REGENCY RESORTS

Polecane hotele

REGENCY RESORTS

Postprzez malajka » poniedziałek, 14 mar 2011, 17:22

Cudowny tydzień na Teneryfie w hotelu regency resorts.
To jest chyba najwyższy klasą Hotel na tej wyspie. Apartament jak był do naszej dyspozycji. Pełna Elegancja.
Kuchnia wyposażona w 120%. od czajników przez kuchenki mikrofalowe do zmywarki.
Totalnie wszystko nawet blander miałam. Zastawa stołowa aż się błyszczała jak otworzyła szafkę.
warte podkreślenia była obsługa Hotelowa.
Pierwszy raz się spotkałam z tak przemiłymi osobami. Polecam ten ośrodek w czystym sumieniem.
My z mężem spędziliśmy w nim 7 dni ale wydawało się jakbyśmy byli 14dni.
Odpoczynek i relaks. w tym hotelu tego można doznać. Super ze tak wyszło bo z mężem jechaliśmy bardzo w ciemno. Oni nam zaproponowali sam pobyt a w naszej gestii było lot i jedzenie. wyszło nas tak jakbyśmy kupowali w biurze tur. ale Lokalizacja i hotel totalnie w dużo wyższym Standardzie niż te oferowane w biurach turystycznych. Polecam Regency Resorts. Szkoda że nie można dodawać zdjęć bo bym wam pokazała.
malajka
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 14 mar 2011, 17:00

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 14 mar 2011, 18:56

hotel może i ok ale to TimeShare jest i musieliscie być na szkoleniu i wysluchiwać ich argumentów osobiście :) :)
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez kazimierz » poniedziałek, 14 mar 2011, 21:50

TIMESHARE dla mnie to jest wielkie oszustwo - poczytajcie viewtopic.php?f=17&t=103
kazimierz
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2010, 11:16

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez malajka » wtorek, 15 mar 2011, 17:34

Tak jest to timeshare.
Przeszliśmy z mężem cały ten etap szkoleń i spotkań.
Powiem szczerze że mogliby to jakoś sprawniej poprowadzić ale nie uważam tego za jakieś oszustwo co proponują.
Nie chcę tu jakoś rozdmuchiwać tego tematu bo wiem że jest on bardzo delikatny zresztą to jest temat o Apartamencie Regency Resort a nie Timeshare.
Ja jestem zadowoloną klientką! i tu może utnę dyskusję.

No tak z ulicy nie można niestety skorzystać z usług ale jeśli ktoś będzie miał okazję to bardzo bardzo polecam te apartamenty a zwłaszcza w Royal Park Albatros .
Cudowne miejsce.
Polecam zwłaszcza dla rodzin,
Niedaleko jest cudowny aqua park- super dla dzieciaków. plus delfinarium.
no i dla zapaleńców Pole golfowe....
malajka
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 14 mar 2011, 17:00

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez mdrmedia » wtorek, 15 mar 2011, 17:42

tak to prawda, okolice są piękne ...
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez Stefan » czwartek, 17 mar 2011, 17:38

Ja uważam, że dla każdego jest dobre co innego. Moim zdaniem Timeshare jest dobrym rozwiązaniem. Ostatnio się zainteresowałem tym tematem i mi się spodobało, że można mieć swoje miejsce na ziemi :) Masz takie uczucie, że jedziesz nie do jakiegoś hotelu tylko do swojego apartamentu.
Stefan
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 17 mar 2011, 17:32

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez mdrmedia » czwartek, 17 mar 2011, 18:06

No nie do końca swojego ;) !!,
swój by był gdybys kupił notarialnie z aktem notarialnym ....... normalna umowa kupna- sprzedaży :D :D :D :D
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez Stefan » wtorek, 22 mar 2011, 13:58

No dobrze może nie do końca swojego ale to nawet lepiej bo nie trzeba utrzymywać tego apartamentu przez cały rok jak jeździ się tylko na tydzień. Po drugie niestety nie każdego stać na zakup takiego apartamentu a na timesharing można wydać o wiele mniej i bawić się równie dobrze. Kolejna sprawa to możliwość korzystania z bazy apartamentów i ewentualne zamiany na inne miejsca. Nie jestem jeszcze klientem ale poważnie się na tym zastanawiam bo to dobra propozycja. Nie rozumiem komentarzy w stylu:
kazimierz napisał(a):TIMESHARE dla mnie to jest wielkie oszustwo - poczytajcie viewtopic.php?f=17&t=103

Gdzie oni oszukują jak się podpisuje z nimi jasną i czytelną umowę, którą można do tego przez pierwsze kilka dni bezpłatnie anulować? To jest takie piasanie, że jest złe i oszustwo bo tak. W przytoczonym temacie nie ma ani jednego sensownego argumentu, że jest to oszustwo.
Stefan
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 17 mar 2011, 17:32

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez malajka » poniedziałek, 27 cze 2011, 14:59

Wcześniej pisałam, że się nie da z nimi umówić samemu ale musze to odwołać bo się okazało, że można tam zadzwonić i dostać zaprszenie. Trzeba tylko odpowiedzieć na kilka krótkich pytań i można się umawiać.
malajka
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 14 mar 2011, 17:00

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez Stefan » wtorek, 5 lip 2011, 11:57

Dzięki za info Malajka nawet nie wiedziałem, że tak jest. Myślałem, że trzeba zostać wybranym ;p W sumie to dobrze bo pewnie jest trochę osób które się interesuje i bezsensu by było gdyby musiały czekać na telefon.
Stefan
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 17 mar 2011, 17:32

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez aisza » wtorek, 3 kwi 2012, 14:05

W marcu 2011 roku spędziliśmy z mężem 2 tygodniowy urlop w REGENCY RESORT. Urlop bardzo udany. Wszystkie sprawy zostały wyjaśnione przez Panią Paulinę od początku było wiadomo, że wyjazd będzie tani, ale będzie trzeba poświęcić jeden dzień na spotkanie z pracownikiem RCI. (Nie zamierzam dyskutować na temat systemu TimeShare. Mam swoje zdanie.) Natomiast ośrodek, apartamenty i ludzie są super. Byliśmy na Teneryfie - również na innych Wyspach Kanaryjskich - już kilkanaście razy - zawsze w dobrych Hotelach (minimum 4*), to muszę przyznać, że REGENCY RESORTS mieści się w czołówce.
aisza
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 3 kwi 2012, 11:33

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez mdrmedia » wtorek, 3 kwi 2012, 14:39

dla mnie to oszustwo .... znam kilka osób które podpisały kupno tego i teraz płaczą ....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez Jarek72 » wtorek, 3 kwi 2012, 21:08

Witam
W ubiegłym roku w marcu byliśmy 9 dni na zaproszenie Regency Resorts. Było przepięknie, dobre jedzonko, cieplutko, tani wynajem auta, benzyna po 1 €, zrobiliśmy 1000km. Nasze spotkanie dotyczące systemu Timeshare trwało 3 godziny. Było bardzo przekonywujące i gdyby nie fakt, że mamy inne wydatki pewnie byśmy się skusili.
Nic na siłę. Nikt do niczego nie zmusza. Według nas system jest bardzo dobry dla osób, które lubią podróżować i mieć określony standard.
Jarek72
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 3 kwi 2012, 20:30

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez luli » wtorek, 3 kwi 2012, 21:14

Ciesz sie ze nie podpisałeś tego cyrografu. ... Timeshare jest zakazany i nielegalny w wielu krajach. ....
luli
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 13:23

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez Jarek72 » środa, 4 kwi 2012, 13:08

Jaki cyrograf. Mój znajomy kupił i nie narzeka. To jest propozycja dla ludzi, którzy lubią podróżować i mają na to środki.
Jarek72
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 3 kwi 2012, 20:30

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez luli » środa, 4 kwi 2012, 13:26

Hmmm bo nie mówi prawdy, jest silne lobby promujące te oszustwo, ..... jesli wszyscy są zadowoleni to dlaczego w niektórych krajach jest to zakazane, ,,?????
Spotkanie ludzi z Polski robi sie na Teneryfie w Hiszpanii a umowa jest na firme na Seszelach albo na Jersey - zeby obejść prawo
luli
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 13:23

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez kazimierz » środa, 4 kwi 2012, 13:40

luli ma racje ja podpisałem i straszne problemy są ze wszystkim, biorą ode mnie za utrzymanie straszną kasę co mc za te pieniądze to można objechać cały swiat a nie utrzymywać tych darmozjadów te firmy to pracują jak sekta !!!!!!!!! tu bajer tam bajer i potem bujaj sie facet
jestesmy na etapie grupowego wniosku do sądu w Strasburgu
kazimierz
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2010, 11:16

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez dekoracjebe » środa, 11 kwi 2012, 16:09

Witam państwa. W Regency Club byłam z mężem w marcu 2012. Apartament super :D można się było opalać nawet na dachu, bo mieliśmy taką możliwość, wyposażenie super, bardzo nam się podobało. Pogoda przepiękna 8-) ,do tego śniadania i obiadokolacje+spa ,z którego nie skorzystałam-a szkoda-nie było czasu . Pani Paulina bardzo pomocna:-). Jedyny mankament w tym wszystkim był taki, że nie znam języków obcych (poza rosyjskim) i nie można się z obsługą dogadać :twisted: . Aby skorzystać z możliwości pobytu w Regency Club trzeba NIESTETY poświęcić cały dzień na prezentacje apartamentów, których nie trzeba kupować. Fajnie,że na plaże i do miasta dowozi bardzo miły starszy pan,bo inaczej byłoby daleko nad morze.Jak będzie taka możliwość,to CHCĘ NA TENERYFĘ! :lol:
dekoracjebe
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 11 kwi 2012, 15:22

Re: REGENCY RESORTS

Postprzez mdrmedia » sobota, 14 kwi 2012, 18:53

Ze względu na Spam wątek zamknięty !!
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości