Regency Resorts

Polecane hotele

Regency Resorts

Postprzez wieca » wtorek, 18 wrz 2012, 20:02

Od 27 lipca 2012 roku spędziłem z rodziną dwutygodniowy urlop w REGENCY RESORTS , Atutem było, to że mogę zabrać ze sobą dorosłego syna ( oferty biur podróży tej możliwości nie dają i 20- latka traktują jako kolejną osobę dorosłą ). Sam Hotel, apartamenty a przede wszystkim obsługa bardzo dobra. Rezydenci – p. Magda i p. Paulina dbają o swoich podopiecznych.
Jadąc wiedzieliśmy, że musimy wziąć udział w prezentacji apartamentu i zakupu własności wakacyjnej (TimeShare ) i że zajmie to nam kolka godzin. Spotkanie odbyło się w uzgodnionym z nami terminie, trwało około trzy godziny i przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Sam zakup nie jest warunkiem pobytu i zależy od własnego nastawienia do takiej formy podróżowania no i posiadanych możliwości finansowych.
Jeżeli chodzi o warunki pobytu to: apartament o pow. Około 50 m2, pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i taras. Wyposażenie od łyżeczki poprzez żelazko do telewizora, czyli wszystko co potrzebna. Obsługa serwisu sprzątającego codziennie, również wymiana ręczników.
Do oceanu około 10 – 15 minut spacerem ( powrót dłuższy ba pod górę ) ale można skorzystać z bezpłatnego busa, który o określonych godzinach odjeżdża z hotelu a następnie wraca pod hotel.
Na terenie Hotelu basen, restauracja, Spa, w pobliżu sklepy spożywcze oraz hipermarket.
Jeszcze raz mogę stwierdzić że ośrodek, apartamenty, ludzie są super i tam wracam za rok.

Jedyną wadą tego wyjazdu było to, że skorzystaliśmy z oferty jednej z warszawskich firm organizujących takie wyjazdy ( co do organizacji żadnych uwag ) i za ten wyjazd trzeba było zapłacić 4000 zł. Faktycznie taki wyjazd można mieć bezpłatnie ( tylko przelot i wyżywienie przy czterech osobach, ale zdarzają się często promocje dla dwóch osób tylko za koszty przelotu )

Dziś po powrocie, mogę osobom chętnym zorganizować taki tygodniowy wyjazd bez dodatkowych kosztów ( poza biletami lotniczymi i jw. ) w dowolnym terminie i nie jest to żadne oszustwo ani naciąganie.
wieca
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 18 wrz 2012, 17:52

Re: Regency Resorts

Postprzez mdrmedia » wtorek, 18 wrz 2012, 20:17

polecam to poczytać o timeshare - viewtopic.php?f=17&t=103
sporo ludzi ma negatywną opinie na temat takich wyjazdów
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Regency Resorts

Postprzez ciacho » wtorek, 17 wrz 2013, 22:02

Do mdrmedia Wraz z żoną wykupiliśmy w jednej z firm w Polsce na zasadzie wynajmu chyba coś w stylu TIMESHARE,(ale opłacone) apartament na płd.Teneryfy.Czas realizacji mija w sierpniu 2014 r. Planujemy wyjechac w drugiej połowie kwietnia 2014 r.czy po podaniu dokładnego adresu moglibyśmy dostac kilka informacji (od szanownego admina) na temat tego apartamentu:jaki to hotel,jak daleko do wody,sklepów,restauracji itp.Generalnie chodzi o położenie i opinie jw.Pytania są ukierunkowane szczególnie dlatego,że chcemy jechac wraz z dziecmi 2 i 6 lat. Dodam,że to nasz pierwszy taki rodzinny wyjazd. :-) Dziękujemy ;)
ciacho
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 17 wrz 2013, 13:29

Re: Regency Resorts

Postprzez mdrmedia » wtorek, 17 wrz 2013, 22:16

Wy nie kupiliscie okreslonego hotelu tylko tzw klase hotelu po przylocie dostajecie skierowanie i nie zawsze jest to "fajny" hotel, w ramach TIMESHARE działa kilka różnych kompleksów w różnych miejscach
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Regency Resorts

Postprzez ciacho » wtorek, 17 wrz 2013, 22:19

No tak,ale na umowie mamy wskazany adres hotelu.Czy dobrze rozumiem,że po dojechaniu pod wskazany adres tam dostaniemy adres innego hotelu?
ciacho
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 17 wrz 2013, 13:29

Re: Regency Resorts

Postprzez mdrmedia » wtorek, 17 wrz 2013, 22:20

może sia tak zdażyć, podajcie ten który macie
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Regency Resorts

Postprzez ciacho » wtorek, 17 wrz 2013, 22:23

Regency Resorts, C.Catalunia 2,Torviscas Alto, 38990 Teneryfa
ciacho
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 17 wrz 2013, 13:29

Re: Regency Resorts

Postprzez mdrmedia » wtorek, 17 wrz 2013, 22:29

Hotel nie jest zły, tylko troche daleko od wody i pod górkę
tu masz mape - https://maps.google.es/?ll=28.086113,-1 ... 8&t=m&z=17
a tu widok z ulicy możesz sobie "pochodzić" - https://maps.google.es/?ll=28.085621,-1 ... 04,,0,0.89

miłego zwiedzania
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Regency Resorts

Postprzez ciacho » wtorek, 17 wrz 2013, 22:47

Dziękujemy bardzo.Faktycznie do wody większej niż basen trochę daleko no,ale cóż.Wypożyczy się samochód i będziemy dojeżdżac nad wodę. :o Zobaczymy.Z maluchami to i tak w basenie najbezpieczniej.Wiemy to po wizycie nad Bałtykiem.Najważniejsze żeby było w nim czysto i jakiś sklep większy był gdzieś w okolicy to damy radę.
ciacho
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 17 wrz 2013, 13:29

Re: Regency Resorts

Postprzez mdrmedia » wtorek, 17 wrz 2013, 22:50

w zeszłym roku byłem przypadkiem nad Bałtykiem i .... przeżyłem mały wstrząs, bez obrazy ale to same żółte siki .... i wszędzie brudno !!!
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Regency Resorts

Postprzez ciacho » wtorek, 17 wrz 2013, 22:52

Kolejne pytania toczą nasz glowy :?: :D czy są wypożyczalnie rowerów (choc to pewnie śmieszne pytanie) i co to znaczy,że do wody daleko.Może jakaś podpowiedź w metrach tak pi razy oko :D ?
ciacho
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 17 wrz 2013, 13:29

Re: Regency Resorts

Postprzez ciacho » wtorek, 17 wrz 2013, 22:54

No po kąpielach w Hiszpańskich wodach to ładniejsza chyba tylko na Barbadosie :D Byliśmy bo rodzinka mieszka nad Naszym morzem,a My też strasznie daleko nie mamy.
ciacho
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 17 wrz 2013, 13:29

Re: Regency Resorts

Postprzez Kero » środa, 18 wrz 2013, 10:30

Do ciacho i właściwie także do mdrmedia.
Wydaje mi się, że ciacho nie będą mieli żadnej zmiany hotelu ponieważ już przed wyjazdem muszą zdeklarować termin (co oczywiste) i zostanie on potwierdzony pisemnie. Takie potwierdzenie przyjdzie na adres domowy ciacho tradycyjną pocztą. Macie tam wszelkie dane kontaktowe z ośrodkiem i można osobiście zapytać dzwoniąc czy pisząc o autentyczność rezerwacji.
Korzystałem z takich form kilka razy i wiem, że nie ma żadnych zmian hoteli. Mnie coś podobnego nie spotkało a byłem 5 razy.
Inna historia to system timeshare na nasze polskie warunki to niestety lipa. Nie wszedłem w to i nie wejdę. Pięknie to wygląda w momencie prezentowania.
Za pierwszym razem podpisałem umowę na ten system ale zaraz po powrocie bez zwłoki przysiadłem z kartką i długopisem symulując różne opcje jakie daje ten system umowę wycofałem bezzwłocznie. Pamiętajcie, że macie do tego prawo.
Życzę udanych wakacji.
P.S.
Nie szukajcie niedogodności bo może się okazać, że je znajdziecie :-) A czy o to chodzi w tym wyjeździe?
Na Teneryfie jest jak w bajce. Jeśli nie jest się malkontentem ani zawodowym narzekaczem to wszystko jest super.
Kero
 

Re: Regency Resorts

Postprzez ciacho » środa, 18 wrz 2013, 22:44

Kero dzięki za podpowiedź,ale naczytałem się na kilku forach o timeshare i nie mamy zamiaru nic podpisywac, :D po prostu odsłuchamy obejrzymy i to wszystko.Zobaczymy myślimy,że ogarniemy,a nie należymy do malkontentów więc jesteśmy pozytywnie nastawieni.
ciacho
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 17 wrz 2013, 13:29

Re: Regency Resorts

Postprzez Kero » sobota, 21 wrz 2013, 09:19

To przy[pomnij mi się w grudniu. Opowiem jak było bo będę właśnie w Regency Resorts :lol:
Kero
 

Re: Regency Resorts

Postprzez ciacho » wtorek, 24 wrz 2013, 12:56

Ok Kero odezwę się w grudniu. ;)
ciacho
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 17 wrz 2013, 13:29


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron