Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Polecane hotele

Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez mdrmedia » niedziela, 6 mar 2011, 00:07

Po wielu różnych niejasnych sytuacjach turystów z polski podajemy informacje, której nie podaje prawie żadne biuro podróży (oficjalnie)
w każdym hotelu wszystkie pokoje podzielone są na tzw strefy
1 strefa - pokoje z najładniejszym widokiem, np na ocean, na basen
2 strefa - brak widoku na ocean
3 strefa - pokoje z beznadziejnym widokiem lub fatalnym (np parter z widokiem na skały)
i teraz najważniejsze .... z reguły polskie biura podróży mają wykupione doby hotelowe w tych strefach najtańszych i aby otrzymać lepszy pokój trzeba dopłacić (np w Adeje Palace 25 euro za noc za 1 osobę) lub mieć szczęscie że akurat jest mało turystów w hotelu i kierownik zmiany na recepcji (gratis) przydzieli nam pokój z lepszej strefy. To ważne aby wiedzieć o takim podziale ......... !!!!
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez elvirka1986 » niedziela, 6 mar 2011, 18:39

...albo można też włożyc do paszportu jakąś symboliczną kwotę i recepcjonista sam będzie wiedział o co chodzi :)
elvirka1986
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 5 lut 2011, 17:38

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez tade » niedziela, 6 mar 2011, 21:36

Z tego co wiem, próba "przekonania" recepcjonisty w lepszych hotelach na Teneryfie rzadko się udaje. Jeżeli mogą pomóc robią to bez dodatkowej zachęty.
tade
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 15:49

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez Baszka » niedziela, 6 mar 2011, 23:34

hmmmm, ciekawa informacja... Do pewnego momentu zawsze jeżdzilam z polskimi biurami podróży - obecnie sama wszystko organizuję - i szczerze mówiąc nigdy nie czułam się jak gość 2 lub 3 kategorii. A co więcej 2 razy będąc na wyspach dostałam pokój dużo większy [z dodatkową sypialnią] niż ten za który zapłaciłam. Dzieciaki miały odzielną sypialnię ;o)
Baszka
 
Posty: 50
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lut 2011, 21:18

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez mdrmedia » niedziela, 6 mar 2011, 23:38

no czasami tak jest, znaczyło że w hotelu nie było kompletu ...........
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez rumianek » poniedziałek, 14 mar 2011, 22:30

Czyli jak na moim potwierdzeniu pisze confirmed T1 to dostanę pokój?
rumianek
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 14 mar 2011, 22:02

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez kriss_1975 » poniedziałek, 19 wrz 2011, 15:47

Pytanie do stałych bywalców hoteli na Kanarach (a zwłaszcza mdrmedia). Czy bardziej opłaca się zrobić rezerwację przez internet, czy szukać czegoś na miejscu? Czy w porównaniu do cen z internetu można wynegocjować jeszcze niższą stawkę, czy raczej jest to niemożliwe? Wyjazd na przełomie września i października. Lot już wykupiony i samochód pewnie na cały czas też wypożyczymy.
kriss_1975
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 12 wrz 2011, 11:34

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 19 wrz 2011, 19:22

krótko i na temat : sprawdzone wielokrotnie, rezerwacja przez internet prawie ZAWSZE wychodzi taniej a najlepiej uzywać do tego dużych portali typu np hoteles.com
Pozdrawiam
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez Obi-Wan Kenobi » niedziela, 23 paź 2011, 16:32

waldemar napisał(a):dlaczego piszesz takie bzdury W hotelu miejsca są przydzielone.Wielki pan kupuje rezerwacje :D Poland piękne słowo , przez takich jak wstyd


Sam piszesz bzdury. Miejsca przydzielone :lol: tak, przydzielone, ale nie jest powiedziane że ten przydział się nie zmieni "w ostatniej chwili". Oby jeszcze ten pokój był w tym samym hotelu, w którym się wykupi pobyt. Bywa, że w ostatniej chwili brakuje miejsca -choc rezerwacja była potwierdzona i...... i dają Ci hotel na północy!!! Inny klimat, inny krajobraz.. . ale przecież wszystko było przydzielone. ;)
Obi-Wan Kenobi
 
Posty: 19
Dołączył(a): wtorek, 2 sie 2011, 18:12

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez rede06 » poniedziałek, 2 wrz 2013, 20:57

Ładny widok z okna to super sprawa, ale kto siedzi w pokoju na wakacjach?
rede06
nowiciusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 1 wrz 2013, 21:17

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez wisienka » wtorek, 3 wrz 2013, 11:20

zgadzam się z przedmówcą !!!! :)
nocleg ,prysznic i w długą -powrót późnym wieczorem itp......
to po co te widoki ????????????????????
najwazniejsze warunki ,które hotel powinien spełniać
czystość
smaczne jedzenie
wisienka
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 27 sie 2013, 11:42

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez Kero » wtorek, 3 wrz 2013, 13:28

Dokładnie tak samo uważam. Jechać na Kanary i leżakować w hotelu to nieporozumienie.
Tylko często nie rozróżniamy turysty od wczasowicza. To właśnie wczasowicze szukają super warunków hotelowych ale już nie koniecznie w relatywnie wyższych cenach. Turysta taki jak ja tak naprawdę nie przykłada szczególnej wagi do hotelu. Tak jak mówi wisienka ma być czysto.
Jak ktoś szuka komfortu i super jakości to niech też popatrzy na ceny z łaskawością bo komfort kosztuje.
Kero
 

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez wisienka » wtorek, 3 wrz 2013, 23:07

Dot Kero
W takim razie skoro nie północ moze polecisz jakieś ciekawe miejsce na południu wyspy ;)
Pozdrawiam
Wisienka
wisienka
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 27 sie 2013, 11:42

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez Kero » piątek, 6 wrz 2013, 16:38

wisienko całe południe Teneryfy to głównie rozrywka. Playa de Las Americas i Los Christianos to najbardziej rozbudowane pod kątem rozrywki miejsca. Jeśli jednak chodzi o atrakcje na Teneryfie to chyba nie wymyślę nic nowego po za tym co tu już na forum wyszukać można. Mogę jedynie powiedzieć gdzie ja byłem ale to nie o to chodzi by się chwalić. Powiem tak, ja nie trafiłem na żadną atrakcję, której nie warto zobaczyć czy też w niej uczestniczyć. Są może miejsca troszkę przereklamowane ale nie wymienię żadnego bo to, że mnie to mniej ciekawi nie oznacza jeszcze, że nie ciekawi to kogoś innego.
Kero
 

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez wisienka » piątek, 6 wrz 2013, 17:37

:) dziękuję bardzo wezmę to pod Uwagę !!!!!!
Słusznie każdy lubi co innego !
Pozdrawiam
Wisienka
wisienka
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 27 sie 2013, 11:42

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez jasicabordowa » poniedziałek, 4 lis 2013, 21:29

Nie mialam o tym zielonego pojecia. Musze sie dowiedzie w biurze jaki pokoj wykupilam...
jasicabordowa
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2013, 19:59

Re: Ważna uwaga dot. hoteli !!!

Postprzez angelapowazna » środa, 6 lis 2013, 00:35

Potwierdzam
angelapowazna
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 5 lis 2013, 23:13


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości