Sentido Jacaranda

Polecane hotele

Sentido Jacaranda

Postprzez mdrmedia » czwartek, 22 lip 2010, 17:23

Sentido Jacaranda - dawniej Hotel Jacaranda, ciekawy hotel, nowoczesna architektura, dobrze położony, ok 350 metrów do plaży Fanabe, wart polecenia, + dla hotelu
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Sentido Jacaranda

Postprzez mis39west » sobota, 7 sie 2010, 12:49

Byłem w tym hotelu, wszędzie blisko, ciekawa architektura. Pokoje od ulicy troszeczkę za głośne. Ale reszta ok.
mis39west
 
Posty: 94
Dołączył(a): niedziela, 18 lip 2010, 08:07

Re: Sentido Jacaranda

Postprzez kazimierz » poniedziałek, 13 wrz 2010, 16:24

Hotel ok, ciekawa architektura
kazimierz
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2010, 11:16

Re: Sentido Jacaranda

Postprzez Agata77 » wtorek, 14 wrz 2010, 11:19

A może coś więcej nt. tego hotelu, lecę do niego w najbliższy czwartek. Jak jedzenie? Czy kolacja rzeczywiście na dwie tury? Czy pokoje czyste?
Agata77
 
Posty: 34
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2010, 15:34

Re: Sentido Jacaranda

Postprzez mdrmedia » wtorek, 14 wrz 2010, 11:28

Hotel jest naprawdę dobry i czysty
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Sentido Jacaranda

Postprzez Agata77 » piątek, 1 paź 2010, 17:03

Byłam, mieszkałam, więc mogę się wypowiedzieć. Hotel wielki, ale nie jest to odczuwalne na basenie czy podczas posiłków. Byłam we wrześniu, więc pewnie trochę po sezonie, tym lepiej chyba dla mnie. Zawsze były wolne leżaki bliżej czy dalej basenu. Jedzenie bardzo dobre, szczególnie lunch i kolacja, śniadania nieco monotonne. Bardzo fajne baseny dla dorosłych, duży o głbokości 180 cm z niepodgrzewaną wodą i drugi mniejszy z podgrzewaną wodą. Świetny brodzik dla dzieci, bardzo duży (najlepszy jaki dotychczas widziałam), ze zróżnicowaną głębokością (od 10 do 40 cm), także z podgrzewaną wodą. Ponadto baseny na wyższym tarasie, ale nie korzystaliśmy, gdyż główne baseny fajniejsze. Interesujące animacje (np. show z papugami, kabaret, jakieś akrobacje), codziennie coś innego + dyskoteki dla maluchów. Wszystko odbywa się na najniższym poziomie hotelu, co jest jednocześnie plusem (nie słychać muzyki i hałasów w pokojach) i minusem (klimat piwnicy). Jednak my od animacji woleliśmy wieczorne spacery nad oceanem. Plusem dla hotelu jest lokalizacja. Dla każdego coś miłego: w lewo sklepy i restauracje, dość hałaśliwa okolica, w prawo bardziej cicho, spokojnie i luksusowo. Warto iść na długi spacer znacznie dalej za Playa de Duque, bardzo ciekawe widoki. Może hotel nie jest położony bezpośrednio nad oceanem, ale spacer na plażę jest bardzo przyjemny. Najbliżej do plaży Fanabe, ale ta nie za bardzo mi się podobała. Bardziej kameralna i ładniejsza jest Playa de Duque, warto nadrobić 200-300m drogi. Acha, uprzedzam że widok na ocean łączy się z pokojami, gdzie przeszkadza hałas z ulicy. Jeśli ktoś mieszka w dużym mieście, będzie to dla niego nieodczuwalne, ale jeśli ktoś preferuje ciszę i spokój, ulica może być uciążliwa. Nam początkowo bardzo przeszkadzało, później jednak spaliśmy jak susły po całodziennej aktywności.
Agata77
 
Posty: 34
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2010, 15:34

Re: Sentido Jacaranda

Postprzez piasekxx » niedziela, 31 lip 2011, 16:58

Właśnie wróciliśmy z Teneryfy, ten hotel jest naprawdę fajny. Hotel jest duży i rozległy, wszędzie trzeba chodzić albo jeździć windami, dobrze zlokalizowany, czysty i świetnie zorganizowany. Jedzenie 1 klasa, urozmaicone na lunch i kolację, dużo warzyw, owoców, ryb, past, ogólnie bardzo smacznie. Moja rodzina (2+2) mieliśmy pokój z widokiem na górne baseny, i tam spędzaliśmy czas. Niestety mimo zakazów obowiązuje nieformalnie rezerwacja leżaków przez przykrycie go ręcznikiem, robią to wszyscy i trzeba się z tym pogodzić, ja rzucałem ręczniki ok. 7.30 co rano bo później nie było miejsc. Wieczory to codziennie animacje, wcześniej mini-disco, bingo, podobało się nam. Plaża ładniejsza to El Douqe tam warto spędzić dzień nad oceanem. Ogólnie hotel wart polecenia, 4 gwiazdki to dobra ocena, obsługa uprzejma, dodatkowo u nas byli świetni animatorzy włoscy, nauka tańca, aqua disco w basenie, piłka plażowa, konkursy i mużyka. Goście to głownie Włosi, Anglicy, Hiszpanie i Niemcy, Polaków było ok. 100 osób na 1500 wszystkich gości. Polecam !
Wróciliśmy zakochani w Teneryfie.
piasekxx
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lip 2011, 14:14

Re: Sentido Jacaranda

Postprzez tade » niedziela, 18 gru 2011, 08:29

Może ktoś mieszkał w pokojach typu 2G lub 2H (podobno tzw. rodzinny) i może napisać czym się różnią. Interesuje mnie też, czy mieszkanie od strony basenu ma rzeczywiście przewagę. I jeszcze jedno czy boisko do siatkówki plażowej ma piaszczyste podłoże ( 10 lat temu był to rodzaj jakiejś wykładziny). Bardzo proszę o odpowiedź i może jeszcze inne wiadomości, które mnie zachęcą lub zniechęcą do wyjazdu do tego hotelu. Wyjazd na początku lipca 2012 - 4 os. dorosłe i 2 dzieci 4 i 8 lat.
tade
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 4 gru 2010, 15:49


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości