Park Club Europe - Playa de Las A ...

Polecane hotele

Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez annamaria » sobota, 14 kwi 2012, 08:48

Witam
jestem po raz pierwszy na forum i już pokochałam Teneryfę, zanim tam pojechałam :)) Mam wstępną rezerwację do hotelu jak w temacie i niestety są bardzo sprzeczne opinie na jego temat.
Jedziemy z 2 małych dzieci (6 i 2 lata).
Czy ktoś był stosunkowo niedawno w hotelu i może się podzielić opinią na jego temat ?
Pozdrawiam
M :D
annamaria
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 14 kwi 2012, 08:41

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez mdrmedia » sobota, 14 kwi 2012, 10:06

najciekawsze jest położenie, w srodku wszystkiego przy promenadzie natomiast kompleks nie należy do najnowszych
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez kitty » środa, 18 kwi 2012, 21:22

W zasadzie ja byłam już jakiś czas temu w tym hotelu ale do tej pory bardzo mile go wspominam ;) Hotel nie jest nowy ale super umiejscowiony w samym centrum, wszędzie jest bardzo blisko. Jedzenie było pyszne (chociaż zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony), bardzo fajne animacje, personel i animatorzy bardzo sympatyczni, hotel czysty nie widziałam karaluchów jedynie czasami można było spotkać jakąś zbłąkaną jaszczurkę w pokoju ale myślę, że to normalne bo na wyspie jest ich pełno :D Jeżeli chodzi o dzieci to jest plac zabaw, brodzik, fajne animacje dla maluchów, mini zoo( z królikami, papugami, kaczkami itp.) Ogólnie polecam hotel, byłam w nim 2 tygodnie I nie żałuje ;)
kitty
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 18 kwi 2012, 20:44

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez annamaria » piątek, 20 kwi 2012, 08:19

Dziękuję za informacje.
O tym, że hotel jest do nowych nie należy dowiedziałam się z biura podróży, poza tym zazwyczaj w pokojach spędzamy noc więc to nie stanowi problemu.
Witaj Teneryfo ;)
annamaria
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 14 kwi 2012, 08:41

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez anusiaaa85 » sobota, 14 lip 2012, 18:36

hej, ktoś był teraz w tym hotelu? jakie wrażenia>?????czy jedzenie w tym hotelu jest dobre???
anusiaaa85
 
Posty: 42
Dołączył(a): czwartek, 28 cze 2012, 19:06

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez rafal86 » poniedziałek, 13 sie 2012, 20:41

Witam.
W marcu byłem tam na 2 tygodnie.
Hotel ma bardzo dobre położenie. Plusem jest także jego budowa, a konkretnie to, że nie jest tzw. molochem. Poza tym basen nie jest zlokalizowany zaraz przy ulicy (jak to jest w większości hoteli bywa) ale schowany w środku "kompleksu" i to mi się bardzo spodobało.
Pokoje też bardzo ładne (salon, sypialnia i tarasik, no i toaleta oczywiście) Klimy nie ma ale jest nie potrzebna. W razie gorąca na suficie są wiatraki. Jedzenie też dobre. Po 2 tygodniach może się trochę znudzić, ale to wiadomo ;) Ale wybór jest duży i każdy znajdzie coś dobrego dla siebie.
Obsługa bardzo miła, jeden z barmanów ma dziewczynę polkę z Wrocławia ;)
Animatorzy też spoko, wszędzie ich pełno, młodzi ludzie z różnych zakątków europy.
Moim zdaniem jeden z lepszych hoteli.
Spotkaliśmy tam polaków, którzy przybyli już tam po raz trzeci, tak im się tam spodobało.
Polecam ten hotel.
rafal86
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 13 sie 2012, 20:27

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez anusiaaa85 » czwartek, 16 sie 2012, 10:17

hej, czy to prawda że w tym hotelu, pilot tv dostajesz za kaucję 20 euro?????
anusiaaa85
 
Posty: 42
Dołączył(a): czwartek, 28 cze 2012, 19:06

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez anusiaaa85 » sobota, 18 sie 2012, 08:28

mam jeszcze jedno pytanie czy w hotelu można bezpiecznie zostawiać cenniejsze rzeczy??typu kamerę???
anusiaaa85
 
Posty: 42
Dołączył(a): czwartek, 28 cze 2012, 19:06

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez kamyk » wtorek, 21 sie 2012, 12:44

Razem z żoną mamy zamiar wybrać się na 7 dniowy pobyt w tym miejscu za pośrednictwem biura TUI dn 04.10.2012r. Jeśli też koś wybiera się w tym terminie proszę o kontakt gg5408888, Jurek :ugeek:
kamyk
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 21 sie 2012, 12:40

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez anusiaaa85 » wtorek, 21 sie 2012, 13:17

hej my będziemy też z tui ale do dnia 04.10 :-)
anusiaaa85
 
Posty: 42
Dołączył(a): czwartek, 28 cze 2012, 19:06

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez kamyk » wtorek, 21 sie 2012, 13:32

szkoda :geek:
kamyk
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 21 sie 2012, 12:40

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez rafal86 » sobota, 25 sie 2012, 09:33

anusiaaa85 napisał(a):hej, czy to prawda że w tym hotelu, pilot tv dostajesz za kaucję 20 euro?????


Pilot masz normalnie w pokoju. Nie trzeba o niego prosić, a tym bardziej płacić ;)

anusiaaa85 napisał(a):mam jeszcze jedno pytanie czy w hotelu można bezpiecznie zostawiać cenniejsze rzeczy??typu kamerę???


My zostawialiśmy portfele, aparat i telefony i nic nie zginęło.
rafal86
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 13 sie 2012, 20:27

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez anusiaaa85 » niedziela, 26 sie 2012, 09:22

dzięki! a w jakich godzinach są posiłki i jak pamiętasz to co ???dziękuje jestem po prostu ciekawa :-)
anusiaaa85
 
Posty: 42
Dołączył(a): czwartek, 28 cze 2012, 19:06

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez radalensja » czwartek, 13 wrz 2012, 21:42

Czy ktoś wie, czy w zimie w hotelu Park Club Europe (styczeń -luty) jest basen podgrzewany ???
radalensja
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 13 wrz 2012, 00:33

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez jasicabordowa » poniedziałek, 4 lis 2013, 21:31

A po co podgrzewany przy takich temperaturach??
jasicabordowa
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2013, 19:59

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 4 lis 2013, 21:35

niektórzy chcą tak ciepłą wodę
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez akardo88 » czwartek, 29 maja 2014, 20:37

Z racji tego że bede w tym hotelu od 5 czerwca mam pytanko czy pokoje są sprzątane codziennie??czy jest suszarka do włosów w łazience bo w katalogu nic nie pisze?czy muszę brać swoje ręczniki na leżaki przy basenie??jak drogi jest sejf? czy wogole jest ryzyko,że sprzątaczka coś zakosi?czy w recepcji gratis otrzymam wode w butelce??jak jedzenie??czy jest miejscówka-parking na wypożyczony samochód??mam nadzieje że remontów nie ma?sorki za takie pytanka ale ostatnio byłem w Riu Paraiso na Lanzarote i było super.Może ktoś swieżo wrócił?
akardo88
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 20 sty 2014, 23:57

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez akardo88 » sobota, 14 cze 2014, 00:12

Wczoraj wróciłem z tego hotelu po tygodniowym pobycie.Pogoda wyśmienita,bałem się bo w necie oscylowała w okolicach 24C,a w rzeczywistości bardzo gorąco,słońce ostre,szybko opalające(trzeba uważać,ja się poparzyłem)Sam hotel ok,choć szału nie ma,pokoje stare,jak hotel,ale czyste,sprzątane codziennie w okolicach 11,jest suszarka,wanna.prysznic,lodówka mała,2 duże tarasy w pokoju,na jednym wiklinowe krzesła i stolik,na drugim 2 leżaki do opalenia.Brak klimatyzacji nie przeszkadzał,był wentylator przysufitowy,poza dobra wentylacja po otwarciu okien,noce chłodne,z balkonów widok na ulicę,w oddali ocean,z drugiej strony piekny widok na wulkan Teide.Okolica super ,długi deptak,dużo sklepów,centrów handlowych,fajne plaże w okolicy z jasnym piaskiem,możliwośc wypożyczenia skutera wodnego(ja skorzystałem polecam 35euro za pół godziny jazdy).W samym hotelu 2 baseny,raczej nie było problemu z leżakami, choć Niemcy już o 6 rano zajmowali)dzieci nie było wiele,także spokoj z wrzaskami,co wieczór animacje (takie sobie),drinki przy barze ok,prawdziwa zawartość alkoholu w alkoholu;P na hasło Polska, barmani z usmiechem lali bez umiaru wódki.Jedzenie dość sporo,śniadania monotonne,desery też ,na obiady i kolacje co dzięń jakieś fajne dania oprócz standardowo podawanych potraw,do picia coca-cola smaczna,woda,soki,wina 3 rodzaje z butelek,można brać do oporu,butelki uzupełnianne z drewnianych beczek winnem,kelnerzy raczej staraja się usadzać wedle własnego widzi mi się,zeby nie siedzieć samemu przy stole 8 osobowym,mi to nie przeskadzało.Dodam jeszcze że nie ma co brać sejfu ja wszystko zostawiałem w pokoju,choć pakowałem do zamykanej walizki na kod,raczej bezpiecznie, a i nie było pilota do TV, choć ręcznie można włączyć TV Polonia była.Raczej polecam ten hotel,dobra średniawka bez zastrzeżeń, po objechaniu całej wyspy do okoła, to las americas tylko do polecenia,starsze hotele bo prawie 30 letnie ale dzielnica super, co mi po dobrym hotelu w lipnej lokalizacji. unikać północy wyspy,los gigantes, końcówka adeje.Tam nic nie ma tylko hotel-zadupia że aż trzeszczy.Siam park koniecznie odwiedzić,Wioskę Maska ale wcześnie rano ja pojechałem po 6 rano, bo pożniej autokary a droga cięzka,wąska można przegrzać hamulce,i oczywiście Teide,ja po załatwieniu na stronce parku narodowego wejściówki wszedłem na sam szczyt, widok cudny, ogólnie jestem zadowolony z wyjazdu.
akardo88
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 20 sty 2014, 23:57

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez mdrmedia » sobota, 14 cze 2014, 10:03

zawsze powtarzam że nie można brać prognozy pogody dosłownie tutaj .....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Park Club Europe - Playa de Las A ...

Postprzez CzarnaMamba » piątek, 12 wrz 2014, 13:29

Byliśmy w tym hotelu w listopadzie 2013. Jak dla nas na 4+. Czysto, jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo dobre animacje!!
CzarnaMamba
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 3 lis 2011, 09:31


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron