Odkrycie stulecia restauracja EL MARINO

gdzie warto iść

Odkrycie stulecia restauracja EL MARINO

Postprzez strzecha » piątek, 7 lut 2014, 02:31

Nie wiem jak to opisać,czy też opowiedzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sam prowadzę resteurację i raz w tygodniu mam zamknięte,postanowiłem się wybrać z rodziną na wycieczkę do Buenavista del Norte,wiadomo jak to w drodze człowiek zgłodniał. Jadąc drogą z Buenavista del Norte na Maskę po 500m zobaczyłem knajpkę o nazwie EL MARINO nic nad zwyczajnego,mięso z grilla,rybka.
Zamawiamy rybkę świeżą i tu szok :shock: pieczona rybka w warzywkach,kubki smakowe mi wywaliło na lewą stronę,czegoś takiego w życiu nie jadłem,pieczywko pieczone na miejscu,sos super,szef lokalu poczęstował mnie mięsem z rusztu i tu znowu szok :shock: z mięsa sok ciekł mi po brodzie nie woda tylko sok prawdziwego mięsa z grilla. Brak mi słów by to opisać,GODNA POLECANIA WSZYSTKIM.
Mają nawet kartę po POLSKU,a cena jest tak śmiesznie niska że sam od dzisiaj tam będę jadał w dni wolne od pracy

p.s.
owoce morza mają wszystkie
bajka smakowa :D
Ostatnio edytowano sobota, 15 mar 2014, 16:24 przez strzecha, łącznie edytowano 4 razy
strzecha
 
Posty: 47
Dołączył(a): czwartek, 21 cze 2012, 18:52

Re: Odkrycie stulacia

Postprzez mdrmedia » piątek, 7 lut 2014, 10:50

generalnie dużo jest super knajpek na północy wysoko w górach i mają super niskie ceny
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Odkrycie stulecia

Postprzez alicja » czwartek, 13 lut 2014, 00:29

Kilka dni temu jedna Hiszpanka poleciła mi tę knajpkę. Planuję ją odwiedzić w najbliższych dwóch tygodniach z rodziną, która przybywa :P
alicja
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 31 paź 2013, 03:20

Re: Odkrycie stulecia

Postprzez strzecha » czwartek, 13 lut 2014, 18:40

Super Alicja, raz tam zjesz i w innej resteuracji nic już nie zamówisz. Ja sam dziś tam jadę na kolację spróbować golonkę pieczoną i sos, mus jabłkowy :D
podam też numer na wszelki wypadek jak by ktoś chciał zrobić rezerwację
P.S. ludziska! bajka ta goloneczka :D
Ostatnio edytowano piątek, 6 cze 2014, 18:13 przez strzecha, łącznie edytowano 1 raz
strzecha
 
Posty: 47
Dołączył(a): czwartek, 21 cze 2012, 18:52

Re: Odkrycie stulecia resteuracja EL MARINO

Postprzez kolunio67 » niedziela, 2 mar 2014, 10:52

Swiezo wrocilismy z Teneryfy.... ludziska to wszystko prawda!!!!!!....jedzonko palce lizac.......heheheheee. Goraco polecamy....
kolunio67
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 2 sty 2014, 21:36
Lokalizacja: mannheim niemcowo

Re: Odkrycie stulecia resteuracja EL MARINO

Postprzez Henryk » wtorek, 11 mar 2014, 00:03

Witam wszystkich,
muszę potwierdzić, takiej ryby nie jadłem od dawna, delicje. Ceny umiarkowane, fajna obsługa. Ostatnio wpadłem tam ze znajomymi, oni oczywiście owoce morza, ja zaryzykowałem steka z wołu. To sztuka przyrządzić tak wielki kawał mięcha żeby był soczysty i mięciutki, ten taki był. Od dzisiaj jak tylko tamtędy będę przejezdzał, wchodzę na obiad.

Pozdrawiam i smacznego!
Henryk
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 11 sty 2012, 17:01

Re: Odkrycie stulecia restauracja EL MARINO

Postprzez kamyk1988 » środa, 7 maja 2014, 15:45

Musze potwierdzic, ze jeszcze nigdy nie jadlem tak zajebistej ryby jak w El Marino. W czwartek/piatek planuje sprobowac tej goloneczki albo innego mieska bo naprawde wypas...
kamyk1988
nowiciusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 17 sty 2014, 16:41

Re: Odkrycie stulecia restauracja EL MARINO

Postprzez dynastia15 » wtorek, 22 lip 2014, 10:49

Witam,
A nam nie bardzo się udało trafić tam na dobre jedzenie, chyba że to nie ta restauracja, wzięliśmy owoce morza, córka krewetki ,mąż kalmary krążki, a ja chciałam rybę a dostałam nie wiem co to było nawet ale okropne w smaku...takie białe coś gumiaste i to nie wyglądało jak żadna znana mi ryba... i nie była to ośmiornica, nie wiem co ,strasznie niedobre,i nie było polskiego menu, i w ogóle bardzo mało w tej karcie dań było, a specjalnie tam pojechaliśmy po całym dniu w Loro :(
dynastia15
nowiciusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 3 mar 2014, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: Odkrycie stulecia restauracja EL MARINO

Postprzez kolunio67 » poniedziałek, 28 lip 2014, 23:54

Hej , bedziemy od 24.09 na wyspie.... juz nam slina cieknie .......hehehehehe.. . Napewno tam sie zjawimy........w 6 osob.... , namowile jeszcze 2 osobki ....... . Na super jedzonko......... pozdrawiamy...
kolunio67
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 2 sty 2014, 21:36
Lokalizacja: mannheim niemcowo

Re: Odkrycie stulecia restauracja EL MARINO

Postprzez strzecha » poniedziałek, 8 wrz 2014, 08:39

Stare El Marino i cała ekipa już nie istnieje,siedzi tam teraz jakiś staruch i podaje ludziom spalone ryby i stare owoce morza. Bazuje na renomie Polskiej ekipy jaka tam była.
strzecha
 
Posty: 47
Dołączył(a): czwartek, 21 cze 2012, 18:52


Powrót do Teneryfa - restauracje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron