Hotel Gran Hotasa Semiramis

Polecane hotele

Hotel Gran Hotasa Semiramis

Postprzez Aguska » wtorek, 19 kwi 2011, 15:07

Hotel położony w Puerto de la Cruz. Z pokoi piękny widok na ocean, hotel położony na skarpie, więc wszystkie pokoje mają widok na ocean. Na każdym balkonie krzesełka i stolik. Pokoje czyste i bardzo przyjemne. (Polecam zabranie własnej suszarki - gdyż hotelowa była lekko słabowita)
Bardzo przyjemnie schodziło się do centru miasteczka (hotel leży ok 1 - 2 km zależy od obranej trasy :)) - wprawdzie dużo schodów ale widoki niesamowite. Warto zapytać się o specjalną windę, którą można zjechać na sam dół hotelu, następnie przejść przez tunel i jesteśmy prawie w centrum, pomocne przy powrotach z Puerto.
Bardzo miła obsługa, możliwość wypożyczenia samochodu w hotelu - całkiem dobra cena - ale droższa niż na mieście.
Jedzenie dobre, świetne śniadania, kolacje mogły by być lepsze, mięsa im lekko nie wychodzą - ale jak to bywa z jedzeniem wszystko zależy od gustu - w każdym bądź razie zawsze można było znaleźć coś pysznego dla siebie.
2 baseny - w tym 1 z podgrzewaną wodą - jednak ten jest bardzo malutki, ale gdy zimo dobre i to. Basen niepodgrzewany jest większy, ale jak dla mnie woda była za zimna (byłam w kwietniu) więc trzeba było się ratować podgrzewanym. Pod hotelem jest jeszcze jeden (nie wiem czy hotelowy, czy publiczny) - jest to "basen" w oceanie uformowany w skale, niestety w kwietniu był nieczynny (właśnie do tego basenu można dojechać tą specjalną windą.
W najbliższej okolicy plaża publiczna (ale szału nie ma - lepiej wybrać się na inną, ale jest na tyle blisko że na szybką kąpiel idealna) oraz Logo Martinez, supermarket, kilka sklepików, kafejek itp. Z parkingiem nie było problemów, gdyż można parkować na wszystkich ulicach do okoła.
Pewnie są jeszcze jakieś atrakcje hotelowe - ale ja mało czasu na wycieczkach spędzam w hotelu - więc nawet nie wiem.
Na pewno polecam, zwłaszcza ze względu na roztaczający się widok z okien.
Aguska
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 18 kwi 2011, 14:31

Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości