Nie ma to jak dobry samochód

gdzie najlepiej

Nie ma to jak dobry samochód

Postprzez mis39west » niedziela, 18 lip 2010, 23:17

Witam, dla pierwszych podróżników polecam wypożyczalnie samochodów na lotnisku południowym , miła i fachowa obsługa tylko trzeba pamiętać o płatności kartą .
Porównanie cenowe jednoznacznie świadczy iż mają najlepsze ceny i samochody niczego sobie. A wystarczy tylko wejść na stronę http://www.autoreisen.es
mis39west
 
Posty: 94
Dołączył(a): niedziela, 18 lip 2010, 08:07

Re: autoreisen

Postprzez kasandra » poniedziałek, 19 lip 2010, 15:12

tez korzystałam z tej wypożyczalni na lotnisku i polecam
http://www.autoreisen.es/
kasandra
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lip 2010, 15:03

Re: Nie ma to jak dobry samochód

Postprzez ola » piątek, 23 lip 2010, 08:48

zwracam uwagę na fakt wypożyczania aut z małym silnikiem, citroen C2 ma problem z podjazdem na masce czy teide,warto więc czasem nie oszczędzać na wypożyczeniu lepszego auta- a zrobić to przez internet-wychodzi za to taniej, dobra rada:)
ola
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2010, 08:38

Re: Nie ma to jak dobry samochód

Postprzez ewa_m » czwartek, 29 lip 2010, 14:56

To prawda zwłaszcza po drodze na Teide na zakretach i pod góre ważna jest moc auta
ewa_m
 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 29 lip 2010, 14:40
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nie ma to jak dobry samochód

Postprzez trotamundos » niedziela, 14 lis 2010, 14:00

No ja mysle, ze minimum 1.4 i te 80KM trzeba brac, inaczej bedzie kupa nerwow na gorkach, nie trzeba Maski, wystarczy po La Orotava pojezdzic...
trotamundos
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2010, 18:59

Re: Nie ma to jak dobry samochód

Postprzez mis39west » niedziela, 14 lis 2010, 22:28

jestem świeżo po pobycie i wypożyczeniu auta w tej wypożyczalni jak zwykle ok, a pomoc naszej rodaczki z wypożyczalni wspaniała . Pozdrowienia dla Renaty.
mis39west
 
Posty: 94
Dołączył(a): niedziela, 18 lip 2010, 08:07

Re: Nie ma to jak dobry samochód

Postprzez Bonzu » środa, 5 wrz 2012, 22:52

trotamundos napisał(a):No ja mysle, ze minimum 1.4 i te 80KM trzeba brac, inaczej bedzie kupa nerwow na gorkach, nie trzeba Maski, wystarczy po La Orotava pojezdzic...


Ja po przejeździe autobusem z lotniska do hotelu stwierdziłem, że moc nie ma większego znaczenia bo i tak nie ma zbyt dobrych warunków do szybkiej jazdy. Wypożyczyłem Pandę, którą przejeździłem 600km i uważam, że wcale nie poruszałbym się szybciej jakimś mocniejszym samochodem, czy to w górach (dało radę ją rozpędzić do 120km/h na drodze pod Teide), czy to na autostradzie (tu momentami nawet 150km/h). Oczywiście należy tu brać pod uwagę kwestię oczekiwanej ilości miejsca dla pasażerów, no i ewentualnie prestiżu, co dla mnie nie miało większego znaczenia pomimo, że w Polsce poruszam się 3 x mocniejszym autem z segmentu E.
Bonzu
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 5 wrz 2012, 19:23

Re: Nie ma to jak dobry samochód

Postprzez lalus » niedziela, 9 wrz 2012, 11:11

ale macie problemy dwa razy przejechalismy masce w 4 osoby fiesta z autorasenu nie jestes na wyscigach tylko na wczasach na dodatek w hiszpani gdzie nikomu sie nie spieszy
pozdro
a
lalus
 
Posty: 81
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2011, 18:10


Powrót do Teneryfa - wypożyczalnie samochodów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości