Marola Park -osrodek wypoczynkowy w Playa de las Americas

Polecane hotele

Marola Park -osrodek wypoczynkowy w Playa de las Americas

Postprzez namyslak22 » czwartek, 5 sty 2012, 01:29

Witam Serdecznie! Planujemy z męzem wakacje na teneryfie na poczatku czerwca.Będą to nasze pierwsze wakacje z naszymi pociechami 5 i 3 latka. Postanowilismy sami zorganizowac sobie wakacje, nie biorąc pod uwage biura podróży. Znalazłam na booking.com osrodek Marola Park. Moze ktos z Panstwa wie cos na temat tego hotelu ,w opisie piszą że jest ok. czysto ,przyzwoicie i cichutko, w sumie to czego nam potrzeba,ale nie wiem czy bedzie tam dobrze dla moich szkrabow.Na forum czytałam ze Hotel Jacaranda jest bardzo dobry dla rodzin z dziecmi ,wiec moze byłby to lepszy wybór. Bardzo bym prosiła o rade a tak przy okazji ,czy na poczatku czerwca jest cieplutko i słonecznie W Playa de las Americas. Mieszkamy w Irlandii a tu ciagle tylko pada i wieje, a za słoneczkiem tęsknimy bardzo. Pozdrawiam
namyslak22
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 5 sty 2012, 00:37

Re: Marola Park -osrodek wypoczynkowy w Playa de las America

Postprzez mdrmedia » czwartek, 5 sty 2012, 11:50

he he he teraz jest ok 24 i pełne słońce a co dopiero w czerwcu zapraszam na forum tu o pogodzie - viewforum.php?f=10 i art Aktualna pogoda co do hotelu to hotel jest ok ale fakt że Jacaranda jest lepszy jesli chodzi o wypoczynek z dziećmi
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Marola Park -osrodek wypoczynkowy w Playa de las America

Postprzez namyslak22 » piątek, 6 sty 2012, 02:14

Dzięki wielkie za odpowiedz ,pozdrawiam serdecznie, a wczasowiczom życze super słonecznej pogody i udanego wypoczynku :)
namyslak22
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 5 sty 2012, 00:37


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości