Hotel Jacaranda

Polecane hotele

Hotel Jacaranda

Postprzez km02 » sobota, 14 kwi 2012, 10:25

Bardzo proszę o informacje na temat hotelu Jacaranda(opinie są bardzo rożne w necie-
stąd moje pytanie). wybieram się w maju z 3 letnim dzieckiem.dodatkowo jesli można prosić o podanie z jakich wycieczek na miejscu bede mogla z maluchem skorzystać,zaznaczam,ze chcemy w miare mozliwości poznać wyspę.bardzo dużo juz wiem po zapoznaniu się z tematami na forum ale dopytac-mysle-nie zaszkodzi.pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuje za dobre rady.asia
p.s. opinie na temat biura podróży neckermann z którym sie wybieramy sa u nas w kraju tragiczne......stąd nasze obawy.dzieki
km02
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 14 kwi 2012, 10:08

Re: Hotel Jacaranda

Postprzez mdrmedia » sobota, 14 kwi 2012, 10:33

Prosze czytać uważnie forum
Ten hotel jest już opisany na naszym forum w dziale Hotele - tutaj - viewtopic.php?f=5&t=33
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Hotel Jacaranda

Postprzez km02 » sobota, 14 kwi 2012, 10:39

czytałam uważnie..............2 posty są tylko "dość swieże bo z 2011r-reszta z 2010r. a od tego czasu moglo sie sporo zmienic.ale dziekuje panu za okazana pomoc.pozdrawiam i zycze milego dnia
km02
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 14 kwi 2012, 10:08

Re: Hotel Jacaranda

Postprzez mdrmedia » sobota, 14 kwi 2012, 10:42

Hotel uważam że jest bardzo dobry ostatnio przeszedł mały remont i zmieniono troche nazwę z Hotelu Jacaranada na Sentido Jacaranda
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Hotel Jacaranda

Postprzez km02 » sobota, 14 kwi 2012, 10:49

pozwole sobie jeszcze zapytac....wykupilam pokoj o podwyzszonym standardzie-superior 2g,mysli pan ze moge spodziewac sie dobrego pokoju bo zadziwia mnie to,ze on jest najtanszy w ofercie(kupilam w lutym) i jesli moge prosic o info na temat samego biura to bede bardzo wdzieczna.czytam to forum i jestem nim zachwycona,porobilam sobie juz wiele notatek ale prosze zrozumiec moje obawy gdyz na wyspie bede sama z malym dzieckiem ktoremu chce pokazac wszystko co jest odpowiednie dla wieku.asia
km02
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 14 kwi 2012, 10:08

Re: Hotel Jacaranda

Postprzez mdrmedia » sobota, 14 kwi 2012, 11:01

biuro jest ok ....i problemów nie bedzie jak cos prosze pisać na PW do mnie
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Hotel Jacaranda

Postprzez Kero » niedziela, 15 kwi 2012, 17:02

Pani Asiu przez tydzień nie pokaże pani dziecku wszystkiego. Proszę pamiętać także o sobie. Obawy polecam zostawić w szafie w Polsce. Ludzie na Kanarach są tak pozytywnie i przyjaźnie nastawienie, że zdziwi się pani tym. To inny świat niż ten w jakim żyjemy. Też byłem z dzieckiem, wprawdzie lat 8 ale nie znam żadnego języka i nie napotkałem na problemy. Wszelkie atrakcje sprzedają się w naszym ęzyku znakomicie:-) Pozdrawiam W majowy weekend Teneryfa mnie pochłonie:-)
Ostatnio edytowano niedziela, 15 kwi 2012, 17:04 przez Kero, łącznie edytowano 1 raz
Kero
 

Re: Hotel Jacaranda

Postprzez km02 » niedziela, 15 kwi 2012, 18:08

Bardzo dziękuję za rozwianie moich wątpliwości. ;) wybieramy się z córcia 8.05 więc już też odliczamy dni :) życzę miłego pobytu,dużo radości i wejścia na szczyt bez najmniejszych problemów :) pogody to życzyć chyba nie muszę ;) pozdrawiam i dziękuję.asia
km02
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 14 kwi 2012, 10:08

Re: Hotel Jacaranda

Postprzez misiukosta » czwartek, 12 lip 2012, 23:54

Byłem w tym hotelu w czerwcu 2012. I tak na początek to Jacaranda już chyba nie jest SENTIDO. Hotel fajny - bardzo dobre jedzenie to duży plus - tylko pokoje trochę słabe jak na 4 gwiazdki - jakość wykonania średnia - czasami jakieś robaczki się trafiły - ale ogólnie jest ok - pokoje z Neckremann'a trochę głośne (cena) , bo przeważnie są od strony ulicy a to jedna z głównych ulic w tej części Costa Adeje - na przyszły rok i tak wracam na Teneryfę ale może np. do hotelu Isabel niedaleko Jacarandy -ale to już boczna uliczka i może będzie bardziej spokojnie - chyba że ktoś ma coś lepszego do polecenia ??
misiukosta
nowiciusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 12 lip 2012, 23:00

Re: Hotel Jacaranda

Postprzez misiukosta » piątek, 22 lis 2013, 20:50

Lipiec 2013
Wakacje znów w Jacarandzie - tym razem touroperator TUI - 8 piętro i spokój ( pokoje z widokiem na basen) - nie to co rok temu - wyżywienie bardzo dobre - lokalizacja ok - blisko wszędzie - ocean piękny - na pewno wrócę na tę wspaniałą wyspę pozdro
misiukosta
nowiciusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 12 lip 2012, 23:00


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości