Tui

z jakim biurem na teneryfe

Tui

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 26 lip 2010, 14:00

Prosimy o opinie osób korzystających z usług tego biura
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Tui

Postprzez krzysio » wtorek, 10 sie 2010, 16:10

Fatalne, kiedyś może to było porządne biuro a teraz lipa ....
krzysio
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 7 sie 2010, 14:17
Lokalizacja: jeszcze polska ......

Re: Tui

Postprzez daniel » niedziela, 5 wrz 2010, 00:01

mogli by zmienić rezydentke TUI na teneryfie - jest strasznie wredna
daniel
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Tui

Postprzez elvirka1986 » niedziela, 6 mar 2011, 18:51

..może nie jest wredna ale kiedy jej potrzebowaliśmy z powodu problemów jakie zaistniały w hotelu - " olała nas " !!!oczywiście złożyliśmy odpowiednia skargę w biurze
...no ale nie wiemy jak to się potoczyło!
a jezeli chodzi o samo biuro to też nieciekawie! kiedy wykupiliśmy sobie grupową wycieczkę na teneryfę, znajomi wykupili wraz z lotem a ja z chłopakiem tylko hotel- bez dojazdu to gdy wieczorem dotarliśmy na miejsce okazało się iż ktoś z biura podróży odwołał naszą rezerwację. rezerwacja była ale była odwołana. przez co musieliśmy nocowac w innym hotelu- recepcja była na tyle tym przejęta iż sama wszystko organizowała i na koszt hotelu....
elvirka1986
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 5 lut 2011, 17:38

Re: Tui

Postprzez Baszka » niedziela, 6 mar 2011, 23:26

z TUI jeździłam kilka razy. Na Teneryfie byłam 2 i zawsze wszystko było ok. Na nasze zadowolenie w znacznym stopniu wpływ miał wybór hotelu bo to zawsze były RIU a tu o wpadkę trudno ;o)
Inna sprawa, że drogi z TUI rozeszły nam się raz na zawsze ale to już inna historia i niezwiązana z Wyspami Kanaryjskimi ... na szczęście
Baszka
 
Posty: 50
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lut 2011, 21:18

Re: Tui

Postprzez jogaela » niedziela, 5 cze 2011, 22:00

Właśnie wróciłam z Teneryfy i generalnie p. Małgosia była dostępna zarówno na telefon jak i osobiście. Miłym akcentem był fakt, że odprowadziła nas na lotnisko i tam się z nami pożegnała.
jogaela
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 5 cze 2011, 21:56

Re: Tui

Postprzez robinpl » niedziela, 14 sie 2011, 23:10

Nie polecam, fatalnie traktują turystów!!! NIGDY WIĘCEJ Z TUI. Szkoda pieniędzy na tego touroperatora, żenada!
robinpl
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 14 sie 2011, 23:06

Re: Tui

Postprzez inde » poniedziałek, 15 sie 2011, 19:00

robinpl napisał(a):Nie polecam, fatalnie traktują turystów!!! NIGDY WIĘCEJ Z TUI. Szkoda pieniędzy na tego touroperatora, żenada!


Jakieś konkrety? Czym zawinili?
inde
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sie 2011, 18:00

Re: Tui

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 15 sie 2011, 19:52

też jestem ciekaw
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Tui

Postprzez shizuko » piątek, 20 lip 2012, 18:47

Witam!

Wróciłam z teneryfy 5 lipca, korzystałam z usług biura Tui i jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. Osobiście uważam, że biuro spisało się na medal- żadnej wpadki (rezydenci: Marco i Alexander). Kupując wycieczki byliśmy informowani o najmniejszych szczegółach, wszystko punktualnie, żadnego oczekiwania na zakwaterowanie, piloci na wycieczkach o bardzo dużej wiedzy na temat wyspy. Kupując wczasy w grudniu trafiłam na bardzo korzystną cenę i teraz kiedy już wiem, że to rzetelne biuro i chcę latać tylko z nimi!

pozdrawiam.
shizuko
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 18:40

Re: Tui

Postprzez Tigana » niedziela, 29 wrz 2013, 08:22

Witam wybieram sie z tym biurem w terminie 3.10-10.10 wylot z Poznania la quinta park suites santa ursula mam nadzieje ze będzie wszystko ok ,może ktoś będzie w tym terminie można siły połączyć :)
Tigana
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 28 wrz 2013, 19:16

Re: Tui

Postprzez Kero » niedziela, 29 wrz 2013, 09:48

W ubr. podpisałem umowę z TUI. Do wyjazdu jednak nie doszło bo blisko przed terminem okazało się, że nie ma wylotu z Bydgoszczy jak miało być tylko jest z Gdańska. Niestety nie chcieli pokryć kosztów dojazdu do Gdańska więc zrezygnowałem.

To tylko taki epizod z TUI ale myślę, że nie powinniśmy tutaj wyrażać OPINII o biurach a jedynie nasze osobiste doświadczenia z poszczególnymi biurami. Niestety nasze doświadczenia każdego z osobna to jeszcze nie opinie o biurach. Dopiero zebrane w całość i przez kogoś opracowane mogą dać obraz jakiś.

Jestem przekonany, że nie znajdziemy żadnego biura, na które nie będzie skarg. Więc co? Wszystkie są be? Pewnie każdy ma coś za uszami - my turyści i wczasowicze także.
Nie bronię ani TUI ani żadnego innego biura, proszę jedynie o to abyśmy nie opiniowali a opisywali WŁASNE DOŚWIADCZENIA. Opinię wyrabia sobie sam czytający.
Pozdrawiam wszystkich
Kero
 

Re: Tui

Postprzez mdrmedia » wtorek, 29 paź 2013, 11:13

Dobre po prostu pisze to co mysli bez ogródek
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Tui

Postprzez Kero » wtorek, 29 paź 2013, 11:44

kurczeblade2 nie wiem co ma do powiedzenia Karo. Ale jeśli masz na myśli mnie czyli Kero to opisuję własne doświadczenia a opinię wyrabia sobie czytający. Jeśli nie rozróżniasz faktów od opinii to Twój post jest zbędny w tym wątku.
Kero
 

Re: Tui

Postprzez mdrmedia » wtorek, 29 paź 2013, 12:53

heheheheeh dobre
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Tui

Postprzez Kero » środa, 30 paź 2013, 15:26

Kero
 


Powrót do Teneryfa - biura podróży

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron