La Pinta, La Siesta, Panorama, El Duque

Polecane hotele

La Pinta, La Siesta, Panorama, El Duque

Postprzez Ona » wtorek, 24 sty 2012, 11:16

Prosze o pomoc , ktory hotel bedzie najlepszy dla rodziny z dziecmi ( 2 I 8 lat), niestety w sezonie -sierpien: La Pinta, La Siesta,Panorama czy moze El Duque ?
Ona
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 23 sty 2012, 15:08

Re: La Pinta, La Siesta, Panorama, El Duque

Postprzez mdrmedia » wtorek, 24 sty 2012, 11:20

uuuu sierpień bedziesz musiała uważać na słońce, (miejsowi z regóły starają sie wyjeżdzać stąd w sierpniu - ja jak moge to też) lepiej początek lipca jak już .... a co do hoteli to ja polecam La Siesta - jesli chodzi że z dziećmi
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: La Pinta, La Siesta, Panorama, El Duque

Postprzez Ona » wtorek, 24 sty 2012, 11:47

Niestety inny termin nie wchodzi w grę, a moge prosic o jakieś uzasadnienie dlaczego La Siesta? W który hotelu będzie najwiecej atrakcji typu animacje dla dzieci? I jeszcze na jakie temperatury mamy sie przygotować? Dzięki
Ona
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 23 sty 2012, 15:08

Re: La Pinta, La Siesta, Panorama, El Duque

Postprzez Kero » wtorek, 28 lut 2012, 16:33

Ja byłem w La Pinta. Są atrakcje dla dzieci. Ale czy jest ich dużo czy mało tego nie wiem, nie mam porównania z innymi. Za to La Pinta ma super opcję wyjścia na plaże - wprost z hotelu możemy przejść na plażę. Uwaga na kondygnacje, poziom "0" znajduje się na poziomie plaży a to znaczy, że główne wejście od ulicy znajduje się na IV, tak atrakcja po wejściu do windy:-)
Kero
 


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości