hotel Laguna Park II

Polecane hotele

hotel Laguna Park II

Postprzez becia28 » piątek, 15 lip 2011, 22:49

No wiec tak... zanim wyjechalam na wymarzone wakacje z meżem naogladalam sie glupia filmikow na temat tego wlasnie hotelu, na których bylo wszystko pokazane co najgorsze... pojechalam zdegustowana!!!
Zajezdzamy do hotelu a tu szok ... w naszym studio apartament bylo czysciutko wszystko poukladane, piekny balkon z widokiem na playa de las americas. Co drugi dzien przychodzily sprzataczki - nie kradly:))) Aneks kuchenny zaopatrzony we wszystko co potrzebne jest do zrobienia w kuchni czegokolwiek ... kuchenka taka jakiej ja nawet w domu nie mam. A lazienka piekna nowa wykafelkowana. Hotel organizuje w dzien na basenie różne rozrywki typu siatkowka wodna, lotki, babington itp, mile panie pracownice hotelu chodza i namawiaja na zabawe a wieczorem w klubie sa organizowane różne imprezy (nie dyskoteki) o 21ej zaczyna sie music quizz po nim jest bingo a pozniej zapraszani goscie przez hotel pokazy roznych zwierzat z udzialem publicznosci,tance flamingo, itp.Hotelowa stolowka jest super... wypowiem sie na temat sniadan poniewaz mialam wykupiony tylko bed i breakfast obiady jedlismy na miescie ... sniadania w hotelu są przepyszne, swieże buleczki, kielbasa pomidory serki platki mleko wszystko czego dusza zapragnie na sniadanie. Klimat w hotelu jest bardzo przyjemny, wszyscy sa bardzo mili. W hotelu tym sa same studia apartament i jak sie dowiedzialam od obslugi hotelowej 348 tych studiow... sporo.
Podsumowujac hotel jest super, ma 3 gwiazdki. Ja jestem z tego pobytu bardzo zadowolona ... a wracajac do filmikow na youtubie to polecam nie ogladanie ich, ludzie kupuja wczasy last minute i oczekuja luksusowych hoteli nie wiadomo jakich, nie bylo w tym kszty prawdy... jechalam z zalozeniem, ze w hotelu mi w sumie potrzebne mi tylko lozko do wyspania sie... bo kto jedzie na wakacje po to zeby siedziec w hotelu ;)))
goraco polecam ten hotel ;)))))
becia28
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 15 lip 2011, 22:08

Re: hotel Laguna Park II

Postprzez mdrmedia » piątek, 15 lip 2011, 23:28

to prawda, ludzie oczekują z Last Minute nie wiadomo czego
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości