrzechuKrakow24 » czwartek, 24 lut 2011, 10:12

Agnieszka, powiedz co dokladnie znaczy RUCHOME SNIADANIE ?

Pozdrawiam,
GrzechuKrakow24
 
Posty: 23
Dołączył(a): sobota, 29 sty 2011, 14:48

Re: Hotel Isabel

Postprzez Agnieszka » czwartek, 24 lut 2011, 12:00

chodzi o to, że śniadanie jest w godzinach 8.00-10.00, ale jak potrzebujesz wcześniej, to wystarczy dać znać w recepcji na którą chcesz śniadanie i nie ma problemu. My najwcześniej potrzebowaliśmy zjeść o 6.30, a i tak byli tacy, co zamawiali śniadanie na wcześniejszą godzinę. Wiadomo, że nie jest to pełna opcja śniadaniowa, tylko lekko okrojona, bo np. nie ma tam na bieżąco robionych jajecznic itp.
Agnieszka
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 23 lut 2011, 12:12

Re: Hotel Isabel

Postprzez GrzechuKrakow24 » czwartek, 24 lut 2011, 12:38

okej, Dzieki za pomoc! :)
GrzechuKrakow24
 
Posty: 23
Dołączył(a): sobota, 29 sty 2011, 14:48

Re: Hotel Isabel

Postprzez Bess » piątek, 6 maja 2011, 14:02

Na większości zdjęć na stronie holidaycheck ten hotel jest w cieniu. Czy naprawdę nie ma tam słońca przez większość dnia? Jaki pokój najlepiej wybrać? Czy lepiej na piętrze (czy są z widokiem na ocean?) czy tez bungalow z ogródkiem? Jedziemy rodziną 2 + 2 + 2 (rodzice + dzieci + dziadkowie, którzy mogą mieć osobny pokój). Co polecacie?
Bess
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 6 maja 2011, 13:50

Re: Hotel Isabel

Postprzez Bess » piątek, 6 maja 2011, 14:02

Na większości zdjęć na stronie holidaycheck ten hotel jest w cieniu. Czy naprawdę nie ma tam słońca przez większość dnia? Jaki pokój najlepiej wybrać? Czy lepiej na piętrze (czy są z widokiem na ocean?) czy tez bungalow z ogródkiem? Jedziemy rodziną 2 + 2 + 2 (rodzice + dzieci + dziadkowie, którzy mogą mieć osobny pokój). Co polecacie?
Bess
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 6 maja 2011, 13:50

Re: Hotel Isabel

Postprzez Bess » piątek, 6 maja 2011, 14:05

A jak wygląda w tym hotelu plac zabaw? Czy jest atrakcyjny (jaki domek czy małpi gaj), czy tylko podstawowy (zjeżdzalnia, hustawki)?
Bess
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 6 maja 2011, 13:50

Re: Hotel Isabel

Postprzez Bess » piątek, 6 maja 2011, 14:05

A jak wygląda w tym hotelu plac zabaw? Czy jest atrakcyjny (jaki domek czy małpi gaj), czy tylko podstawowy (zjeżdzalnia, hustawki)?
Bess
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 6 maja 2011, 13:50

Re: Hotel Isabel

Postprzez Bess » piątek, 6 maja 2011, 14:05

A jak wygląda w tym hotelu plac zabaw? Czy jest atrakcyjny (jaki domek czy małpi gaj), czy tylko podstawowy (zjeżdzalnia, hustawki)?
Bess
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 6 maja 2011, 13:50

Re: Hotel Isabel

Postprzez adam_b » piątek, 2 wrz 2011, 20:19

Plac zabaw jest podstawowy, ale bardzo fajny. I jest zaraz koło basenu. Ale chyba najwieksza atrakcją dla dzieci jest basen wymiarów 7 x 15 metrow, w którym jest tylko 0,5 m głebokości !!! Polecam ten hotel.
adam_b
 
Posty: 52
Dołączył(a): niedziela, 24 paź 2010, 23:52

Re: Hotel Isabel

Postprzez andreek » piątek, 11 maja 2012, 21:59

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) - to moj pierwszy post na tym forum 8-)
Juz tylko i az 9-c tygodni zostalo mi i mojej rodzince do wylotu na wasza ,,wyspe skarbow'' Przylatujemy 13-go lipca na dwa tygodnie do hotelu z tytulu tego tematu i wszyscy nie mozemy sie juz doczekac. :(
Bardzo sie ciesze ze trafilem na to forum, bo jest ono kopalnia wiedzy na temat Teneryfy i przeczytalem juz prawie wszystkie interesujace mnie tematy, co pomoglo mi w poukladaniu sobie planu na czas pobytu na wyspie. Moze bedzie ktos w tym samym czasie w wymienionym hotelu to mozna by zorganizowac jakis wieczorek poznawczy. My to, ja40, zona38, i dwie corki 17 i 7 :)
Pozdrowionka. ;)
andreek
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 22 kwi 2012, 13:34
Lokalizacja: U.K, South Yorkshire

Re: Hotel Isabel

Postprzez mdrmedia » piątek, 11 maja 2012, 23:14

Myśle ze z towarzystwem nie będziecie mieli problemów, w okresie letnim jest 8 samolotów w tyg z turystami z polski .....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Hotel Isabel

Postprzez andreek » piątek, 6 lip 2012, 21:11

andreek napisał(a):Witam wszystkich bardzo serdecznie :) - to moj pierwszy post na tym forum 8-)
Juz tylko i az 9-c tygodni zostalo mi i mojej rodzince do wylotu na wasza ,,wyspe skarbow'' Przylatujemy 13-go lipca na dwa tygodnie do hotelu z tytulu tego tematu i wszyscy nie mozemy sie juz doczekac. :(
Bardzo sie ciesze ze trafilem na to forum, bo jest ono kopalnia wiedzy na temat Teneryfy i przeczytalem juz prawie wszystkie interesujace mnie tematy, co pomoglo mi w poukladaniu sobie planu na czas pobytu na wyspie. Moze bedzie ktos w tym samym czasie w wymienionym hotelu to mozna by zorganizowac jakis wieczorek poznawczy. My to, ja40, zona38, i dwie corki 17 i 7 :)
Pozdrowionka. ;)

Teraz to juz tylko tydzien zostal, i juz wszyscy odliczamy dzionki. :D
andreek
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 22 kwi 2012, 13:34
Lokalizacja: U.K, South Yorkshire

Re: Hotel Isabel

Postprzez mdrmedia » piątek, 6 lip 2012, 21:20

napewno będzie fajnie .....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Hotel Isabel

Postprzez andreek » piątek, 6 lip 2012, 21:31

Tak wiemy o tym 8-) i to rowniez dzieki temu forum. ;) Dzieki i pozdrawiam.
andreek
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 22 kwi 2012, 13:34
Lokalizacja: U.K, South Yorkshire


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości