Itaka

z jakim biurem na teneryfe

Itaka

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 26 lip 2010, 14:04

Prosimy o opinie osób korzystających z usług tego biura
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Itaka

Postprzez izab » wtorek, 10 sie 2010, 16:27

Byłam z tego biura polecam naprawdę wszytko było super
izab
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 25 lip 2010, 10:56
Lokalizacja: Katowice

Re: Itaka

Postprzez trotamundos » piątek, 12 lis 2010, 19:17

Uwaga! Info byc moze interesujace dla osob z poludniowej Polski, jak cwierkaja wrobelki od przyszlego sezonu letniego Itaka uruchamia bezposrednie rejsy z Rzeszowa na Teneryfe, info na 90% pewne...
trotamundos
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2010, 18:59

Re: Itaka

Postprzez mdrmedia » środa, 2 lut 2011, 00:12

z ostatnich informacji ...z bardzo dobrego źródła .......... te informacje są pewne na 50 % a nie 90%, poza tym to zawsze okazuje sie w ostatniej chwili, pozdrowienia dla " ******** - cenzura "
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Itaka

Postprzez Kero » środa, 29 lut 2012, 16:55

Z Itaką byłem w grudniu na Lanzarote. Powrót mieliśmy w umowie na 23 z minutami. Lecąc na Lanzarote na lotnisku dowiedzieliśmy się, że wylot jest o 12 z minutami więc wyjazd z hotelu o 10 rano Caluteńki dzień urwali i ani słowem nie odpowiedzieli za to oszustwo. Nigdy więcej Itaki. Rezydentka także pracuje tam już za długo, zwyczajnie zlewkę robi jakyśmy to my byli dla niej a nie ona dla nas. Totalna wtopa.
Kero
 

Re: Itaka

Postprzez LORO321 » piątek, 30 mar 2012, 06:14

Byłem na Teneryfie z tym biurem i jestem bardzo zadowolony.wszystko było dobrze zorganizowane.przebywałem na wycieczce Zawsze niech będzie słońce w dniach 16-23 marca 2012.pani Tatiana pomagała nam w trudnych, dla nas sytuacjach, z uśmiechem na ustach.
LORO321
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 29 mar 2012, 17:56

Re: Itaka

Postprzez lolek » sobota, 15 wrz 2012, 22:44

Właśnie wróciłem z tygodniowego pobytu z Itaką i wszystko było naprawdę OK moje następne wczasy tylko z ITAKĄ!
lolek
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 25 sie 2012, 22:33

Re: Itaka

Postprzez soczeff » środa, 19 wrz 2012, 18:35

W zeszłym tygodniu wrocilem z Teneryfy było cudownie :D Polecam Itake , bardzo profesjonalne podejscie, zero wpadek ;)
soczeff
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 19 wrz 2012, 18:31

Re: Itaka

Postprzez magddaaaa » wtorek, 25 cze 2013, 16:46

Generalnie ok. było dokładnie tak jak sie tego spodziewalam. Rezydentki miłe i fajne. Jedna wpadka: żle wpisana na bilecie godzina odjazdu autobusu na wycieczke fakultatywna. Nastepnego dnia zwrócono nam pieniądze. A wycieczkę musielismy sobie zrobic sami.
magddaaaa
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek, 24 cze 2013, 12:08

Re: Itaka

Postprzez stonka » czwartek, 27 cze 2013, 22:00

Dobrze że tu wpadłem bo właśnie mam zamiar się wybrać z żoną na Teneryfę i poszukam cennych informacji :)
stonka
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 27 cze 2013, 19:30

Re: Itaka

Postprzez orzech52 » czwartek, 29 sie 2013, 21:53

Bardzo odpowiedzialne biuro. Można im zaufać!
orzech52
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 29 sie 2013, 19:49

Re: Itaka

Postprzez Kero » sobota, 7 wrz 2013, 12:28

Z Itaką byłem na Lanzarote. Niestety porażka. Wcale nie twierdzę, że z nimi jest zawsze źle ale skoro jest pytanie - jest moja odpowiedź. Nigdy więcej nie skorzystałem z tego biura chociaż oferty cenowe mają czasem nie do pobicia. Ale niestety niska cena musi posiadać odbicie w jakości. Inaczej nie da się.
A co konkretnie było nie tak? Zmiana lotów, która spowodowała skrócenie pobytu o cały dzień. PODKREŚLAM - dzień a nie dobę. Dzień jaki miałem zaplanowany. Później okazuje się, że wylot i tak odbył się znacznie później więc koczowaliśmy na lotnisku. Można powiedzieć,że nie biuro jest przewoźnikiem. A moje spojrzenie jest bardzo proste - to biuro organizuje mi wyjazd i tak naprawdę wcale mnie nie interesuje co kto zawalił. Całokształt to ITAKA. Nie sam lot zdegustował pobyt. Niestety rezydentka tej firmy już zbyt długo tam pracuje i obrosła w polskie piórka.
Składałem skargę na pracę tej pani ale to zaklęty krąg. Niestety nie ma szans nawet na przepraszam. Niczego więcej nie oczekiwałem.
Na szczęście są inne biura.
Kero
 

Re: Itaka

Postprzez DanielS » piątek, 20 cze 2014, 22:43

Wczoraj wróciłem z Teneryfy. Miejscowość Adeje. Rezydentka z Itaki była bardzo kompetentna, miła, zna kilka języków, zrobiła długie zebranie u nas w hotelu (Be live la Nina) i opowiedziała w szczegółach o wszystkich wycieczkach i wszystkich ważnych rzeczach dla turystów. Np: wspomniała o tym,że leczenie oparzeń słonecznych na Teneryfie NIE JEST refundowane, a to ważna informacja. Pokazywała zdjęcia z wycieczek fakultatywnych. REWELACJA :!:

Innego dnia spotkałem ją również siedzącą za biurkiem w hotelu na dyżurze, pomogła nam zmienić pokój. Informacja o wylocie 2 dni przed. Pełny profesjonalizm.

Wspaniała osoba,bardzo miła młoda kobieta, nie wyobrażam sobie bardziej odpowiedniej osoby na tym stanowisku. Polecam z czystym sumieniem :)

:idea: Uwaga - na lotnisku na Teneryfie jest okienko ITAKI. Od razu po wylądowaniu należy tam podejść. Dostaniecie tam mapki, ulotki i wskazówki którym jedziecie autokarem.
DanielS
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 16 maja 2014, 23:42

Re: Itaka

Postprzez Tomek32 » wtorek, 24 cze 2014, 22:50

Jak czytam Twoje opinie już się nakrecam Ją lecę w sierpniu.
Tomek32
nowiciusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 16 lis 2013, 10:22


Powrót do Teneryfa - biura podróży

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron