Alfa Star

z jakim biurem na teneryfe

Alfa Star

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 26 lip 2010, 14:03

Prosimy o opinie osób korzystających z usług tego biura
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Alfa Star

Postprzez tenepol » niedziela, 1 sie 2010, 22:55

Bardzo duzym plusem tego biura jest rezydentka pani Kasia, która ma duże doświadczenie i bardzo profesjonalnie
wykonuje swoją prace. Mieszka tu na stałe i bardzo dobrze zna Teneryfe jak i realia tutejszego życia
tenepol
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 30 lip 2010, 00:08

Re: Alfa Star

Postprzez Lukrecja » wtorek, 6 mar 2012, 23:05

Bylam z Alfa w Egipcie i bylo super. Niedlugo lece z nimi na Teneryfe. Podziele sie wrazeniami po powrocie. Moze ktos ma jeszcze jakies uwagi i opinie, bylabym wdzieczna.
Lukrecja
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 6 mar 2012, 23:02

Re: Alfa Star

Postprzez justrush » niedziela, 11 mar 2012, 18:33

Popieram, Pani Kasia to na pewno atut tego biura. Organizacja wycieczki ok. Hotel w którym byliśmy (Bahia Flamingo) odpowiadał opisowi. Prawdę mówiąc hotel nie był dla mnie najważniejszy ponieważ na Teneryfie nie da się siedzieć przy hotelowym basenie :D. Byliśmy całą rodziną po raz drugi a na pewno nie ostatni. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.
justrush
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 5 paź 2011, 17:28

Re: Alfa Star

Postprzez pwr » sobota, 31 mar 2012, 11:56

Polecam to biuro. Byliśmy w El Medano. Wszystko zgodnie z opisem a nawet wiecej. Byliśmy mile zaskoczeni standardem obsługi i wyżywienia.
pwr
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 31 mar 2012, 10:28

Re: Alfa Star

Postprzez maksa » czwartek, 28 cze 2012, 15:00

Spokojnie Alfe mogę polecić. Byłam z nimi już kilka razy. Wszystko dobrze nam zorganizowali. Wycieczki super. Pani rezydentka - rewelacyjna. Hotel był taki jak w katalogu. Jestem z nich zadowolona i pewnie znowu się z nimi w tym roku wybiorę.
maksa
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 13 maja 2012, 13:13

Re: Alfa Star

Postprzez DanielS » piątek, 20 cze 2014, 22:35

Moi znajomi byli teraz z Alfa Star na Teneryfie. Najpierw nie dostali obiadu i klucza do pokoju do godzin popołudniowych - w recepcji twierdzili,że przelew im nie przyszedł (hotel Santa Maria na Teneryfie w miejscowości Adeje) -za co mimo wszystko winiłbym hotel, bo takie sprawy powinni załatwiać sobie w 4 oczy w Alfa Star, a nie brać turystów za zakładników. Ale później, bliżej wylotu Alfa Star już się nie popisało...znajomi nie mieli żadnej informacji o godzinie wylotu do Polski. Musieli dzwonić do rezydentki i się dopytywać, a ona ponoć gdzieś tam w jakiejś książce w hotelu to wpisała, o czy wcześniej nie było wiadomo. Ogólnie bałagan i tyle.
DanielS
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 16 maja 2014, 23:42


Powrót do Teneryfa - biura podróży

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron