Szukamy pokoju/apartamentu do wynajęcia

Polecane hotele

Szukamy pokoju/apartamentu do wynajęcia

Postprzez obieżyświat » piątek, 30 gru 2011, 15:17

Razem z chłopakiem wybieramy się na Teneryfę od 18.03 do 27.03. Czy ktoś mógłby polecić hotel w przystępnej cenie na pd Teneryfy? A może ktoś z forumowiczów ma do wynajęcia pokój w tym terminie? Za wszystkie informacje dziękujemy :)
obieżyświat
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 30 gru 2011, 15:13

Re: Szukamy pokoju/apartamentu do wynajęcia

Postprzez LukaszUK » wtorek, 3 sty 2012, 22:54

w google: DIRECT OWNERS CO UK --> Tenerife --> resort --> pokoj/hotel/apartament. Nastepnie szybkie sprawdzenie dostepnosci i wplata i juz macie zarezerwowane spanko :)

my tez tak zrobilismy i bylo calkiem sympatycznie. Zaplacilismy za 7 dni 250 Pounds za jedno sypialniany (prywatny) apartament w Hotelu w Adeje.
Na stronie znajdziesz foty, wyposazenie i w sumie wszystko co by Was interesowalo.

pozdro!
LukaszUK
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 30 paź 2011, 14:13

Re: Szukamy pokoju/apartamentu do wynajęcia

Postprzez lalus » środa, 18 sty 2012, 22:19

200 to mysmy placili za 12 dni z przelotem w dwie strony z uk i z transportem z lotniska do hotelu . jeszcze mam bilety no e mailu
pozdro
lalus
 
Posty: 81
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2011, 18:10

Re: Szukamy pokoju/apartamentu do wynajęcia

Postprzez Koko060791 » sobota, 21 sty 2012, 23:31

My za dwie osoby przez internetowe biuro podrózy zapłacili 758 funtów/7 nocy...z przelotem dojazdem do hotelu i hotel all inclusive. z UK. przelot spoko :) lotnisko małe ale autobus który juz wczesniej oplacilismy pojechal bez nas...musielismy wziac taksówke do hotelu Isla Bonita wyszlo 23f.hotel jak dla mnie stary ale jak ktos chce wiecej czasu spedzic na plazy i w klubach to super :) łożka mielismy dwa niestety na przytulanie musialo nam wystarczyc jedno, bo dwa kolo siebie stac nie chcialy, sie rozjezdzaly..haha zwiazalismy moimi apaszkami ogolnie to ubaw po pachy...w lazience przywital mnie karaluch.takze polecam poczytac opinie zanim sie zdecydujecie:)
Koko060791
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sty 2012, 18:38


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości