Hotel z widokiem na ocean - listopad

Polecane hotele

Hotel z widokiem na ocean - listopad

Postprzez Angie7 » środa, 12 paź 2011, 08:14

Wybieramy się z mężem pod koniec listopada na Teneryfę, mamy raptem 3 dni aby zobaczyć to co najważaniejsze i najciekawsze, jaki hotel wybrać żeby nie tracić czasu... Zaczynamy od Teide... gdzie najlepiej się ulokować, żeby było ciepło (w miarę) i niedaleko do najciekawszych miejsc... Proszę o wskazówki.
Angie7
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 12 paź 2011, 08:08

Re: Hotel z widokiem na ocean - listopad

Postprzez mdrmedia » środa, 12 paź 2011, 10:35

ee 3 dni TYLKO .... hmmm polecam Maske i Teide
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Hotel z widokiem na ocean - listopad

Postprzez Angie7 » środa, 12 paź 2011, 13:17

Niestety tylko 3 dni ale chcemy je w pełni wykorzystać, właśnie zapoznaję się z proponowanymi trasami itd. Zamierzamy wyruszać o 7.00 a wracać o zachodzie słońca...taki weekandowy wypad. Zastanawiam się nad hotelem, ale nie wiem co wybrać, w sumie będziemy w nim tylko noce spędzać więc za wiele nam nie potrzeba...tylko na tym widoku na ocean mi zależy...może Pan coś poleci...
Angie7
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 12 paź 2011, 08:08

Re: Hotel z widokiem na ocean - listopad

Postprzez mdrmedia » środa, 12 paź 2011, 13:36

Prawie każdy ma widok na ocean - ważne żeby podczas rezerwacji zaznaczyć ze chcecie widok na ocean ..... a co do hoteli to tu na forum jest opisanych kilka ciekawych, Sol Tenerife ma ciekawy widok i jest tuż nad oceanem
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Hotel z widokiem na ocean - listopad

Postprzez Angie7 » środa, 12 paź 2011, 14:43

Nie zdążymy skorzystać z wszystkich udogodnień Sol Tenerife więc biorę pod uwagę coś mniej luksusowego np: Aparthotel Los Dragos del Sur lub Apartamentos Poblado Marinero... ale jeszcze szukam
Angie7
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 12 paź 2011, 08:08

Re: Hotel z widokiem na ocean - listopad

Postprzez Angie7 » wtorek, 15 lis 2011, 12:39

Wybrałam i zarezerwowałam...każdy nocleg w innym hotelu...Sol Princesa Dácil, Hotel Aeropuerto Sur, Apartamentos Gema Aguamarina Golf i mam nadzieję, że będzie OK...w końcu tylko noce tam spędzać będziemy ;) a teraz pracuję nad planem naszej super intensywnej wyprawy... mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze... Pozdrawiam
Angie7
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 12 paź 2011, 08:08

Re: Hotel z widokiem na ocean - listopad

Postprzez hubczak » środa, 16 lis 2011, 01:16

Witam

Jak bedziesz tylko 3 dni, to lepiej spac
w jednym hotelu, szkoda czasu na zameldowanie sie.

Ostatnio stracilem prawie 2 h, bo pan w recepcji
nie mogl mnie wyszukac w systemie, co bardzo
mnie zirytowalo.

Rowniez znalezienie adresu nie jest latwe,
np: aguamariny sa 3- apartament, hotel i rezydencje prywatne.

Polecam zaopatrzec sie w nawigacje, wypozyczalnie np: autoreisen
nie maja jej w ofercie, a topografia Teneryfy jest troche skomplikowana,
jak jestes pierwszy raz oczywiscie.

Na 3 dniowke polecam loro park, masce i los gigantes,
2 dzien- teide, popoludniu siam park.
ostatni dzien do wyboru- stateczek 2h szukanie delfinow- wieloryby
typu humbag raczej gwarantowane, jungle park, zwiedzanie las americas.

Pozdrawiam
hubczak
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2011, 23:10

Re: Hotel z widokiem na ocean - listopad

Postprzez Angie7 » czwartek, 1 gru 2011, 10:18

Witam,
Jestem już po tym szalonym weekendzie na Teneryfie... :lol: Spaliśmy we wszystkich tych hotelach i zdecydowanie mogę polecić Apartamentos Gema Aquamarina, nasz apartament był w wysokim standardzie, bardzo przestronny i czysty, z olbrzymim tarasem z widokiem na ocean...zresztą każdy z tych hoteli miał widok na ocean...tak jak chciałam. W Princessa Sol Dacil bardzo uprzejma Pani na recepcji uwzględniła wszystkie nasze prośby i mieliśmy pokój z łożem małżeńskim na 13 piętrze z widokiem na ocean!!! bez żadnych dodatkowych kosztów! Ten hotel jest w bardzo bliskiej odległości od wybrzeża i deptaku... w sumie tylko ten pierwszy Hotel Aeropuerto Sur był taki sobie, ale też z moim ulubionym widokiem ;) Posiadam bogatą dokumentację zdjęciową i jak tylko znajdę chwilę zamieszczę zdjęcia z hoteli.
Angie7
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 12 paź 2011, 08:08


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości